Tabela i Wyniki

sezon 1932

A klasa -tabela końcowa (biuletyn WOZPN nr 7 z dn. 22.02.1933)      
m-ce, drużynagrypktz-r-pbramki
1. AZS202611-4-546-36
2. Skoda202611-4-541-32
3. Gwiazda202511-3-645-32
4. Skra 20229-4-739-36
5. Polonia II20219-3-846-38
6. Warszawianka II20209-2-950-39
7. Znicz20177-3-1034-48
8. Marymont20166-4-1038-42
9. Makabi20166-4-1025-34
10. Świt20157-1-1237-51
11. Legia II20146-2-1219-39

Mistrzostwo okręgu: AZS

awans do eliminacji o ligę: Gwiazda

 

Wyjaśnienia:

Do końca sierpnia WOZPN musiał wyłonić drużynę, która będzie reprezentowała okręg w eliminacjach o awans do ligi polskiej. W tym celu brano pod uwagę tylko tabelę wyników pierwszych drużyn klubów (8 drużyn), bez rezerw klubów ligowych. Na dzień 31 sierpnia wiadomym było, mimo nie rozegrania wszystkich spotkań, że pierwsze miejsce w tej okrojonej tabeli zajmie Gwiazda, stąd ona reprezentowała okręg warszawski w grach o awans do ligi polskiej.

Mistrzostwa okręgu uwzględniające pełne wyniki (wszystkich 11 zespołów) po weryfikacji i przyznaniu wszystkich walkowerów skończyły się w listopadzie. Okazało się, że AZS i Skoda mają równą ilość punktów, stąd zarządzono 3 mecz między tymi zespołami. Wygrał go AZS i został mistrzem okręgu.

 

klubGwia.AZSSkodaSkraPolon.LegiaMarym.Mak.Warsz.ZniczŚwit
Gwiazda Warszawa *****2:02:02:21:24:46:11:01:63:13:0
AZS Warszawa5:1 *****2:03:31:13:02:21:02:12:16:1
Skoda Warszawa 3:14:0 *****3:23:23:0 wo1:00:02:24:23:1
Skra Warszawa0:3 wo2:10:0 *****1:23:0 wo5:02:13:21:17:3
Polonia Ib Warszawa0:3 wo4:41:23:0 wo *****0:25:20:3 wo2:16:14:1
Legia Ib Warszawa1:11:22:13:00:1 *****0:3 wo1:00:3 wo0:3 wo1:2
Marymont Warszawa0:22:34:11:22:21:2 *****1:13:0 wo 4:05:2
Makabi Warszawa2:12:31:6wo wo4:30:2 2:2 *****1:03:12:2
Warszawianka Ib Warszawa2:12:48:24:04:13:0 wo0:33:1 *****1:15:2
Znicz Pruszków2:44:12:20:31:63:0 wo2:11:04:3 *****1:2
Świt Warszawa1:34:10:11:32:13:0 wo4:11:23:0 wo2:3 *****

Wyjaśnienia:

wo – walkower

wo wo – obustronny walkower

Datadrużynywynikboiskouwagiźródło
I kolejka
2.04 godz. 16:00Gwiazda – AZS2:0SkraRobotnik
2.04 godz. 16:00 Legia II – Makabi1:0LegiaWOZPN
3.04 godz. 16:00 Warszawianka II – Marymont0:3LegiaWOZPN
3.04 godz. 16:00 Świt – Skoda0:1Dom LudowyWOZPN
3.04 godz. 16:00 Polonia II – Zniczprzeł.Polonia
II kolejka
9.04 godz. 16:00Makabi – Skraprzeł.Skra
9.04 godz. 16:00 Legia II –Gwiazda1:1LegiaWOZPN
10.04 godz. 16:00Marymont – AZS2:3Koło PolekWOZPN
10.04 godz. 16:00 Warszawianka II – Skodaprzeł.LegiaWOZPN
10.04 godz. 16:00 Znicz – Świt1:2Znicz PruszkówWOZPN
III kolejka
16.04 godz. 16:00 Gwiazda – Skra2:2SkraWOZPN
17.04 godz. 16:00 AZS – Skoda2:0AZSWOZPN
17.04 godz. 12:00 Polonia II – Świt4:1PoloniaWOZPN
17.04 godz. 16:00Warszawianka II – Znicz1:1LegiaWOZPN
17.04 godz. 16:00 Marymont – Legia II1:2Koło PolekWOZPN
IV kolejka
24.04 godz. 16:30 Skra – Polonia II1:2Skra3:0 wo uchylonyWOZPN
24.04 godz. 16:30 Legia II – Świt1:2LegiaWOZPN
24.04 godz. 12:00 Warszawianka II – AZS2:4LegiaWOZPN
V kolejka
30.04 godz. 16:30Gwiazda - Warszawianka II1:6Skraok. 100 WOZPN
30.04 godz. 16:30AZS - Makabi1:0AZS2000 widzówWOZPN
1.05 godz. 12:00Polonia II - Skoda1:2PoloniaWOZPN
5.05 godz. 16:30Legia II - Skra3:0LegiaWOZPN
5.05 godz. 16:30Świt - Marymont4:1Dom LudowyWOZPN
VI kolejka
7.05 godz. 17:00Gwiazda - Świt3:0SkraPS
7.05 godz. 17:00Makabi - Warszawianka II1:0PoloniaPS
8.05 godz. 17:00AZS - Skraprzeł.AZS
8.05 godz. 12:00Polonia II - Marymont5:2PoloniaWOZPN
8.05 godz. 17:00Znicz - Skoda2:2ZniczWOZPN
VII kolejka
14.05 godz. 17:00Makabi - Skoda1:6PoloniaWOZPN
14.05 godz. 17:00Marymont - Gwiazda0:2SkraWOZPN
15.05 godz. 17:00Skra - Znicz1:1SkraWOZPN
15.05 godz. 17:00Świt - AZS4:1Dom LudowyWOZPN
15.05 godz. 12:00Polonia II - Legia II0:2PoloniaWOZPN
VIII kolejka
21.05 godz. 17:30Makabi - Gwiazda2:1SkraWidzów 6000 !PS
22.05 godz. 17:30Marymont - Skra1:2Koło PolekWOZPN
22.05 godz. 17:30Warszawianka II - Polonia II4:1LegiaWOZPN
22.05 godz. 12:00Legia II - Skoda2:1LegiaWOZPN
22.05 godz. 17:30Znicz - AZS4:1ZniczWOZPN
IX kolejka
26.05 godz. 17:30Skra - Warszawianka II4:2SkraWOZPN
26.05 godz. 17:30AZS - Legia II3:0AZSWOZPN
26.05 godz. 17:30Znicz - Marymontprzeł.ZniczWOZPN
28.05 godz. 17:30Makabi - Świt2:2SkraWOZPN
28.05 godz. 17:30Polonia II - Gwiazda0:3 woPoloniana boisku 4:1WOZPN
X kolejka
11.06 godz. 18:00Makabi - Marymontprzeł.SkraWOZPN
12.06 godz. 18:00Skra - Skoda0:0SkraWOZPN
12.06 godz. 18:00AZS - Polonia IIprzeł.AZSWOZPN
12.06 godz. 18:00Warszawianka II - Świt5:2LegiaWOZPN
12.06 godz. 18:00Znicz - Legia II3:0 woZniczna boisku 0:2WOZPN
XI kolejka
19.06 godz. 18:00Makabi - Polonia II4:3PoloniaWOZPN
19.06 godz. 18:00Skra - Świt7:3SkraPS
19.06 godz. 18:00Warszawianka II - Legia II3:0 woLegiana boisku 2:2WOZPN
19.06 godz. 18:00Skoda - Marymont1:0OkęciePS
18.06Gwiazda - Znicz3:1PS
22.06Znicz - Skra0:3zaległyWOZPN
XII kolejka
25.06 godz 18:00Gwiazda - Makabi1:0SkraPS
26.06 godz 18:00Skra - AZS2:1SkraWOZPN
26.06 godz 18:00Marymont - Skoda4:1Koło PolekWOZPN
26.06 godz 18:00Świt - Znicz2:3Dom LudowyWOZPN
zaległe
29.06 godz 18:00Skoda - AZS4:0OkęcieWOZPN
29.06 godz 18:00Znicz - Skra0:3ZniczIV kolejka
XIII kolejka
2.07 godz.18:00Skra - Gwiazda0:3 woSkra2:2 na boiskuPS
2.07 godz.18:00Makabi - AZS2:3PoloniaWOZPN
3.07 godz.18:00Skoda - Świt3:1OkęcieWOZPN
3.07 godz.18:00Marymont - Znicz4:0Koło PolekWOZPN
3.07 godz.12:00Legia II - Polonia II0:1LegiaWOZPN
zaległe
9.07 godz.18:00Skoda - Gwiazda3:1Poloniawidzów 1000WOZPN
9.07 godz.18:00Makabi - Znicz3:1SkraWOZPN
XIV kolejka
16.07 godz.18:00Skra - Makabi2:1SkraWOZPN
16.07 godz.18:00AZS - Gwiazda5:1AZSWOZPN
17.07 godz.18:00Marymont - Świt5:2Koło PolekWOZPN
17.07 godz.18:00Skoda - Znicz4:2OkęcieWOZPN
XV kolejka
23.07 godz.18:00Gwiazda - Skoda2:0SkraWOZPN
23.07 godz.18:00Znicz - Makabi1:0PruszkówWOZPN
24.07 godz.18:00Świt - Skra1:3Dom LudowyWOZPN
24.07 godz.18:00AZS- Marymont2:2AZSWOZPN
24.07 godz.12:00Legia II - Warszawianka IIprzeł.Legia
XVI kolejka
30.07 godz.18:00Świt - Gwiazda1:3PoloniaWOZPN
30.07 godz.18:00Marymont - Makabi1:1SkraWOZPN
31.07 godz.18:00Skoda - Skra3:2OkęcieWOZPN
31.07 godz.18:00AZS - Znicz2:1AZSWOZPN
3.08 godz.17:30Makabi - Skraprzeł.Polonia
XVII kolejka
6.08 godz.17:30Skoda - Makabi0:0OkęcieWOZPN
7.08 godz.17:00Znicz - Gwiazda2:4ZniczWOZPN
7.08 godz.17:30AZS - Świt6:1AZSWOZPN
7.08 godz.17:30Skra - Marymont5:0SkraWOZPN
7.08 godz.12:00Polonia II - Warszawianka II2:1PoloniaWOZPN
10.08 godz.17:30Makabi - Marymontprzeł.SkraWOZPN
XVIII kolejka
13.08 godz.17:30Świt - Makabi1:2PoloniaPS
13.08 godz.17:30Gwiazda - Marymont6:1SkraWOZPN
14.08 godz.17:30AZS - Polonia II1:1AZSWOZPN
15.08 godz.17:30Warszawianka II - Skoda8:2LegiaWOZPN
zaległe
17.08Makabi - Skrawo woPoloniana boisku 1:2Robotnik
21.08AZS - Skra3:3AZSWOZPN
XIX kolejka
28.08Warszawianka II - Skra4:0WOZPN
28.08Świt - Legia II3:0 woDom Ludowyna boisku 1:3WOZPN
28.08Znicz - Polonia II1:6ZniczWOZPN
XX kolejka
4.09.godz.16:00AZS - Warszawianka II2:1AZSWOZPN
4.09.godz.16:00Skoda - Polonia II3:2OkecieWOZPN
4.09.godz.12:00Legia II - Marymont0:3 woLegiana boisku 3:4WOZPN
zaległe
10.09 godz.16:00Makabi - Marymont2:2AZSWOZPN
11.09Warszawianka II - Znicz3:4WOZPN
11.09Polonia II - AZS4:4WOZPN
11.09Skra - Legia II3:0 woWOZPN
17.09 godz. 16:00Makabi - Warszawianka IIprzeł.PoloniaWOZPN
25.09Skoda - Warszawianka II2:2WOZPN
9.10Skoda - Legia II3:0 woWOZPN
9.10Polonia II - Znicz6:1WOZPN
16.10Marymont - Warszawianka II3:0 wona boisku 2:6WOZPN
23.10Marymont - Polonia II2:2WOZPN
23.10Świt - Warszawianka II3:0 woWOZPN
23.10Legia II - Znicz0:3WOZPN
29.10Gwiazda - Legia II4:4WOZPN
29.10Warszawianka II - Makabi3:1WOZPN
29.10Świt - Polonia II2:1Robotnik
Makabi - Legia II0:2 Robotnik
5.11Warszawianka II - Gwiazda2:1WOZPN
Legia II - AZS1:2PS
6.11Znicz - Marymont2:1WOZPN
Gwiazda - Polonia II1:2PS
13.11Legia II - Warszawianka II0:3 woWOZPN
26.11Polonia II - Makabi0:3 wona boisku 1:2WOZPN
mecz o mistrzostwo okręgudodatkowy mecz
27.11 godz. 13:00Skoda - AZS0:1Podskarbińskawidzów 1000WOZPN

Ładowanie.....

Top
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien