Ludzie warszawskiej piłki

piłkarze, trenerzy, działacze, sędziowie

 

skróty:

brązowa odznaka – brązowa odznaka nadana przez PZPN w styczniu 1937 r. za wieloletnie zasługi dla okręgu w grze na boisku lub w pracy organizacyjnej

kpt – kapitan drużyny

kpt zw. – kapitan związkowy, selekcjoner reprezentacji danego okręgu

RPA – Robotniczy Podokręg Autonomiczny

srebrna odznaka – srebrna odznaka nadana przez PZPN w styczniu 1937 r. za wieloletnie zasługi dla okręgu w grze na boisku lub w pracy organizacyjnej

WGiD – Wydział Gier i Dyscypliny WOZPN

WOKS –  Warszawskie Okręgowe Kolegium Sędziowskie

WOZPN – Warszawski Okręgowy Związek Piłki Nożnej

WSS – Wydział Spraw Sędziowskich WOZPN

nazwiskoimięklubfunkcjauwagi
AbramowiczBernardJordanpiłkarz
Abramowicz LeonWarszawiankapiłkarz
Abramowicz MikołajAZSpiłkarz
AbramowiczWacławWarszawianka, Ursuspiłkarzur. 13.11.1911 r.
AbramowskiWładysławMazoviapiłkarz
AdamczykAleksanderDąbpiłkarzur. 19.04.1919 r.
AdamczakJanWarszawiankapiłkarzur. 25.05.1920 r.
AdamczykSkrapiłkarz
Adamowicz BronisławPracapiłkarzur. 17.08.1921 r.
Adamowicz WacławPolonia, Orkan, Legiapiłkarz
AdamskiJerzySlaviapiłkarz
AdamskiLudwikLechiapiłkarz
AdamskiMarianStrzelec Staromiejskipiłkarzur. 4.04.1911 r.
AdamskiMarianMiłośniankapiłkarzur. 30.09.1920 r.
AdamskiPolikarpNadwiślanka, Stolicapiłkarz
AdamskiRomanElektryczność (Ogniwo)piłkarz
AdamusCzesławPogoń Grodzisk Maz.piłkarzur. 19.12.1918 r.
AdlerSzymonStartpiłkarz
AffekMieczysławŚwitpiłkarzur. 8.10.1912 r.
AffekTadeuszPZL, Świtpiłkarzur. 13.06.1912 r.
AjzenbergSamuelHazomirpiłkarz
AjzenszpisMoniekJutrzniapiłkarz
AjzykowiczMaurycyŻarpiłkarz
Akimow PawełLegiapiłkarz
AleksandrowiczGrzegorzsędzia
AleksandrowiczHenrykJurpiłkarzur. 10.10.1913 r.
AleksandrowiczMieczysławHakoahdziałacz
AllandLeonJordanpiłkarz
AltisSkrapiłkarz
AltmanAMakabipiłkarz
AltszteinLejzorHakoahpiłkarz
AltszteinWolfHakoahpiłkarz
AluszkinJanFort Bemapiłkarzur. 21.10.1921 r.
AlwastStanisławPogoń Grodzisk Maz.piłkarzur. 3.02.1919 r.
Ałaszewski EdwardPoloniapiłkarz
AłaszewskiMieczysławPoloniapiłkarz
AmatowiczFranciszekLechiapiłkarz
AmirowiczAntoniLegiapiłkarz
AmstemdamerMorycLauda RSSpiłkarz
AndruszowskiLeopoldJurpiłkarzur. 17.12.1918 r.
AndrzejewskiEugeniuszOrzełpiłkarzur. 7.06.1922 r.
AndrzejewskiJanPoloniapiłkarzur. 26.06.1910 r.
AngierHenrykSarmatapiłkarz
AniołkowskiMieczysławStolicapiłkarz
AniołkowskiFeliksKadra piłkarzur. 1.02.1915 r.
AnkierBenjaminMakabi, Ascolapiłkarz
AnkierBernardAscolapiłkarz
AntoniakEugeniuszAZSpiłkarz
AntoniewskiZygmuntPrzyszłośćpiłkarzur. 2.09.1918 r.
ApelbaumSamuelPromieńpiłkarz
AptMieczysławJordanpiłkarz
Arab JanuszOlimpiapiłkarz
Arasimowicz EugeniuszSkra, Jednośćpiłkarzkpt Jedności
Asłanowicz FeliksLegiapiłkarz
Assad Bachader Ali MochammedAZSpiłkarz
AssenhajmDawidWarszawski KSpiłkarz
AssenheimNatanGwiazdapiłkarz
AssenhejmMordechajMakabipiłkarzur. 15.11.1915 r.
AszWładysławWarszawski KSpiłkarz
AszenbergJanklNordyjapiłkarz
AsztenborskiWacławLigapiłkarz
AwdziejMichałKadra (Pocisk)piłkarz
AzylieckiAleksanderCWSpiłkarzur. 5.04.1915 r.
BabiańskiTomaszVarsoviapiłkarz
BabireckiFranciszekLegiapiłkarz, sędzia
BaczewskiKlemensAZSpiłkarz
BadowskiStanisławWTC Korona, Legiapiłkarz
Bagiński (Dymsza)AdolfPoloniapiłkarzzarejestr. 23.04.25 r.
BagińskiKazimierzOrzełpiłkarzur. 15.08.1919 r.
BajerCzesławOrzełpiłkarzur. 24.07.1919 r.
BakośRomanWarszawiankapiłkarzur. 14.01.1914 r.
BalcerAleksanderPracapiłkarzur. 7.03.1922 r.
BalskiStanisławOrkan TSOpiłkarzur. 14.03.1923 r.
BałdykowskiHenrykSokolętapiłkarz
BałdykowskiJerzySokolętapiłkarz
BałukTadeuszOrkan, AZSpiłkarz
BanasikowskiJanuszAZSpiłkarzur. 24.06.1919 r.
Banasińskisędzia`26 w C kl.
BanaszekHenrykHuragan Wołominpiłkarz
BanaszewskiLeonPoloniapiłkarz
BańkowskiAZSpiłkarz
BańkowskiMieczysławPWATTpiłkarzur. 12.12.1920 r.
BańkowskiTadeuszWarszawianka, Polonia, AZSpiłkarz
BarElektrycznośćpiłkarzgrał od 26 r.
BaraczewskiHenrykStolicapiłkarz
BaranStanisławWarszawiankapiłkarz
BaranowskiJanDąbpiłkarzur. 31.07.1920 r.
BaranowskiKazimierzDąbpiłkarzur. 4.08.1918 r.
BarańskiHenrykFort Bemapiłkarzur. 1.01.1921 r.
BarańskiMieczysławPogoń GMpiłkarzur. 15.12.1917 r.
BardzińskiWładysławCzechowicepiłkarz
BargielewiczStefanAmatorski KSpiłkarz
BartkiewiczEdmundWicher Otwockpiłkarzur. 7.12.1907 r.
BartkiewiczKazimierzOkęciepiłkarzur. 8.09.1913 r.
BartkiewiczStanisławAZSpiłkarz
BartnikIgnacyOdwet, Legiapiłkarz
BartnikTadeuszLegiapiłkarz
BartnikWojciechRuchpiłkarz
BarylaEdwardVarsovia, Okęciepiłkarz
Basz MieczysławBłyskawicapiłkarz
BatoryStefanVarsoviapiłkarz
BatyldaEugeniuszPZLpiłkarzur. 28.12.1915 r.
BauerPoloniapiłkarzrezerwy w 21 r.
BauerWładysławOkęciepiłkarzur. 11.5.1923 r.
BauerZygmuntOkęciepiłkarzur. 1.1.1921 r.
BaumanMaurycyCzarnipiłkarz
BaumzecerGodełJutrzniapiłkarz
BazylczukStefanCWSpiłkarzur. 29.03.1920 r.
BazylczykRomanOrkan, Ordon, PWATTpiłkarzbrązowa odznaka
BątkowskiRyszardPZLpiłkarzur. 31.03.1922 r.
BednarowiczMarianLegiapiłkarz
BednarowiczTadeuszLegia, Poloniapiłkarz
BednarskiMarianOKSpiłkarzur. 17.09.1919 r.
BednarskiJanLegiapiłkarz, sędzia
BeinMaksymilianMakabi, Bar Kochbapiłkarzgrał w 21 r.
BekerJanB 34piłkarzur. 24.06.1917 r.
BelkaBolesławB 34piłkarzur. 18.03.1916 r.
BemLegiapiłkarz
BenDawidGwiazdapiłkarz
BerdowskiCzesławHuraganpiłkarz
BerensztejnPettaPotęgapiłkarzur. 1.03.1918 r.
Berent JanLegiapiłkarz
BereńOrkan TSOpiłkarz
BergZdzisławOrzełpiłkarzur. 1.01.1920 r.
BergerMarianStadion, Audacjapiłkarz
BergerNatan Hasmoneapiłkarz
BergerFSarmatapiłkarz
BergmanWekerpiłkarz
BergsohnSalomonCzarnipiłkarz
BergtalKarolWarszawiankapiłkarz
BerentLOrkan TSOpiłkarz
BerezaJakubCzarnipiłkarz
BerkowskiWładysławRuchpiłkarz
BerlinerblauLeonMakabipiłkarz
BermanMieczysławdziałaczRPA
BernackiJulianOrkan, AZSpiłkarz
BernsteinEdwardGloriapiłkarz
BerwidMOkęciepiłkarz
BetlejewskiTadeuszPogoń GMpiłkarz
BębeniecStefanPraca, Śmigłypiłkarzur. 25.09.1918 r.
Bialik AlojzyFort Bema, PWATTpiłkarz
BiałeckiZygmuntLechiapiłkarz
BiałerNatanWarszawski KSpiłkarz
BiałkowskiJanLegiapiłkarz
BiałobrzeskiFeliksCWSpiłkarzur. 30.05.1921 r.
BibergałMordechajHasmoneapiłkarzur. 5.06.1920 r.
BibrychStefanPolonia, Warszawiankapiłkarz
BiczykEugeniuszDąbpiłkarzur. 27.08.1919 r.
BidermanBar Kochbapiłkarz
BiechońskiAdamOrdonpiłkarz
Biedrzycki WitoldAZSpiłkarz
Biedrzycki ZygmuntPoloniapiłkarzbrązowa odznaka
BielawskiBronisławKarda (Pocisk)piłkarzw 25 r.
BielawskiBolesławLauda RSSpiłkarz
BielawskiJanuszAZSpiłkarz
BielawskiTadeuszKadrapiłkarz
BieleZbigniewSzturmpiłkarz
BieleckiEdwardSpartapiłkarz
BieleckiHenrykStadion, Skrapiłkarz
BielewiczTadeuszHuragan Wołominpiłkarz
BielickiCzesławFort Bemapiłkarzur. 13.10.1921 r.
BiełousowStanisławB 34piłkarzur. 3.11.1919 r.
BieniadaAntoniPogoń Grodzisk Maz.kierownik dr.
BieniasBolesławPotęgapiłkarzur. 30.04.1919 r.
BieniokKarolPoloniapiłkarz
BieńkoStanisławB 34piłkarzur. 24.04.1914 r.
BieńkowskiJanWisłapiłkarz
BieńkowskiKazimierzGłuchoniemi, Wisłapiłkarz
BieńkowskiStanisławŚmigłypiłkarzur. 23.02.1918 r.
BieńkowskiTomaszSkrapiłkarz
BierczakJanOrkan TSOpiłkarzur. 10.12.1911 r.
BigelmanZygmuntBar Kochba, Samsonpiłkarz
BilińskiHenrykElektrycznośćpiłkarz
BilskiWacławWarszawiankapiłkarz
BincerStefansędzia
BinieckiMieczysławŻarpiłkarz
BiochMieczysławWTCpiłkarz
BirenbaumHBar Kochbapiłkarz
BirencweigZbigniewGwiazdapiłkarz
Birnzwejg ZdzisławGwiazda Otwock, Gwiazdapiłkarzur. 1.04.1917 r. miał epizod w Racingu Paryż
BitterLHakoahpiłkarz
Bitter IIHakoahpiłkarz
BittnerZygfrydSkrapiłkarz
BlassBoruchGwiazdapiłkarz
BlassWolfAscolapiłkarz
BlasserLeonOlimpiapiłkarz
BleifederSamekBłyskawicapiłkarz
BleiweissSamuelGwiazda, ŻASSpiłkarz
BlejsonFranciszekFort Bemapiłkarzur. 21.02.1919 r.
BlimbaumBeniekGwiazdapiłkarz
BliraLeonSarmatapiłkarz
Bloch StanisławSzturmpiłkarz
BlufeldHenrykCzarnipiłkarz
BlumanRubinHakoah, Makabipiłkarz
BlumentalNatanPromieńpiłkarz
BlumentalZygmuntPromieńpiłkarz
BluwatAbramGloriapiłkarz
BłaszczykKazimierzPolicyjne Koło Sp.piłkarz
BłaszczykRomanSkradziałaczdziałacz klubowy ale i RPA (przew.)
BłaszczykWacławCzechowicepiłkarzur. 6.08.1918 r.
BławatnikSzmulowiankapiłkarz
Błazałek (I)WładysławSkrapiłkarz
Błazałek (II)KazimierzSkrapiłkarzps. Kurdek
BoasHilaryBar Kochbapiłkarz
BoberJanAZSpiłkarz
BochAndrzejFalapiłkarzur. 11.08.1917 r.
BocianMarianRedutapiłkarz
BocianZElektrycznośćpiłkarz
BocianowskiMieczysławLechiapiłkarz
BoderaPiotrOrkan TSOpiłkarzur. 27.06.1917 r.
BoderaWładysławPoloniapiłkarzur. 3.06.1915 r.
BogackiLudwikPoloniapiłkarz
BogaczZygmuntŚwitpiłkarz
BogatyJózefPragapiłkarz
BoguckiJanB 34piłkarzur. 9.05.1915 r.
BoguckiTeofilŻyrardowiankapiłkarzur. 17.05.1917 r.
BoguszewskiKonstantySzturmpiłkarz
BoguszewskiStanisławOrkanpiłkarz
BoguszewskiTadeuszOrkanpiłkarz
BojanowiczMarymontpiłkarz
BojarskiJerzyPoloniapiłkarzbrązowa odznaka
BończykJózefPoloniapiłkarzur. 7.11.1914 r.
BorensztajnPeltaPotęgapiłkarz
BorensteinBernardSamson, Ascolapiłkarz
BorensteinMieczysławPromień, Syrenapiłkarz
BorensztejnCzarnipiłkarz
BorerSymchaHasmoneapiłkarzur. 26.01.1919 r.
BorkowskiEdwardSkrapiłkarz
BorkowskiJózefKadrapiłkarzur. 30.11.1910 r.
BorkowskiKazimierzUrsuspiłkarzur. 8.02.1920 r.
BorkowskiRomanPogoń Grodzisk Maz.piłkarzur. 30.03.1918 r.
BorkowskiWładysławJurpiłkarz
BornszteinWiktorHazomirpiłkarz
BorońHenrykGłuchoniemipiłkarz
BorowieckiRomanSkrapiłkarz
BorowskiRomanMarymontpiłkarz
BoruchHenrykBzurapiłkarzur. 26.01.1917 r.
BoruchowiczHakoahpiłkarz
BossJanOrzełpiłkarzur. 29.04.1914 r.
Bożek StefanLegiapiłkarz25 r.
BożymKordjanpiłkarzgrał w 27 r.
BrandJakubMakabi, Ascolapiłkarz
BrandsztejnCzarnipiłkarz
BrańskiMarianPolicyjne Koło Sp.piłkarz
BrateckiWładysławVarsoviapiłkarz
BraumanTramwajarzpiłkarz
BraunBeniekHazomirpiłkarz
BraunHenrykKorona, Polonia, Warszawiankapiłkarz
BraunLewekŻarpiłkarz
BraunRyszardKorona, Polonia, Warszawiankapiłkarz
BraunsteinChaimJutrzniapiłkarz
BrawermanSalomonSamsonpiłkarz
BrenHenrykPromieńpiłkarz
BrennJózefMakabipiłkarz
BrodtPawełJordanpiłkarz
Brodt IIIMaratonpiłkarz
BrombergAbramMakabipiłkarzbracia
Bromberg JakubOrkan, Olimpiapiłkarz
Bromberg WiktorMakabipiłkarzbracia
BronstKazimierzHuraganpiłkarzur. 4.03.1914 r.
BroszkiewiczKazimierzFort Bemapiłkarzur. 29.01.1920 r.
BrożekJanCzechowicepiłkarzur. 16.08.1912 r.
Brożek StanisławLegiapiłkarz
BryckiZygmuntŻyrardowiankapiłkarzur. 30.04.1916 r.
BryskinOlimpia, Ascolapiłkarz
BrzezinaMajlechWulkanpiłkarzur. 15.03.1913 r.
BrzezinakMarymontpiłkarz
BrzezińskiCzesławPZLpiłkarzur. 30.09.1919 r.
BrzezińskiOrdonpiłkarz
BrzezińskiEPrzyszłośćpiłkarz
BrzezińskiStanisławSyrena (Wichura)piłkarzur. 14.07.1911 r.
BrzezińskiWojciechPogoń GMpiłkarzur. 6.04.1904 r.
BrzosekMarymontpiłkarz
BrzostekEugeniuszOkęciepiłkarz, kierownik dr.
BrzozowskiMarymontpiłkarz
BrzozowskiEdwardPoloniapiłkarz
BrzozowskiMaksymilianŻyrardowiankapiłkarz
BüchheimFritzSyrena (Wichura)piłkarzur. 28.05.1898 r.
BuczekJózefFort Bemapiłkarzur. 12.03.1916 r.
BuczkowskiRomanPraca, Śmigłypiłkarzur. 15.02.1918 r.
BudekTadeuszOrkan TSOpiłkarzur. 23.12.1916 r.
BudnyJanHuragan Woł.kierownik dr.
BudnyŻarpiłkarz
BudziszewskiEugeniuszPoloniapiłkarzur. 22.05.1911 r.
BudzyńskiBolesławB 34piłkarzur. 14.06.1910 r.
BujakAndrzejLegiapiłkarz
BujalskiLeonAZSpiłkarz
BukiJerzyWarszawiankapiłkarz
BukiewiczMarianŻyrardowiankapiłkarz
BukowskiKazimierzpiłkarz
BukowskiMarianPoloniapiłkarzur. 21.02.1921 r.
Bukowy (lub Bukaty)Legiapiłkarzgrał w 21 r.
BulikowskiWitoldWisłapiłkarz
BułanowBorysKorona, Legia, Poloniapiłkarz
BułanowJerzyKorona, Poloniapiłkarz
BułanowRomanPolonia, AZSpiłkarz
BułkaJózefŚwitpiłkarzur. 19.04.1919 r.
BurakowskiAlfredHuragan Woł.piłkarz
BurakowskiZygmuntLauda RSSpiłkarz
BurcewiczLonginLauda RSSpiłkarz
BurfordGeorgePoloniatrener
BurgerWiktorSkrapiłkarz
BurgierJulianOdwetpiłkarz
BurkackiKazimierzPWATTpiłkarzur. 15.05.1920 r.
BursztynIgnacyNaprzód, Olimpiadziałacz, sędzia
BuryEdwardWicher Otwockpiłkarzur. 6.10.1918 r.
BurzyńskiMarymontpiłkarz
BurzyńskiTadeuszOrzełpiłkarzur. 5.07.1920 r.
BuszZygmuntdziałaczwiceprezes WOZPN
BuszkiewiczJózefMarymontpiłkarz
BuszkiewiczKazimierzSkrapiłkarz, działacz
BuszkiewiczWładysławSkrapiłkarz
BuśkiewiczCzesławKordjanpiłkarz
ButlaCzesławStolica, PZLpiłkarz
BuzukWacławSokolętapiłkarz
BylczyńskiWitoldSpartapiłkarz
BzdakStanisławŚwit, Poloniapiłkarzur. 12.02.1908 r.
BzdakWalentyŚwit, Poloniapiłkarzur. 14.02.1906 r.
CajtagMaurycyCzarnipiłkarz
CajtagSŻASSpiłkarz
CarStanisławStrzelec Staromiejskipiłkarzur. 23.08.1908 r.
CebulakFranciszekLegia, Warszawiankapiłkarz
CechowiczSzymonNordyjapiłkarzur. 14.10.1912 r.
CederbaumJanWarszawski KSpiłkarz
CederbaumWiktorAscolapiłkarz
CegiełkaWacławLauda RSSpiłkarz
CeigerLegiapiłkarz
CelejewskiRyszardDąbpiłkarzur. 7.02.1919 r.
CelińskiBolesławWisłapiłkarz
CelnikierBeniekSamsonpiłkarz
CepiakMarceliAZSpiłkarz
CewińskiZbigniewPogoń Grodzisk Maz.piłkarzur. 14.01.1910 r.
CiborowskiLucjanPZLpiłkarzur. 4.11.1922 r.
ChabieraHenrykSkrapiłkarz
ChaimBonderHasmoneakierownik dr.
ChaimowiczBernardGloriapiłkarz
ChajkinJakubMakabipiłkarz
ChałatStanisławB 34piłkarzur. 5.03.1912 r.
ChamskiStanisławŚwitpiłkarz
CharaszuchWLaurpiłkarz
ChasynZygmuntGwiazdapiłkarz
ChęćAleksanderOkęciepiłkarz
ChłopickiBolesławKrólevia, Orkanpiłkarz
ChmielakStanisławPogońpiłkarz
Chmielarz MaksymilianŚwitpiłkarz
ChmieleckiRomanAZSpiłkarz
ChmieleckiStefanCWSpiłkarzur. 16.02.1920 r.
ChmielewskiEdwardPogoń GMpiłkarzur. 9.01.1919 r.
ChmielewskiMarekWarszawiankapiłkarz
ChmielnickiMarianSarmatapiłkarz
ChmielnickiStanisławSarmatapiłkarz
ChmuraGustawGwiazdapiłkarz
ChobackiStefanLauda RSSpiłkarz
ChojeckiKarolOrzełpiłkarz
ChojnackiBronisławWisłapiłkarz
ChojnackiEugeniuszJunakpiłkarzur. 10.02.1915 r.
ChojnackiJózefWisłapiłkarz
ChojnackiRomanŻyrardowiankapiłkarzur. 7.02.1914 r.
ChojnackiRyszardJunakpiłkarzur. 20.08.1918 r.
ChojnowskiKarolAZSpiłkarz
ChojnowskiMieczysławReduta, Żagiewpiłkarzur. 16.07.1914 r.
CholewaStanisławStrzelec, Legia, Amatorski KSpiłkarz
CholewinsWacławPoloniapiłkarz
ChołodzińskiJerzyWTCpiłkarz
ChołodzińskiTadeuszWTCpiłkarz
ChrobotEdwardSyrena (Wichura)piłkarzur. 3.01.1915 r.
ChrudzimskiJanuszLegiapiłkarzur. 9.03.1920 r.
ChrupekEugeniuszCzechowicepiłkarzur. 11.09.1911 r.
ChrustowskiStefanB 34piłkarzur. 8.04.1916 r.
ChruszczyńskiWładysławAmatorski KSpiłkarz
ChrzanowskiJerzyGłuchoniemipiłkarz
ChrzanowskiKlemensAZSpiłkarz
ChudzikiewiczLucjanMarymontpiłkarz
ChudzyńskiMarianPrądpiłkarzur. 5.08.1918 r.
ChutkiewiczHenrykWarszawianka, AZSpiłakrz
ChybowskiJózefPWATT, Żagiewpiłkarzur. 25.08.1918 r.
ChybińskiKoronapiłkarzgrał w 22 r.
CiaparaJanLegiapiłkarz
CiarkowskiSzczepanPracapiłkarzur. 16.12.1919 r.
CicheckiBolesławLegiapiłkarz
CicheckiJózefAZSpiłkarz
CichockiTadeuszKoronapiłkarz
CichowlasStanisławSpartapiłkarzur. 6.11.1918 r.
CichowskiStanisławFort Bemapiłkarzur. 8.05.1919 r.
CiechanowskiOchotapiłkarz
CiecieraTadeuszLegiapiłkarzur. 18.04.1916 r.
CiepelewiczMenaszeWulkanpiłkarzur. 22.12.1916 r.
CieplakZenonCWSpiłkarzur. 9.03.1920 r.
CieplińskiJerzyŚmigłypiłkarzur. 18.06.1918 r.
CiepłowskiEdmundOrkan, AZSpiłkarz
CieszkowskiJózefsędzia
CieszyńskiAronNordyja Otwockpiłkarzur. 22.07.1919 r.
CieszyńskiLeonPoloniapiłkarz
Ciszewski JózefLegia, Poloniapiłkarz
CieślaWiktorSkrapiłkarz
CieślakMichałAZSpiłkarz
CieślakWiktorHuragan Woł.piłkarz
CięciaraTadeuszLegiapiłkarz
CisekZygmuntOkęciepiłkarzur. 6.11.1912 r.
CiukLudwikHuragan Woł.piłkarz
CudykierAbramKraft NDMpiłkarz
CukierWacławWisłapiłkarz
CukiermanAjzykHakoah, Makabipiłkarz
CukiermanJudelHakoahpiłkarz
CukiermanSamuelGwiazdapiłkarz
CukierskiJanLechiapiłkarz
CukrowiczGwiazdapiłkarz
CukrowiczIzraelNordyjapiłkarzur. 20.07.1916 r.
CuprzyńskiHenrykCWSpiłkarzur. 27.04.1921 r.
CwajgMPotęgapiłkarz
Cwejg (Cwajg)EdwardPoloniapiłkarz
CwierzyńskiAleksanderCWSpiłkarzur. 31.08.1911 r.
CybulkoOrzełpiłkarz
CybulskiKazimierzLauda RSS, Amatorski KS, Marymontpiłkarz
CybulskiKajetanSkrapiłkarz
CybulskiWitoldFort Bemapiłkarzur. 17.09.1922 r.
CydzikMieczysławCWSpiłkarzur. 17.05.1920 r.
CyferblattStanisławOlimpiapiłkarz
CyganiewiczBolesławAmatorski KSpiłkarz
CyganikTeofilLegiapiłkarz
CylichIzraeldziałaczRPA
CylichLeonKadra (Pocisk), PWATTpiłkarz
CymermanCzesławPZLpiłkarzur. 21.09.1920 r.
CymermanWekerpiłkarz
CypelAbramHasmoneapiłkarzur. 18.10.1917 r.
CyplewskiLejbGwiazdapiłkarz
CyprysiakRajmundSkrapiłkarz
CyrczakMarymontpiłkarz
CyrkaMieczysławPoloniapiłkarzur. 6.07.1920 r.
CytrynbaumMoniekHasmoneapiłkarz
CywińskiFeliksAZSpiłkarz
CzajkaHenrykOrzełpiłkarzur. 4.10.1920 r.
CzajkowskiAleksanderKorona, AZSpiłkarz
CzajkowskiJerzySokolętapiłkarz
CzajkowskiRuchpiłkarz
CzajkowskiKazimierzJawor, Fort Bemapiłkarz
CzajkowskiMieczysławKorona, Poloniapiłkarz
CzamarkaJózefGloriapiłkarz
CzapczukHenrykSkrapiłkarz
CzapigaMichałDąbpiłkarzur. 14.09.1918 r.
CzaplarskiTadeuszSarmatapiłkarz
CzaplickiHenrykUrsuspiłkarzur. 15.07.1915 r.
CzapnikZygmuntOrkan, ZAWFpiłkarz
CzapskiMieczysławWarszawiankapiłkarzur. 20.06.1916 r.
Czapski StanisławMarymont, Warszawiankapiłkarz
CzapskiWitoldOkęciepiłkarzur. 8.05.1919 r.
CzarkowskiEugeniuszFalapiłkarzur. 9.02.1918 r.
CzarneckiKazimierzOrdonpiłkarz
CzarnowskiWładysławGłuchoniemipiłkarz
CzarnyDavisWarszawski KSpiłkarz
CzechHenrykKorona, Legiapiłkarz
CzepnikWitoldŻagiewpiłkarzur. 15.12.1916 r.
CzerepińskiSylwesterFort Bemapiłkarzur. 13.12.1919 r.
CzerwieńAbaWulkanpiłkarzur. 16.05.1915 r.
CzerwińskiAntoniŚwitpiłkarzur. 5.05.1915 r.
CzerwińskiZdzisławPZLpiłkarzur. 29.07.1919 r.
Czetwertyński (Gachet)StanisławWarszawiankapiłkarzusynowiony przez Czetw.
CzupryniakWacławCWSpiłkarzur. 7.04.1920 r.
CzyżWacławSpartapiłkarzur. 17.05.1915 r.
CzyżewskiBogdanCWSpiłkarzur. 14.01.1920 r.
CzyżewskiJanuszPoloniapiłkarz
CzyżewskiJerzyŻyrardowiankapiłkarz
CzyżkowskiMieczysławLegiapiłkarzur. 16.01.1919 r.
CzyżykowskiStanisławPoloniapiłkarz
DachesAbramŻarpiłkarz
DajczAdamOrkanpiłkarz
DanekStefanLegia, Pogoń, Orkan, AZSpiłkarz
DanielczykAlfredPWATTpiłkarz
Danielczyk HenrykMarymont, Lauda, Ruchpiłkarz
DąbAdolfWarszawski KSpiłkarz
DąbMieczysławWarszawski KSpiłkarz
DąbkowskiZdzisławOrkan TSOpiłkarzur. 9.10.1920 r.
DąbkowskiZdzisławPogoń Grodzisk Maz.piłkarzur. 1.05.1919 r.
DąbrowskiAntoniSkrapiłkarz
DąbrowskiBogusławOrzełpiłkarzgrał w 25 r.
DąbrowskiHenrykKoronapiłkarz
DąbrowskiMarianAmatorski KS, Orkan, AZSpiłkarz
DąbrowskiOkęciepiłkarz
DąbrowskiTadeuszWTCpiłkarz
Dąbrowski WładysławOrdonpiłkarz, działaczkpt Ordona, WOZPN
DećAntoniPogoń GMpiłkarzur. 20.03.1917 r.
DegnerStanisławVarsoviapiłkarz
DelidaWładysławRuchpiłkarz
DembinaAbramMakabipiłkarzur. 15.05.1919 r.
Denhof-CzarnockiWacławPoloniapiłkarz, działacz
DepczykSkrapiłkarz, działacz
DetkoMieczysławOrkan TSOpiłkarzur. 1.01.1912 r.
DębkowskiZdzisławOrkan TSOpiłkarz
DębowskiStanisławB 34piłkarzur. 16.05.1916 r.
DębskiLawinapiłkarz, działacz
DiakonowKazimierzLegiapiłkarzur. 7.11.1918 r.
DickesManesHasmoneadziałacz
DinerMakabipiłkarz, działacz
DittmannErykLegiapiłkarz
DittmerOttoPoloniapiłkarzur.
DłogołęckiEŚwitpiłkarz
DługołęckiHenrykSyrena (Wichura)piłkarzur. 7.01.1909 r.
DługoszWacławSkrapiłkarz
DługoszekJanPZLpiłkarzur. 8.10.1919 r.
DmochowskiIreneuszPoloniapiłkarzur. 15.12.1907 r.
DmytryszynZenonWarszawiankapiłkarz
DobieckiSkrapiłkarz
DobrosińskiTadeuszKoronapiłkarz
DobrowolskiZygmuntLegiapiłkarz
DobrowolskiJElektrycznośćpiłkarz
DobrowolskiTadeuszOrdonpiłkarzur. 30.04.1921 r.
DobrzańskiEmilLegiapiłkarz
DoleckiMieczysławPogoń GMpiłkarzur. 11.03.1920 r.
DolińskiWładysławSpartapiłkarzur. 27.09.1915 r.
DomagalskiKorona (WTC)piłkarz
DomagałaStanisławKoronapiłkarz
DomańskiAleksanderDąbpiłkarzur. 20.01.1916 r.
DomańskiMŚwitpiłkarz
DomańskiStefanWarszawiankapiłkarz
DomańskiWładysławCzerwoni Leg., Świtpiłkarzur. 20.01.1916 r.
DomeradzkiWłodzimierzJunakpiłkarzur. 18.12.1919 r.
DominiczakJerzyPZLpiłkarzur. 17.07.1919 r.
DonicaStanisławSyrenapiłkarzur. 6.10.1919 r.
DornHerszSyrenapiłkarz
DornIcchokHakoahpiłkarz
DornIzaakMakabipiłkarz
DrabińskiEdwardLegiapiłkarz
DrągowskiAleksanderLauda RSSpiłkarz
DregerZenonŻyrardowiankapiłkarz
DregueLegiapiłkarzgrał w 21 r.
Drenżek (II)MichałOrkan, AZSpiłkarz
Drenżek (I)WładysławOrkan, AZSpiłkarz, działaczWOZPN
DrobotAdamVarsoviapiłkarz
DrogocińskiSamsonpiłkarz
DrozdWacławPZLpiłkarzur. 20.03.1917 r.
DrozdowskiBolesławPoloniapiłkarz
DrozdowskiTadeuszCWSpiłkarzur. 9.07.1915 r.
DrzewieckiHenrykBłoniepiłkarzur. 19.01.1918 r.
Du LauransWitoldOrzełpiłkarz
DubieleckiStefanGłuchoniemipiłkarz
DubieleckiTadeuszŚmigłypiłkarzur. 15.06.1918 r.
DubniakBogusławOrkanpiłkarz
DudaEugeniuszAmatorski KSpiłkarz
DudekTadeuszElektryczność (Ogniwo)piłkarz
Dudryksędzia
DudzińskiJanOrzełpiłkarzur. 24.12.1920 r.
DunkielmanDawidPromieńpiłkarz
DworakowskiZOkęciepiłkarz
DybalskiEugeniuszCzechowice, Syrena (Wichura)piłkarzur. 8.01.1912 r.
DybiczWładysławWicher Otwockpiłkarzur. 6.08.1913 r.
DybowskiLeopoldSyrenapiłkarzur. 13.09.1921 r.
DyderowskiJednośćpiłkarz
DyjaHenrykSkrapiłkarz
DykiertRyszardRuch, Orkan TSO, CWSpiłkarzur. 2.04.1906 r.
DykiertZygmuntCWSpiłkarzbrązowa odznaka
DykowEdwardWarszawiankapiłkarz
DylewskiHenrykSarmatapiłkarz
DymańskiStanisławAmatorski KSpiłkarz
DymmekEugeniuszSkrapiłkarz
DynerBolesławJordanpiłkarz
DyzioMarianZorza, Żagiewpiłkarzur. 14.01.1913 r.
DyzyngKarolWisłapiłkarz
DzendzelWładysławSyrenapiłkarzur. 22.05 .1919 r.
Dziarkowski WacławOrkanpiłkarz
DziekańskiJanPoloniapiłkarz
DzierżanowskiWładysławSkrapiłkarz
DzierżbickiMarianCWSpiłkarz
DziubińskiEdwardCWSpiłkarzur. 21.09.1920 r.
DziżaAleksanderSkrapiłkarz
DziżaJanSkrapiłkarz
EbelMieczysławCzerwonipiłkarz
EdelsteinMoniekJutrzniapiłkarz
EhrenbergIzaakMakabipiłkarz
EisenbergDanielJordanpiłkarz
EjbuszycMieczysławJordanpiłkarz
EjmockiStanisławSokół Grójecpiłkarzur. 10.02.1912 r.
EknerKazimierzAZSpiłkarz
EksztejnSiomaPromieńpiłkarz
ElefantOskarMakabipiłkarz
ElkNachmanJutrzniapiłkarz
EmchowiczHenrykPoloniapiłkarz
EngielNikodemJordanpiłkarz
EpelbaumPejzachGwiazdapiłkarz
ErenbergIzraelHakoahpiłkarz
ErlichMaratonpiłkarz
EssmanMariandziałacz, sędziaprezes WOZPN
EstersohnDanielCzarnipiłkarz
EsterzonMieczysławdziałaczRPA
EstreichIdelMakabi
EszygmanIzaakBejtarpiłkarzw 34 r. kapitan
EweltJanOrzełpiłkarzur. 21.04.1910 r.
EysmonttTadeuszWarszawianka, Poloniapiłkarz
EznekerWitoldPZLpiłkarzur. 22.04.1910 r.
FabisiakStanisławPoloniapiłkarz
FabryczewskiJanAZSpiłkarz
FajertagMirosławHasmoneapiłkarz
FajferAleksanderŚwit NDMpiłkarzur. 3.11.1916 r.
FajgenbaumMakabipiłkarzbramkarz
FajgenblatHenrykMakabipiłkarzur. 19.03.1920 r.
FajnbaumHenrykGwiazdapiłkarz, działaczRPA
Fajnbaum (II) StanisławGwiazdapiłkarzczasem pisany Feinbaum
FakielSzlamaPromieńpiłkarz
FaktWTCpiłkarz
FalenbokWolankapiłkarz
FalęckiMieczysławVarsoviapiłkarz
FalęckiWłodzimierzVarsoviapiłkarz
FalinowerLeonAscolapiłkarz
FalkIzaakJordanpiłkarz
FalkowerAscolapiłkarz
FassRomanOrkanpiłkarz, działaczWOZPN
FederowiczFranciszekCWSpiłkarzur. 18.06.1919 r.
FederowiczTadeuszPogoń Grodzisk Maz.piłkarz
FederowiczWładysławdziałaczRPA
FeferMoszekPotęgapiłkarzur. 10.02.1919 r.
FehérLászlóVarsoviatrener
FeigenbaumMieczysławJordanpiłkarz
FejertagSamsonpiłkarz
FejwHakoahpiłkarzgrał w 27 r.
FelcjańskiMPrzyszłośćpiłkarz
FeldblumBenjaminJordanpiłkarz
FeldmacherJakubJordanpiłkarz
FeldmanJulianHazomirpiłkarz
FeldmanLejzorNordyja Otwockpiłkarzur. 15.05.1919 r.
FeldmanSalomonHazomirpiłkarz
FelnerHHapoelpiłkarz
FelsensteinLeonBar Kochbapiłkarz
FelsensteinMieczysławBar Kochbapiłkarz
FensterkaubIzraelMakabipiłkarzur. 8.10.1919 r.
FerdekTadeuszCWSpiłkarzur. 25.03.1919 r.
FerencziJozsefWarszawianka, Poloniatrener
FerensWładysławElektryczność (Ogniowo)piłkarz
FeretEugeniuszOkęciepiłkarzur. 1.12.1912 r.
FertBolesławRuch, Warszawianka, Orkan TSOpiłkarzur. 14.09.1907 r.
FidrychStanisławSpartapiłkarz
FiglarzHakoahpiłkarz
FigońMarianB 34piłkarzur. 24.02.1914 r.
FijałkowskiStanisławKoronapiłkarz
FijałkowskiWacławWarszawiankapiłkarz
FilCzesławOrkanpiłkarz
FilarJakubGwiazdapiłkarz
FilipTadeuszWarszawiankapiłkarz
FilipekCzesławKadrapiłkarz
FilipekJanRuchpiłkarz
FilipekKazimierzRuchpiłkarz
FilipekStanisławRuch, Poloniapiłkarz
FilipiakCzesławSarmatapiłkarz, działacz
FilipiakWiktorSarmatapiłkarz
FilipowiczEugeniuszOrdonpiłkarz
FinkelkrautDanielMakabipiłkarz
FinkielkrautMaurycyPromieńpiłkarz
FinkielsztajnIzaakAscolapiłkarz
FinkielsztejnFajwelPotęgapiłkarzur. 1.08.1913 r.
FishelHenrykAscolapiłkarz
FischerKarlLegiatrener
FistelMaksymilianJordanpiłkarz
FistlASamsonpiłkarz
FischelsohnAbramBar Kochba, Samson, Hapoelpiłkarz, działaczRPA, brązowa odznaka
FischelsohnDawidBar Kochba, Samson, Hapoelpiłkarzbrązowa odznaka
FiszerHefterLegiapiłkarz
FiszmanDawidSamsonpiłkarz
FiutTadeuszOrzełpiłkarzur. 20.07.1920 r.
FlajszerSKongresówkapiłkarz
FlaumRomanWarszawski KSpiłkarz
FleischmanOskarLegiapiłkarz
FliderKubaSamsonpiłkarz
FligelmanHenrykHazomirpiłkarz
FlintaJózefAudacjapiłkarz
FochtJerzyKorona, Polonia, AZSpiłkarz
FogelSewerynCzarnipiłkarz
FolwarskiApoloniuszStolicapiłkarz
ForstAWarszawiankapiłkarz
ForsztMSzmulowiankapiłkarz
FortuńskiStefanLigapiłkarz
FranckeMaurycyMarymontpiłkarz
FrankMichałdziałaczWOKS
FrankowskiKlemensLegiapiłkarz
FreibergerMichałJordanpiłkarz
FreimanGwiazdapiłkarz
FreitagMichałStartpiłkarz
FrenkielGedalaBłyskawicapiłkarz
FrenkielStanisławdziałaczprezes WOZPN
FreyBolesławLegiapiłkarz
FriedmanBernardStartpiłkarz
FrontAleksanderVarsoviapiłkarz
FrostAlojzyWarszawiankapiłkarz
FruchtenbaumJakubdziałaczWOZPN
FrydBerekPotęgapiłłkarzur. 1.11.1915 r.
FrydlańskiNewachAscolapiłkarz
FrydmanIzraelNordyjapiłkarzur. 9.08.1919 r.
FrydmanJózefNordyjapiłkarzur. 26.05.1916 r.
FrydmanJózefHakoahpiłkarzgrał w 25 r.
FrydmanJakubCzarni, Maraton, Makabipiłkarzbrązowa odznaka
Frydman IIMaratonpiłkarz
Fuchs (Fuks)Hakoahpiłkarz
FuksmanMoszekGwiazda Otw., Nordyja Otw.piłkarzur. 24.04.1917 r.
FurmankiewiczHenrykUrsuspiłkarzur. 18.06.1916 r.
FurmańczykAlfredSarmatapiłkarz
GabrysiakLeonLegiapiłkarz
GadalińskiBronisławLauda RSSpiłkarz
GadomskiTadeuszSyrena (Wichura)piłkarzur. 3.07.1911 r.
GajczyStanisław Skodapiłkarz
GajęckiMieczysławOKS Otwockpiłkarzbrązowa odznaka
GajgerEdwardOkęciepiłkarzur. 25.11.1910 r.
GalbarczykCzesławOKSpiłkarzur. 12.01.1920 r.
GalbarskiTadeuszB 34piłkarzur. 20.07.1919 r.
GalejHenrykFort Bemapiłkarzur. 18.12.1919 r.
GalickiEdwardAZSpiłkarz
GalikJózefPWATTpiłkarzur. 13.11.1920 r.
GalińskiJerzySokół Piasecznopiłkarzur. 24.09.1920 r.
GałkowskiMarymontpiłkarz
GamajMarianFort Bema, Warszawiankapiłkarzur. 1.03.1911 r.
GanesstokJózefGwiazdapiłkarz
GarbarskiDanielKoronapiłkarzbramkarz w 21 r.
GarbarskiTadeuszB 34piłkarz
GarbarzAronPromieńpiłkarz
GarbowskiWZniczpiłkarz
GarncarzKoronapiłkarzgrał w 22 r.
GarnkowskiZygmuntPWATTpiłkarz
GasińskiRyszardFort Bemapiłkarz
GaszewskiLeonStolicapiłkarz
GaudasińskiWacławSarmatapiłkarz
GawlińskiJanUrsuspiłkarzur. 8.09.1920 r.
GazdaBronisławLauda RSSpiłkarz
GazdaMieczysławPZLpiłkarzur. 27.05.1919 r.
GazurJanWarszawianka, Fort Bemapiłkarz, trener, działaczWOZPN
GąsiorowskiLonginSarmatapiłkarz
GburzyńskiStanisławLegiapiłkarz
GebelMarymontpiłkarz
GebethnerTadeuszPoloniapiłkarz
GebethnerWacławPoloniapiłkarz
GedultAbramUnionpiłkarz
GeigerEdwardLegiapiłkarz
GelbartMaratonpiłkarz
GelblatRafaelCzarnipiłkarz
GelblumHenrykOlimpia, Czarnipiłkarz
GelnerJosekOchotapiłkarz
GemzaJózefCWSpiłkarzur. 5.03.1917 r.
GenadeMojżeszStartpiłkarz
GenterWacławCWSpiłkarzur. 28.09.1919 r.
GerechtMordkaPotęgapiłkarzur. 12.04.1919 r.
GerechtMotekŻarpiłkarz
GersztmanUszerWulkanpiłkarzur. 15.06.1919 r.
GerwatowskiBolesławKadrapiłkarzur. 2.07.1910 r.
Geryng FranciszekDanutapiłkarz
GesselJerzyAZSpiłkarzur. 13.01.1921 r.
GestelPawełHazomirpiłkarz
GetlerCŚwitpiłkarz
GetterCzesławUrsuspiłkarzur. 2.09.1920 r.
GezyngWilhelmDanutakierownik dr.
GdykStanisławKoronapiłkarz
GiedrewiczHenrykPWATTpiłkarzur. 29.05.1917 r.
GiedrewiczZygmuntPWATTpiłkarz
Giedroyć-JurahaWładysławKoronapiłkarz
GiedychRyszardAZSpiłkarz
GielickiEdwardRuchpiłkarz
GierszanowiczEugeniuszAKSpiłkarz
GierwatowskiKsaweryPoloniapiłkarz
GierwatowskiZdzisławOrkan TSOpiłkarz
GilEdwardZorzapiłkarzur. 8.10.1918 r.
GillertIcekMaratonpiłkarz
GimplaRJaworpiłkarz
GingoldLeonSamsonpiłkarz
GininBolesławSarmatapiłkarz
GinsbergJoeldziałaczRPA
GinterBronisławCWSpiłkarzur. 19.04.1921 r.
GinzburgŻASSpiłkarz
GiraMieczysławdziałaczRPA
GitejnJakubBar Kochbapiłkarz
GiwednianBenjaminAmatorski KSpiłkarz
GlasweinLewStellapiłkarz
GlikmanMaurycyCzarnipiłkarz
GlinkaStefanMarymontpiłkarz, działaczWOKS
Glinka ZenonLauda RSSpiłkarz
GlinkinGrzegorzsędzia
GluzmanSzmulBojerpiłkarz
GładeckiWacławPogoń GMpiłkarzur. 24.04.1908 r.
GładkowskiJanOrkan TSOpiłkarzur. 1.06.1923 r.
GłębickiHenrykPogońpiłkarz
GłębockiStefanLegiapiłkarz
GłębockiWiesławAZSpiłkarz
GłodkowskiFeliksAmatorski KSpiłkarz
GłowackiEŚwitpiłkarz
GłowackiFranciszekMarymont, Legia, Okęciepiłkarzur. 15.12.1910 r.
GłowackiJanLauda-Lechpiłkarz
GłowaczWdziałaczWOZPN
GłowniakOlimpia, Bar Kochbapiłkarz
GmerekJózefLauda RSSpiłkarz
GnadeMaurycyStartpiłkarz
GniazdowskiStefanPZLpiłkarzur. 23.07.1920 r.
GnutekWładysławMarymontpiłkarz
GöbelPogońpiłkarz
GodeckiJanLegiapiłkarz
GodlewskiBolesławAZSpiłkarz
GodlewskiCzesławŻyrardowiankapiłkarzur. 2.01.1920 r.
GodlewskiHenryk Stolicapiłkarzgrał w 25 r.
GodlewskiHenrykOrkan TSOpiłkarzur. 27.03.1917 r.
GodlewskiTadeuszŚmigłypiłkarzur. 9.03.1918 r.
GolanowskiHenrykWarszawiankapiłkarz
GoldbergMieczysławJordan, Gwiazdapiłkarz
GoldbergBenjaminAscola, ŻASS, Gwiazdapiłkarzbrązowa odznaka
Goldberg IHenrykAscola, ŻASSpiłkarz
GoldbergJarmekPromieńpiłkarz
GoldblatDŻASSpiłkarz
GoldblattMieczysławJordanpiłkarz
GoldfederTadeuszPoloniapiłkarz
GoldfeilAdamMakabipiłkarz
GoldmanBronisławWarszawski KSpiłkarz
GoldmanJerzyVarsovia, AZSpiłkarz
GoldmanStanisławWarszawski KSpiłkarz
GoldringHirszMakabipiłkarzur. 11.09.1911 r.
GoldschmidtSamuelSyrenapiłkarz
GoldsteinWarszawiankapiłkarz
GoldszmidtHersz Hasmoneapiłkarz
GoldszteinAbramMakabipiłkarz
GoldszteinMojżeszHapoel, Gwiazdapiłkarz
GoldtaterZygmuntCzarnipiłkarz
GoldwagDawidMakabipiłkarz
GoldwasserRomanPoloniapiłkarz
GolikRomanOdwetpiłkarz
GolińskiZdzisławVarsoviapiłkarz
GolnerIzraelSamson, Hakoahpiłkarz
GołasaSzczepanSyrena (Wichura)piłkarzur. 3.11.1911 r.
GołaszewskiLudwikPoloniapiłkarzbrązowa odznaka
GołębiewskiStefanFort Bemapiłkarzur. 16.09.1913 r.
GołębiowskiKordjanpiłkarzgrał w 27 r.
GołębiowskiZbigniewLegiapiłkarzur. 26.08.1920 r.
GontarekJanWarszawiankapiłkarz
GontarskiEdwardHuragan Wołominpiłkarz
GontarskiStanisławOKS Otwockpiłkarzbrązowa odznaka
GordiejewZdzisławSokolęta, AZS, PZLpiłkarz
GorzelakMarymontpiłkarz
GorzelańczykJanSkrapiłkarz
Goshans AronOchotapiłkarz
GoskEdwardPoloniapiłkarz
GoskStanisławSarmatapiłkarz
GosławskiJacekPotęgapiłkarzur. 3.05.1918 r.
GosławskiJanWarszawiankapiłkarz
GossZdzisławAZSpiłkarz
GossZygmuntAZSpiłkarz
GoszczyńskiHenrykAZSpiłkarz
GozdekJanŻyrardowiankapiłkarz
GoździkLechOkęciepiłkarzur. 20.01.1921 r.
GoździkZdzisławOkęciepiłkarzur. 29.02.1920 r.
GórasKarolAmatorski KSpiłkarz
GóreckiHenrykHuragan Wołominpiłkarzur. 29.11.1918 r.
GóreckiDrukarzpiłkarz
GórkaEdwardOrzełpiłkarz
GórkaHMakabipiłkarz
Górka (II)MaurycyPromień, Gwiazdapiłkarz
GórkiewiczJózefSyrenapiłkarz
GórniakWacławPZLpiłkarzur. 5.01.1920 r.
GórnickiZdzisławBzurapiłkarzur. 31.12.1918 r.
GórnyApolinaryKoronapiłkarz
GórskiAntoniGłuchoniemipiłkarz
GórskiJanMazoviapiłkarz
GórskiJerzyAZSpiłkarz
GórskiJózefPZL, Mazoviapiłkarz
GórzyńskiMarianRuchpiłkarz
GrabarczykHenrykElektryczność, Żagiewpiłkarzur. 1.01.1913 r.
GrabczakKazimierzRuchpiłkarz
GraberAdamdziałaczWiceprezes WOZPN
GraberJózefNordyjapiłkarzur. 15.08.1915 r.
GrabiańskiTomaszSkrapiłkarz
GrabickiStefanPoloniapiłkarzur. 19.09.1921 r.
GrabowskiFranciszekMarymontpiłkarz
GrabowskiHenrykPWATTpiłkarz
GrabowskiJerzyPoloniapiłkarz, sędzia
GrabowskiRyszardCWSpiłkarzur. 2.02.1920 r.
GrabowskiRyszardUrsuspiłkarzur. 10.11.1922 r.
GrabowskiStanisławJurpiłkarzur. 20.10.1914 r.
GrabowskiTadeuszPolonia, Lauda RSSpiłkarz
GrabskiBerekOchotapiłkarz
GrabysaStanisławŻagiewpiłkarzur. 3.11.1913 r.
GraczykWacławSkrapiłkarz
GraifmanElaWulkanpiłkarzur. 16.11.1918 r.
Grajek KarolŻyrardowiankapiłkarz
GrajnochSkrapiłkarz
GrajwerSjomaJordanpiłkarz
GrajwodzkiWitoldAZSpiłkarz
GrandysLeonardŻagiewpiłkarzur. 3.11.1912 r.
GrąglewskiHenrykPogońpiłkarz
GrendeSewerynCzarnipiłkarz
GriffenbergAdolfHakoah, Makabipiłkarz
GrinplantUnionpiłkarz
GrodzkiMieczysławHuragan Wołominpiłkarz
Grolik WilhelmPoloniapiłkarz
GromadzkiWacławAZSpiłkarzur. 10.06.1921 r.
GroshasAronOchotapiłkarz
GrossFeliksWKS Modlin, Poloniapiłkarz
GrossWacławSkrapiłkarz
GrossZdzisławAZSpiłkarzur. 23.05.1920 r.
GrossmanAndrzejWTCpiłkarz
GrosswirtMieczysławStellapiłkarz
GroszkowskiKazimierzPoloniapiłkarz
GrotkowskiTadeuszFort Bemapiłkarzur. 13.09.1917 r.
GrubsztejnJakubNordyjakierownik dr.
GrudzińskiEdmundWarszawiankapiłkarz
GrünbaumJechilNordyjapiłkarzur. 27.07.1912 r.
GrundlandJakubCzarnipiłkarz
GrünfeldIzaakSamsonpiłkarz
GrüningJanPWATTpiłkarzur. 12.03.1919 r.
GrünsteinJakubMakabipiłkarz
GrünsteinLudwikStella, Makabipiłkarz
GrünwasserSamuelAscolapiłkarz
GruszkaJakubHazomirpiłkarz
GruszkaStanisławAudacjapiłkarz
GruszkaGwiazdapiłkarz
GruszkaHakoahpiłkarz
GrycendlerJanWarszawski KSpiłkarz
GryczJózefOrzełpiłkarzur. 15.07.1909 r.
GryfenbergAHakoahpiłkarz
GryfenbergZygmuntBar Kochbapiłkarz, działaczwiceprezes WOZPN, WOKS
GrygalewiczEdwardSkrapiłkarz
GrynbaumKPWFpiłkarz
GrynbergSzulimWulkanpiłkarzur. 5.07.1919 r.
GrynwasserAdamAscola, Stellapiłkarz
GrynwasserSamuelAscolapiłkarz
GrynwasserStanisławJordanpiłkarz
GryżewskiJanOrkanpiłkarz
GrzbielaJózefLegiapiłkarz
GrzechocińskiWojciechŻyrardowiankapiłkarzur. 23.04.1915 r.
GrzegorekCzesławOrkan, AZSpiłkarz
GrzegorekWacławOrkanpiłkarz
GrzegorczykCWSpiłkarz
GrzegorzewskiCzesławŻagiewpiłkarzur. 29.11.1918 r.
GrzejszczakWładysławPogoń GMpiłkarzur. 27.06.1912 r.
GrzelakWładysławSkrapiłkarz
GrzędaTadeuszBzurapiłkarzur. 9.09.1917 r.
GrzybJózefSzturmpiłkarz
GrzybowskiJanLegiapiłkarzur. 23.10.1917 r.
GrzymałaZygmuntAmatorski KSpiłkarz
GumowskiPawełPoloniapiłkarz
GunkowskiStanisławOrzełpiłkarzur. 6.05.1915 r.
GutmacherJakubJutrzniapiłkarz
GutmanHerszPotęgapiłkarzur. 4.06.1920 r.
GutmanJerzyCWSpiłkarzur. 5.04.1922 r.
GutmanRyszardOrzeł, Falapiłkarz
GutmanStefanFalapiłkarzur. 18.06.1920 r.
GutmarkIcchMakabi, Nordyja Otwockpiłkarzur. 9.09.1913 r.
GutmarkGedaleHasmoneapiłkarz
GutowskiHenrykMarymontpiłkarz
GuttmanAdolfHazomirpiłkarz
GutwecherHakoahpiłkarz
GuzikBolesławStartpiłkarz
GwarakowskiJózefWarszawiankapiłkarz
GwiazdaChaimStellapiłkarz
GwiazdaBronisławSarmatapiłkarz
GwiazdaStanisławSarmatapiłkarz
GwoździewskiJPrzedświtpiłkarz
GwoździńskiZygmuntWarszawiankapiłkarzur. 20.04.1906 r.
HaakMieczysławJunakpiłkarzur. 18.02.1919 r.
HaberSPoloniapiłkarzw 34 r. kapitan rezerw
HabinLegiapiłkarzgrał w 21 r.
HachajWacławCWSpiłkarzur. 28.09.1919 r.
HahnEdwardWarszawiankapiłkarz
HahnKazimierzWarszawiankapiłkarz
HahnLechWarszawiankapiłkarz
HajdenbergHermanSamsonpiłkarz
HajdukPaweł
HajnicMarymontpiłkarz
HajtmanTadeuszPZLpiłkarzur. 29.06.1918 r.
HamburgerMichałPoloniapiłkarz
HamburgerRomanBłyskawicapiłkarz
HampelMakabipiłkarz
HankeKarolLegiapiłkarz, trener jun.
HankiewiczAntoniWarszawiankapiłkarz
HannighoferOskarAZSpiłkarzur. 1.06.1919 r.
HantowerEdwardLigapiłkarz
HarońBronisławOrdonpiłkarz
HasałaKazimierzPogońpiłkarz
HasselbuschZdzisławHuragan, Warszawiankapiłkarz
HauanerMarymontpiłkarz
HauptmanJanWarszawiankapiłkarz
HauzerRyszardMarymontpiłkarz
HawrylukMieczysław Wisłapiłkarz
HazeJulianAZSpiłkarz
HeidrichPiotrŻyrardowiankapiłkarz
HeigerStanisławOrzełpiłkarzur. 31.01.1921 r.
HeimHenrykMakabipiłkarz
HeinigBrunoWisła, CWSpiłkarz
HeitlerJózefCzarnipiłkarz
HelcerCzarnipiłkarz
HellerLeonOrkanpiłkarz
HellerTadeuszZAWFpiłkarz
HellingAleksanderMakabipiłkarz
Helling NaumMakabipiłkarz
Helling Makabipiłkarz
HelmKarolSkrapiłkarz
HencMarianCWSpiłkarzur. 17.10.1919 r.
HenkeMichałBzurakierownik dr.
HerbichAntoniVarsoviapiłkarz
HerclichLeonStellapiłkarz
HerdaRyszardWarszawiankapiłkarz
HerischJerzyPoloniapiłkarz
HeriszAlojzyPoloniapiłkarzur. 1.08.1914 r.
HermanBernardStellapiłkarz
HermanStanisławSkrapiłkarz
HermanowiczStanisławKoronapiłkarz
HermanowskiMieczysławAZSpiłkarz
HermansAlfredPoloniapiłkarz
HerszaftJulianStartpiłkarz
HerynowskiMarianWisłapiłkarz
HetmanJózefWisłapiłkarz
HigersbergerKorona (WTC)piłkarz
HilknerZygmuntWarszawiankapiłkarzgrał w l. 20-tych
HirszHenrykAscola, Jordan, ŻASSpiłkarz
HirszHersz-LejbAscolapiłkarz
HitterEugeniuszSarmatapiłkarz
HlazekZygmuntUrsuspiłkarzur. 18.12.1919 r.
HobeblattIzaakPromieńpiłkarz
HochEugeniuszAZS, Koronapiłkarz
HochbergJakubMakabipiłkarz
HoffenbergArnoldHazomirpiłkarz
HoffmanSzlamaHazomirpiłkarz
HoffmanZygmuntLegiapiłkarzur. 1.02.1919 r.
HoffnungAdamHazomirpiłkarz
HogendorfTadeuszWarszawiankapiłkarz
HolcblatIzaakPromieńpiłkarz
HolcblatMotekPromieńpiłkarz
HolcmanBronisławMakabipiłkarzczasem jako Holzman
HolcmanMaksMakabi, Promieńpiłkarz
HolcmanSalomonStartpiłkarz
HołodnyPiotrAZSpiłkarz
HondeHenrykSlaviapiłkarz
HonigsteinHenrykMakabipiłkarz
HorensteinStanisławKPWFpiłkarz
HornMarekMakabipiłkarz
HornugLucjanOrzełpiłkarzur. 6.09.1919 r.
HoroszTadeuszSarmatapiłkarz
HübnerStanisławPogońpiłkarz
HuckStanisławAmatorski KSpiłkarz
HufnagelMieczysławJordanpiłkarz
HurdaWładysławWarszawiankapiłkarz
HurowiczJózefStellapiłkarz
HuttelEdmundSkrapiłkarz
HybZygmuntAmatorski KSpiłkarz
HylaRudolfKorona, Polonia, AZSpiłkarz
IgnerskiAntoniŚwit NDMpiłkarzur. 3.05.1912 r.
IlachEdwardCzechowicepiłkarzur. 11.02.1915 r.
IlczukTLilpopianka, Świtpiłkarz
ImbryczkowskiWacławSzturm, Skrapiłkarz
IwanowskiMieczysławOrzełpiłkarzur. 26.04.1922 r.
IwanowskiStefanSkrapiłkarz
IwańskiJanAZS, Marymontpiłkarz
IzdebskiRuchpiłkarz
IzdebskiWacławSkra, Olimpia, AZSpiłkarz
IzraelskiPinkusSamsonpiłkarz
IzydorzakJerzyAZS, Warszawiankapiłkarz
JabłonowiczMieczysławStartpiłkarz
JabłońskiJerzyCWSpiłkarzur. 2.11.1921 r.
JabłońskiPiotrSlaviapiłkarz
JabłońskiRomanZorzapiłkarzur. 14.02.1920 r.
JacakWładysławOkęciepiłkarzur. 4.12.1917 r.
JacakZygmuntOkęciepiłkarzur. 11.12.1919 r.
JachiećFranciszeksędzia
JachimekPawełWarszawiankapiłkarz
JackoZygmuntOrzełpiłkarz
JackowskiLilpopianka, Świtpiłkarz
JaczynowskiStanisławsędzia
JadczakJanuszOrzełpiłkarzur. 1.02.1920 r.
JagielskiJerzyPoloniapiłkarz, sędziagrał w B kl. w 21 r.
JagiełłoEdmundOdwetpiłkarz
JagiełłoEugeniuszŚmigłypiłkarzur. 15.12.1918 r.
JagiełłoFranciszekOdwetpiłkarz
JagłowskiJózefPoloniapiłkarz
JakóbczykZLaur 29piłkarz
JakóbowiczMenaszeHasmoneapiłkarz
JakubiakWacławLauda RSSpiłkarz
JakubowskiRomanAZSpiłkarzur. 24.08.1919 r.
JakubowskiRPotęgapiłkarz
JanaMieczysławWisłapiłkarz
JanaszekKazimierzAZSpiłkarz
JancPociskpiłkarz
JanczewskiStanisławOrzełpiłkarzur. 15.11.1914 r.
JandzińskiSkrapiłkarz
JaneczekJanLegiapiłkarz
JaniakJózefŻyrardowiankapiłkarzur.11.03.1914 r.
JanikowskiKazimierzWarszawianka, AZSpiłkarz
JaniszewskiJanSpartapiłkarzur. 15.12.1919 r.
JaniszewskiJanOKSpiłkarzur. 23.01.1921 r.
JaniszewskiStanisławOkęciepiłkarzur. 19.04.1919 r.
JaniszewskiStanisławOrkanpiłkarz
JaniszewskiZygmuntAZSpiłkarz
JankielewiczLeonardPoloniapiłkarz
JankiewiczCzesławMazoviapiłkarz
JankowskiAleksanderSlaviapiłkarz
JankowskiArkadiuszOrzełpiłkarz
JankowskiBolesławŻyrardowiankapiłkarz
JankowskiCzesławVarsoviapiłkarz
JankowskiJanPogoń Grodzisk Maz.piłkarzur. 2.08.1917 r.
JankowskiTeofilVarsoviapiłkarz
JankowskiKOrdonpiłkarz
JankowskiMieczysławJunakpiłkarzur. 16.02.1916 r.
JankowskiTadeuszSarmata, AZSpiłkarz
JankowskiZbigniewCWSpiłkarzur. 22.08.1922 r.
JankowskiZdzisławOrzełpiłkarzur. 8.03.1920 r.
JanosikEugeniuszSzturmpiłkarz
JanowskiBolesławPogońpiłkarz
JanowskiLaur 29piłkarz
JanuszLeonLauda RSS, Skrapiłkarz
JanuszJSkrapiłkarz
JanuszewskiKazimierzPogońpiłkarz
JanzRudolfKadra (Pocisk)piłkarz
JarcińskiTadeuszLechiapiłkarz
JarkiewiczMieczysławŚmigłypiłkarzur. 10.12.1918 r.
JarocińskiZbigniewWarszawiankapiłkarz
JarońSzczepanAmatorski KSpiłkarz
JaroszFranciszekLechiapiłkarz
JaroszewskiWładysławOrdonpiłkarzur. 7.01.1912 r.
JarzębowskiTadeuszWarszawski KSpiłkarz
JarzynaEdwardOrkan, AZSpiłkarz
JasieńskiJerzyAZSpiłkarz
JasieńskiZbigniewVarsoviapiłkarz
JasińskiEdmundPoloniapiłkarzur. 30.07.1918 r.
JasińskiWładysławSkrapiłkarz
JasińskiLawinapiłkarz
JastrząbHerszPotęgapiłkarzur. 10.07.1918 r.
Jastrzębiec-PorczyńskiJózefdziałaczWOZPN
JastrzębskiAntoniOrkan, AZSpiłkarz
JastrzębskiBolesławCWSpiłkarzur. 15.12.1918 r.
JaszczołtAlbinSarmatapiłkarz
JawerbaumGwiazdapiłkarz
JaworskiEdwardOrzełpiłkarz
JaworskiEugeniuszFort Bemapiłkarzur. 28.01.1919 r.
JaworskiJerzyWicher Otwockpiłkarzkpt
JaworskiStanisławOrzeł, Poloniapiłkarz
Jaworski (II)ZbigniewWarszawski KSpiłkarz
JazgarskiMieczysławPoloniapiłkarzur. 6.07.1917 r.
JaźnickiHenrykPoloniapiłkarz
JaźwińskiSaulSamsonpiłkarz
JaźwińskiSzmulBar Kochba, Samsonpiłkarz
JedynakCzesławSzturmpiłkarz
JedynakEdwardUrsuspiłkarzur. 29.10.1911 r.
JedynasiakZygmuntPogoń Grodzisk Maz., Błoniepiłkarzur. 21.08.1913 r.
JegerHermanMakabipiłkarzur. 19.05.1921 r.
JeleńStanisławHakoah, Makabipiłkarz
JelińskiBolesławŻyrardowiankapiłkarz
JelińskiHenrykŻyrardowiankakierownik dr.
JelińskiJerzyWisłapiłkarz
JelskiStefanPoloniapiłkarz
JenkeArturSarmatapiłkarz
JerniakowiczŚwitpiłkarz
Jesionka ZygmuntLegiapiłkarz
JeskeTeodorPogoń grodzisk Maz.piłkarz
JestackiWarszawiankapiłkarz
JezierskiRyszardPogoń GMpiłkarzur. 5.01.1920 r.
JędrzejczakJanWarszawski KSpiłkarz
JędrzejczykTadeuszPZLpiłkarzur. 28.10.1920 r.
JędrzejewskiHenrykAmatorski KSpiłkarz
JędrzejewskiJózefPoloniapiłkarzur. 13.02.1923 r.
JoczysAleksanderdziałaczRPA
JodkowskiPogońpiłkarz
JohnZygmuntSzturmpiłkarz
JokschJuliuszWarszawiankapiłkarzur. 21.01.1909 r.
JordanAndrzejWarszawianka, PZLpiłkarz2gi kier. dr. w PZL
Joschke ErnestLegiapiłkarz
JoselsohnBeniaminGwiazdapiłkarz
JóźkoMieczysławAudacjapiłkarz
JóźkoWacławSarmatapiłkarz
JóźwiakKazimierzSokół Piasecznopiłkarz
JóźwikowskiTadeuszDąbpiłkarzur. 23.05.1920 r.
JóźwikowskiZygmuntDąbkierownik dr.
JubilerDawidPromieńpiłkarz
JuchtmanSzlamekBłyskawicapiłkarz
JudyckiRomualdSokolętapiłkarz
JudyckiStanisławSokolętapiłkarz
JudzikSaszaGwiazdapiłkarz
Jung JózefWarszawianka, Orkan TSOpiłkarz
Jung StanisławWarszawiankapiłkarz
Jung ZenonLauda RSSpiłkarz
JungermanAronSamsonpiłkarz
JungferLeonSamsonpiłkarz
JurewiczCezaryAZSpiłkarz
JurkiewiczZenonLechiapiłkarz
JustEdwardStolicapiłkarz
JustMieczysławLegiapiłkarz
JustynowiczAleksanderPoloniapiłkarz
JustyńskiLeonFalapiłkarzur. 25.12.1912 r.
JuszkiewiczStefanSyrena (Wichura)piłkarzur. 1.09.1914 r.
JuszyńskiWitalisOrzełpiłkarz
KabzińskiZdzisławPWATTpiłkarz
KacRubinWulkanpiłkarzur. 14.03.1911 r.
KacewAleksanderPogońpiłkarz
KachelskiLeonardGłuchoniemipiłkarz
KacprzakJanCWS, Okęciepiłkarzur. 30.12.1917 r.
KacprzakMieczysławAZSpiłkarz
KacprzakTadeuszPWATTpiłkarzur. 2.01.1922 r.
KaczankoPawełKadra (Pocisk)piłkarz
KaczanowskiFeliksVarsoviapiłkarz
KaczanowskiMieczysławVarsovia, Poloniapiłkarz
KaczmarekJanLegiapiłkarz
KaczmarskiJLaurpiłkarz
KaczorAntoniLechiapiłkarz
KaczorHakoahpiłkarz
KaczorekEdwardLigapiłkarz25 r.
KaczorowskiJerzyPoloniapiłkarzur. 6.07.1917 r.
KaczyńskiFranciszekSarmatapiłkarz
KaczyńskiHenrykCWS, B 34piłkarzur. 18.01.1912 r.
KaczyńskiJerzySokół Piasecznopiłkarzur. 8.04.1914 r.
KadyszewskiTadeuszCWSpiłkarzur. 22.09.1921 r.
KaflińskiWacławLechiapiłkarz, działaczWOZPN
KahanMaksymilianWarszawski KSpiłkarz
Kahane AleksanderLegia, Poloniapiłkarz
KaiwieseEdwardPWATTpiłkarzur. 24.01.1920 r.
KajlerMieczysławSyrenapiłkarz
KalataMieczysławLauda RSSpiłkarz
Kalata (lub Kalota)RyszardFort Bemapiłkarzur. 10.06.1915 r.
KalbAbrahamMakabipiłkarzur. 2.02.1912 r.
KalenieckiJózefPogońpiłkarz
KalinkaZygmuntPrądpiłkarzur. 15.03.1916 r.
KalinowerUnionpiłkarz
KalinowskiJanŚwit NDMpiłkarzur. 2.06.1909 r.
KalinowskiMieczysławLauda RSSpiłkarz
KalinowskiRomanSarmatapiłkarz
KalinowskiStanisławOrzełpiłkarzur. 2.01.1921 r.
KalinowskiZygmuntŚwitpiłkarz
KalnowickiEljaGwiazdapiłkarz
KalińskiStanisławCWSpiłkarzur. 14.05.1910 r.
KalmusChaimBłyskawicapiłkarz
KalotaRyszardFort Bemapiłkarz
KaltmanLeonStellapiłkarz
KaltmanWładysławStellapiłkarz
KałagataTPogoń Grodzisk Maz.piłkarz
KałagataWłodzimierzPogoń Grodzisk Maz.piłkarz
KałańskiStanisławCzerwonipiłkarz
Kałka HenrykElektryczność (Ogniwo)piłkarz
KałubaWłodzimierzPoloniapiłkarz
KaługaRadosławOrzełpiłkarzur. 11.03.1908 r.
Kałuża JózefLegiatrener
KameckiBronisławZorzapiłkarz
KamicaLeopoldOkęciepiłkarzur. 28.10.1909 r.
KamilewiczMieczysławPogoń Grodzisk Maz.piłkarzur. 19.09.1909 r.
KamieńskiHenrykOrkanpiłkarz
KamińskiEdwardMazoviapiłkarz
KamińskiHenrykJurpiłkarzur. 17.03.1919 r.
KamińskiLudwikLegiapiłkarz
KamińskiMarianPogoń Grodzisk Maz.piłkarzur. 14.07.1920 r.
KamińskiŻyrardowiankapiłkarz
KamińskiStanisławPotęgapiłkarzur. 9.09.1920 r.
KamińskiStefanHuragan Wołominpiłkarz
KamińskiWMaratonpiłkarz
KamińskiHubertSkra, Marymontpiłkarz
KamińskiZdzisławAZSpiłkarz
KamolaJaworpiłkarz
KaneckiStanisławOrzełpiłkarzur. 15.08.1911 r.
KanierskiStefanVarsoviapiłkarz
KantorowiczMarianOlimpiapiłkarz
KapitanAlJurpiłkarz
KapitulskiTadeuszMarymontpiłkarz
KapłanSalomonSamsonpiłkarz
KapłanSzymonBłyskawicapiłkarz
KarafiołBernardJordanpiłkarz
KarafiołJózefJordanpiłkarz
KarasiakWładysławKoronapiłkarz
KarasińskiLudwikOrzełpiłkarz
KarasińskiWacławAmatorski KSpiłkarz
KaraszewskiKarolPogoń GMpiłkarzur. 12.08.1912 r.
KaraszewskiMieczysławOrzełpiłkarzur. 25.11.1919 r.
KaraśKazimierzPZLpiłkarzur. 28.06.1922 r.
KaraśMieczysławPZLpiłkarzur. 7.01.1917 r.
KarbowskiCzesławMazoviapiłkarz
KarmelkMakabipiłkarz
Karolak KazimierzPoloniapiłkarzbrązowa odznaka
KarolakMarianOrdonpiłkarzbrązowa odznaka
KarolekElektrycznośćpiłkarz
KarpińskiAntoniCzechowicedziałacz
KarpińskiMarymontpiłkarz
KarwackiKazimierzWTC Korona, AZSpiłkarz, sędzia
KarwackiLudwikVarsoviapiłkarz
KarwowskiKazimierzWisłapiłkarz
KasprzakStanisławSarmatapiłkarz
KatanaKazimierzSokół Grójecpiłkarzur. 11.11.1911 r.
KaufmanArekBłyskawicapiłkarz
KaufmanMoniekBłyskawicapiłkarz
KaufmanSzlamekBłyskawicapiłkarz
KawałkoJerzyRoburdziałacz
KaweckiRomanAmatorski KSpiłkarz
KawiczorHenrykStellapiłkarz
KazanowskiBronisławSkrapiłkarz
KazimierczakKadra (Pocisk)piłkarz
KazubekEugeniuszStolicapiłkarz
KazubskiStanisławSokół Piasecznopiłkarz
KaźmierczakKazimierzŻagiewpiłkarz
KaźmierczakPiotrKadra (Pocisk), Zorzapiłkarz, kierownik dr.kier dr. w Zorzy
KellerAntoniVarsovia, Polonia, Warszawianka, Legiapiłkarz
KellerMieczysławVarsoviapiłkarz
KellerTeodor
Kempa JózefOrkan, Warszawianka, AZSpiłkarz
Kempa TadeuszOrkanpiłkarz
KendzelIzaakJutrzniapiłkarz
KerensztejnMilekHapoel, Makabipiłkarzur. 11.01.1910 r.
KestenbergSzmulStartpiłkarz
KetzJanWarszawiankapiłkarz
KęcikFranciszekDanutapiłkarz
KędraKazimierzŚwit NDMpiłkarzur. 6.02.1919 r.
KędzierskiStanisławGłuchoniemipiłkarz
KędzierskiTadeuszUrsus, Spartapiłkarzur. 27.01.1916 r.
KędzierskiWładysławFort Bemapiłkarzur. 18.12.1920 r.
KępińskiAntoniWisłapiłkarz
KępkaStanisławWTCpiłkarz
KępkowiczEdwardOrzełpiłkarzur. 1.01.1913 r.
KęskaCzesławFalapiłkarzur. 26.12.1914 r.
KęszyckiCzesławAZSpiłkarz
KicmanJózefFort Bemakierownik dr.
KielaStefanFalapiłkarzur. 5.09.1911 r.
KiełkiewiczAntoniAZSpiłkarz
KierszykowskiJózefPZLpiłkarzur. 20.10.1920 r.
Kiesel LeopoldWarszawiankapiłkarz
KijewiczWincentyWisłapiłkarz
KimptonGeorgePoloniatrener
KinkielSaturninAZSpiłkarz
KirszenbaumBoruchBar Kochba, Makabipiłkarzur. 12.07.1911 r.
KisielińskiStefanPoloniapiłkarz
KisielińskiWalerianPoloniapiłkarzur. 1.03.1907 r.
KislewiczIsraelPromieńpiłkarz
KiszelMarymontpiłkarz
KizelsztejnLutekJordanpiłkarz
KlajerSzymonMakabipiłkarzbramk.
KlajmieLejbGwiazdapiłkarz
KlajmieSzyjaGwiazdapiłkarz
KlecIgnacySamsonpiłkarz
KleinJózefMakabipiłkarz
KleinmanJuliuszStellapiłkarz
KleinschmidtJanPWATTpiłkarzur. 12.06.1921 r.
KlejmanWacławOlimpiapiłkarz
KleniewskiMarianUrsuspiłkarzur. 19.01.1920 r.
KlererChewelHasmoneapiłkarzur. 2.11.1918 r.
KletkeStefanOrzełpiłkarzur. 10.07.1921 r.
KligmanLudwikAscolapiłkarz
KlimczakLegiapiłkarz
KlimekWładysławOrzełpiłkarzur. 20.09.1920 r.
KlimkiewiczJózefRuch, Sarmatapiłkarz
KlimkiewiczSaturninAZSpiłkarz
KlimkiewiczStefanPWATTpiłkarzur. 26.01.1920 r.
KlonkaJózefSolvay, Ursuspiłkarzur. 14.01.1917 r.
KlonowskiRomanOrdonpiłkarzur. 9.08.1919 r.
KlosseJarosławAZSpiłkarzur. 31.05.1917 r.
KlosseWładysławAZSpiłkarz
KlotzJózefMakabipiłkarz
KlotzKarolOrdonkierownik dr., działaczWOZPN
KluzaMarianPrądpiłkarzur. 15.09.1919 r.
KluzaStefanRuchpiłkarz
KłosKazimierzSkrapiłkarz
KłosińskiHenryk Żyrardowiankapiłkarz
KnapikKazimierzLegiapiłkarz
KnibergAdamHazomirpiłkarz
Kniga WładysławSkrapiłkarz
Knioła AdamWarszawiankapiłkarz
KnorowskiAleksanderFort Bemapiłkarzur. 11.01.1919 r.
KnorpelRachmilNordyjapiłkarzur. 21.01.1910 r.
KobaStefanLechiapiłkarz
KobosKazimierzRuchpiłkarz
Kobus TLaurpiłkarzkpt
KobusWładysławMarymontpiłkarz
KobutJózefOKSpiłkarzur. 15.02.1912 r.
KobylskiMarianPZLpiłkarz
KobzińskiZdzisławOrkan TSOpiłkarz
KocLucjanPogoń Grodzisk Maz., Pracapiłkarzur. 10.02.1911 r.
KocMieczysławRuchpiłkarz
KocZygmuntOrkan, AZSpiłkarz
KochJpiłkarz
KochTadeuszKoronapiłkarz
Kochański (I)JanAZSpiłkarz
KochańskiKazimierzMarymontpiłkarz
KochańskiTadeuszVarsoviapiłkarz
Kochański (II)ZdzisławAZSpiłkarz
KochelAleksanderFalapiłkarzur. 19.06.1913 r.
KochenDawidJutrzniapiłkarz
KociszewskiHenrykOKSpiłkarzur. 1.1.1921 r.
KogutAdamPoloniapiłkarzur. 4.12.1895 r.
KohnMHakoahpiłkarz
KohnSamuelSyrenapiłkarz
KohnHapoelpiłkarz
KohnTeofil Hasmoneapiłkarz
KohnRichardWarszawiankatrener
KolekowHenrykMakabipiłkarz
KoliweszkoFranciszekdziałaczWOZPN
KołaczHenrykLauda RSSpiłkarz
KołaczJózefŚwit NDMpiłkarzur. 15.03.1917 r.
KołaczkowskiZenonSkrapiłkarz
KołakowskiWładysławSokół Piasecznopiłkarzkapitan
KołeckiStanisławOrzełpiłkarzur. 23.11.1918 r.
KołodziejskiCzesławStrzelecpiłkarz
KołodziejskiJanRuch, Orkan TSOpiłkarz
KomanderPawełWTCpiłkarz
KomarTadeuszZorza, Ordonpiłkarzur. 5.10.1912 r.
KonarskiKongresówkapiłkarz
KonarskiFeliksPoloniapiłkarz
KonarzewskiJerzypiłkarz
KondrackiAdamMarymont, Warszawiankapiłkarz
KoneckiFeliksSpartapiłkarzur. 31.01.1920 r.
KoneckiJózefSpartapiłkarzur. 19.01.1920 r.
KoneckiSzczepanSpartapiłkarzur. 24.12.1918 r.
KonieckiKazimierzPogoń Grodzisk Maz.piłkarzur. 24.08.1917 r.
KonieckiWacławPogoń Grodzisk Maz.piłkarzur. 23.09.1919 r.
KöniglZygmuntLegiapiłkarz
KönigsbergEmilCzarnipiłkarz
KönigsteinNatanPolonia, Hakoah, Makabipiłkarz
KonopackiTadeuszPoloniapiłkarz
KonopińskiMieczysławAmatorski KSpiłkarz
Konopka HieronimVarsoviapiłkarz
KonstablerIzaakCzarnipiłkarz
KonwerskiMarianSyrena (Wichura)piłkarzur. 7.09.1913 r.
Końca Marymontpiłkarz
KopczyńskiJanCzerwonipiłkarz
KopczyńskiTadeuszSyrena (Wichura)piłkarzur. 15.01.1918 r.
Koper DominikStrzelec Staromiejskipiłkarzur. 4.08.1915 r.
Koper NatanStartpiłkarz
KopkaJanPWATTpiłkarzur. 27.01.1920 r.
KopystyńskiWacławAZSpiłkarz
KorczakLeopoldKadra (Pocisk)piłkarz
KorczyńskiAntoniWarszawiankakierownik dr.
KordaczEdwardStrzelec Staromiejskipiłkarzur. 6.01.1916 r.
KordowskiFort Bemapiłkarz
KorensteinDawidLigapiłkarz
KorentajerHakoahkierownik dr.
KornLucjanPromieńpiłkarz
KorngoldStefanOrkan, Warszawiankapiłkarz
KorngoldZdzisławPolonia, Orkan, AZS, Warszawiankapiłkarz
KornijewskiJerzyWisłapiłkarz
KornijewskiPiotrWisła, Poloniapiłkarzbrązowa odznaka
KorolczukZygmuntB 34piłkarzur. 8.06.1917 r.
KorosińskiLudwikpiłkarz
KorpantyTomaszPogońpiłkarz
KorsakEdwardPZLpiłkarzur. 2.01.1922 r.
KorsakStefanSpartakierownik dr.
KorupczyńskiStanisławRuchpiłkarz
KoryśEugeniuszFort Bemapiłkarzur. 2.01.1921 r.
KorzeniewskiJulianHuragan Wołominpiłkarzur. 2.02.1918 r.
KorzeniowskiWiktorWisła, Poloniapiłkarzkpt. rez. w Polonii
Korzeniowski WacławFort Bemapiłkarzur. 1.1.1922 r.
KoseckiRyszardtrenerkpt. zw. RPA
KosibaJanCWSdziałacz
KosickiZdzisławOrzełpiłkarzur. 22.12.1919 r.
KosińskiCzesławSkrapiłkarz
KosińskiJózefLechiapiłkarz
KosiorekHenrykCWSpiłkarzur. 15.10.1917 r.
KosmólskiKazimierzŚwitpiłkarz
KosowiczJózefSpartapiłkarz
KosowiczStanisławSpartapiłkarz
KossakCzesławWisłapiłkarz
KossobudzkiZdzisławSkrapiłkarz
KossokKarolPoloniapiłkarz
KossowskiJózefOrkan TSOpiłkarzur. 12.03.1912 r.
KosteckiEdwardAmatorski KSpiłkarz
KostelnikWiktorKadra (Pocisk)piłkarz
KostelnikWitoldKadra (Pocisk)piłkarz
KostrzewaFeliksStolicapiłkarz
KoszowskiJózefWarszawiankapiłkarz
KosztownyTadeuszdziałaczWOZPN
KoszyckiWładysławŻagiewpiłkarzur. 10.09.1912 r.
KościelniakowskiFalapiłkarz
KościeszaOkęciepiłkarz
KościńskiCzesławPoloniapiłkarz
KoślińskiEdwardWarszawiankapiłkarzur. 21.11.1919 r.
KoślińskiWacławWarszawiankapiłkarz
KotkowskiStanisławLegia, Warszawiankapiłkarz
KotlarskiKoronapiłkarz
KotowiczRomanAZSpiłkarz
KotowskiStanisławMarymontpiłkarz
KotusKazimierzUrsuspiłkarzur. 6.01.1918 r.
KotuszewskiJanJurpiłkarz
KovácsElmerLegiatrener
KowalczykBronisławPZLpiłkarzur. 28.08.1919 r.
KowalczykJerzyPogoń GMpiłkarzur. 11.08.1920 r.
KowalczykKazimierzCWSpiłkarzur. 28.01.1921 r.
KowalczykStefanŚwitpiłkarz
KowalczykZygmuntCWSpiłkarzur. 24.06.1920 r.
KowalewPiotrFalapiłkarzur. 2.06.1918 r.
KowalewskiStefanLegiapiłkarzur. 14.01.1920 r.
KowalewskiTadeuszOrzełpiłkarz
KowalskiAleksanderAZSpiłkarz
KowalskiAntoniLechiapiłkarz
KowalskiEugeniuszJurpiłkarz
KowalskiGwidonOdwetpiłkarz
KowalskiHenrykBzurapiłkarz
KowalskiKarolLegiapiłkarz
KowalskiKarolFort Bemapiłkarzur. 21.07.1921 r.
KowalskiLeonardPZLpiłkarzur. 7.08.1918 r.
KowalskiJózefCWSpiłkarzur. 22.10.1919 r.
KowalskiJAKS 26piłkarz
KowalskiMieczysławB 34piłkarzur. 1.01.1920 r.
KowalskiStanisławWarszawiankapiłkarz
KowalskiTadeuszPogoń GMpiłkarzur. 18.05.1919 r.
KozakEugeniuszJurpiłkarzur. 5.12.1918 r.
KozakMieczysławLauda RSSpiłkarz
KozakStanisławPrądpiłkarz
KoželuchFrantišekPoloniatrener
KozakMieczysławLauda RSSpiłkarz
KozakiewiczMieczysławMarymontpiłkarz
KozestańskiTadeuszPoloniapiłkarzur. 20.08.1920 r.
KoziełłMieczysławAZSpiłkarz
KoziełłoWłodzimierzJaworkierownik dr.
KozieradzkiStanisławPWATTpiłkarzur. 8.05.1920 r.
KozłowskiJózefVarsovia, Danutapiłkarz
KozłowskiKazimierzWisłapiłkarz
KozłowskiOkęciekierownik dr.
KozłowskiStanisławSkra, Zniczpiłkarz
KozłowskiStefanPrzyszłość Włochypiłkarzur. 25.07.1908 r.
KozłowskiStefanPWATTpiłkarzur. 4.08.1920 r.
KoźmińskiKazimierzVarsoviapiłkarz
KraftBar Kochbapiłkarz
KraitszteinMojżeszGwiazdapiłkarz
KrajStanisławSkra, Prądpiłkarz, kierownik dr.kier. dr. w Prądzie
KrajewskiJanLegia, Fort Bemapiłkarzur. 6.06.1911 r.
KrajewskiWładysławSokół Grójecpiłkarzur. 11.10.1917 r.
KrajzeJanUrsuspiłkarzur. 16.05.1921 r.
KrakowskiAdamMakabipiłkarz
KrancenblumAdamStellapiłkarz
KrasnodębskiVarsoviapiłkarz
KrasnopolskiEdmundPZLpiłkarzur. 4.05.1917 r.
KrasowiczJanCzarnipiłkarz
KrassowskiStefanLegiapiłkarz
KrassowskiWitoldGłuchoniemipiłkarz
KrassowskiZdzisławWTCpiłkarz
KrasuckiZygmuntOlimpiapiłkarz
KraszewskiJerzyPracapiłkarzur. 3.03.1920 r.
KraszewskiKazimierzPracapiłkarzkapitan
KraśniewskiCzesławSkrapiłkarz
KratkaAscolapiłkarz
KratzerJerzyVarsoviapiłkarz
KratzerKazimierzOrzełpiłkarz
KrausMichałWTC Koronapiłkarz
KraussIGwiazdapiłkarz
KrawczykEdwardWarszawiankapiłkarzur. 16.06.1911 r.
KrawczykJózefSparta, Legiapiłkarzur. 6.03.1920 r.
KrawczykRyszardElektryczność, Orzełpiłkarzur. 12.06.1912 r.
KrawczykStefanAmatorski KSpiłkarz
KrawczykWiktorSpartapiłkarz
KrawczykowskiMarymontpiłkarz
KrawczykowskiZygmuntPogoń GMpiłkarzur. 11.01.1910 r.
KraweckiWładysławLegiapiłkarz
Krawuś KarolLegiapiłkarz
KremerHermanGloriapiłkarz
KremerZygmuntGloriapiłkarz
KriszenbaumBoruchMakabipiłkarz
KrochmalnikMoszekWulkanpiłkarzur. 2.11.1917 r.
KrodkiewskiEugeniuszSkrapiłkarz
KrongoldBronisławGloriapiłkarz
KronenbergTadeuszAZSpiłkarz
KronenbergZygmuntMakabipiłkarz
KronzylberAntoniLegiapiłkarzur. 12.07.1920 r.
KrosnowskiBolesławLegiapiłkarzur. 2.09.1919 r.
KrotenberUnionpiłkarz
KrotkiewskiWładysławPolonia, Warszawiankapiłkarz
KrólewieckiMieczysławWarszawiankapiłkarz
KrólikowskiStanisławWTCpiłkarz
KrólikowskiTadeuszPrzyszłośćpiłkarzur. 9.12.1919 r.
KrugCzesławdziałaczWiceprezes WOZPN
KrukZygmuntSpartapiłkarz
KrukEwaldPoloniapiłkarz
KrukowskiFranciszeksędzia
KrukowskiHenrykAZSpiłkarzur. 12.10.1920 r.
KrupińskiAleksanderLauda RSSpiłkarz
KrupińskiHenrykLauda RSS, Ruch, Okęciepiłkarz
KrupińskiZygmuntŚwit NDMpiłkarzur. 10.01.1920 r.
KruszewskiStanisławFort Bemapiłkarzur. 6.04.1921 r.
KruszewskiZbigniewŚmigłypiłkarzur. 12.02.1918 r.
KruszyńskiLeonardPoloniapiłkarz
KrygierIsraelGwiazdapiłkarz
KrygierRŻyrardowiankapiłkarz
KrygierWłodzimierzAZS, Poloniapiłkarz
KrysiakZygmuntKadra (Pocisk)piłkarz
KrysińskiJanWarszawiankapiłkarz
KrysławinJózefJordanpiłkarz
KrzemińskiFranciszekPogońpiłkarz
KrzemińskiStanisławVarsoviapiłkarz
KrzesińskiJarosławKadra (Pocisk)piłkarz
KrzykałaStefanSarmata, Ursuspiłkarzur. 15.07.1916 r.
KrzymowskiWacławLegiapiłkarzur. 11.06.1916 r.
KrzypowFeliksAudacja, Gwiazdapiłkarz
KrzypowJakubPromieńpiłkarz
KrzystoporskiJózefPrzyszłość Włochypiłkarz
KrzyszczakStefanSpartapiłkarz
KrzysztofowiczLucjanCWSpiłkarzur. 10.10.1920 r.
KrzywikZenonSarmatapiłkarz
KrzywosińskiZbigniewAZSpiłkarzur. 9.09.1920 r.
KrzyżanowskiWacławAmatorski KSpiłkarz
KrzyżanowskiStanisławŻyrardowiankapiłkarz
KrzyżańskiEdwardJunakpiłkarzur. 21.02.1914 r.
KsiążekJózefCWSpiłkarzur. 18.09.1914 r.
KsiążenickiManaszHakoah, Ascola, Makabipiłkarz
Kubalski IZZKpiłkarz
Kubalski IIZZKpiłkarz
KubanStanisławPrądpiłkarz
KubasiewiczWłodzimierzAZSpiłkarz
KubaszewskiBohdanPoloniapiłkarz
KubaszewskiStanisławOrkan, AZSpiłkarz
KubeckiFeliksRuchpiłkarz
KuberaJózefLegiapiłkarz
KuberaStefanLegiapiłkarz
KubiakMarianFort Bemapiłkarz
KubickiBronisławWisłapiłkarz
KubickiRyszardWisłapiłkarz
KubickiStefanSkra, Spartapiłkarzur. 30.03.1915 r.
KubikAleksanderKoronapiłkarz
KubikCzesławBzurapiłkarzur. 4.01.1918 r.
KubikStefanKoronapiłkarz
KucMieczysławPogoń GMpiłkarzur. 22.02.1915 r.
KucharskiKazimierzLegiapiłkarz
KucharskiZygmuntpiłkarz
KuciakWładysławPogoń GMpiłkarzur. 23.09.1915 r.
KucnerMarymontpiłkarz
KuczkaTadeuszFort Bemapiłkarzur. 8.02.1920 r.
KuczyńskiEugeniuszSokół Grójecpiłkarzur. 16.09.1912 r.
KuczyńskiJanLegiapiłkarz
KuczyńskiTadeuszSokół Grójecpiłkarzur. 15.06.1915 r.
KuczyńskiWacławDrukarzpiłkarzbrązowa odznaka
KućAntoniAmatorski KSpiłkarz
KućRyszardAmatorski KSpiłkarz
KudelskiNRedutapiłkarz
KudertHenrykSarmatapiłkarz
KujawaTadeuszFalapiłkarzur. 26.09.1919 r.
KujawskiZdzisławWisłapiłkarz
KukwaTadeuszAZSpiłkarz
KulaJerzyPoloniapiłkarz
KulczykAdamKadrapiłkarzur. 1.03.1913 r.
KulczyńskiCzesławŚwitpiłkarz
KulczyńskiWładysławLegiapiłkarz
KulejLucjanAZSpiłkarz
KuleszaLeonardAmatorski KSpiłkarz
KuleszaStanisławAmatorski KSpiłkarz
KuleszaZdobysławOrkanpiłkarz
KulikowskiMarianKoronapiłkarz
KulisaTadeuszMarymontpiłkarz
KulisiewiczEdwardWarszawiankapiłkarz
KulpitaFranciszekSkrapiłkarz
KułakowskiZygmuntSkrapiłkarz
KunceWRKS Radompiłkarz
KupczakiewiczJarosławOrkanpiłkarz
KupermanBenjamin
KuperszmidtJózefHakoahpiłkarz
KupfersteinTadeuszBar Kochbapiłkarz
KupiecFranciszekCzerwonipiłkarz
KupińskiLeopoldsędzia
KupisMarianOrzełpiłkarzur. 2.07.1920 r.
KuraLeonLegiapiłkarz
KurekWacławSkrapiłkarz
KurendaSkrapiłkarz
KurkijaniceLeonPZLpiłkarzur. 22.04.1921 r.
KurowskiHenrykOrzełpiłkarzur. 22.04.1920 r.
KurowskiLudwikPogońpiłkarz
KurzelaMarianZniczpiłkarzbrązowa odznaka
KurzyńskiWładysławPZLkierownik dr.
KurzywaBohdanGłuchoniemipiłkarz
KurzywaPiotrGłuchoniemipiłkarz
KusocińskiJanuszSarmatapiłkarzzłoty med. Ol.
KuśmirakJerzyPromieńpiłkarz
KuźmińskiEugeniuszOKSpiłkarzur. 31.08.1919 r.
Kühl HenrykMakabipiłkarzur. 22.11.1909 r.
KwapisiewiczTeofilOrdonkierownik dr.
KwaśnyRyszardPZLpiłkarzur. 4.01.1922 r.
KwiatkowskiAdamSyrenapiłkarzur. 28.09.1920 r.
KwiatkowskiFeliksLegiapiłkarz
KwiatkowskiJózefPogońpiłkarz
KwiatkowskiŁucjanElektryczność, Marymontpiłkarz
KwiatkowskiMarianCWSpiłkarzur. 8.09.1920 r.
KwiatkowskiWacławSkrapiłkarz
KwiecieńWładysławFort Bemapiłkarzur. 24.10.1919 r.
KwiecińskiBogusławSyrena (Wichura)piłkarzur. 2.01.1913 r.
KwiecińskiWacławSarmatapiłkarz
KwiecińskiZygmuntŻyrardowiankapiłkarzur. 15.06.1916 r.
KwieczkowskiAdamVarsoviapiłkarz
KwietniewskiAlfredSkra, Lauda RSSpiłkarz
KwietniewskiMarianJurpiłkarzur. 19.08.1919 r.
Kwik IJerzySparta, Skrapiłkarz
Kwik IIMarianSkrapiłkarz
LachertCzesławOrkanpiłkarz
LachowerJózefAudacja, Bar Kochbapiłkarz
LachowskiTadeuszOrdonpiłkarzur. 4.06.1920 r.
LachowiczEdwardLegia, Warszawiankapiłkarz
LajchTadeuszŻagiewpiłkarz
LamerTadeuszLegiapiłkarzur. 28.10.1918 r.
LandauBronisławPoloniapiłkarz
LandauEdwardsędzia
LandauSaulJordanpiłkarz
LandoJerzyVarsoviapiłkarz
LanemanKazimierzJunakpiłkarzur. 23.11.1916 r.
LangeSarmatapiłkarz
Lapon AbaBar Kochba, Makabipiłkarzur. 15.06.1915 r.
LaskowskiEugeniuszOrzełpiłkarzur. 7.03.1920 r.
LaskowskiJanPoloniapiłkarz
LaskowskiLudwikdziałaczWOKS
LaskowskiStefanOrzełpiłkarz
LaskowskiTadeuszCWSpiłkarzur. 27.01.1920 r.
LaskowskiZdzisławPoloniapiłkarzur. 10.03.1922 r.
LaskowskiZygmuntJurpiłkarzur. 1.05.1919 r.
LasockiHenrykOrkan TSOpiłkarzur. 15.10.1919 r.
LasockiKazimierzSkrapiłkarz
LatałoHenrykAZSpiłkarz
de LatourAlfredMazovia, Elektrycznośćpiłkarz
LatusińskiWilhelmLegiapiłkarz
LauEdwardŻASSkierownik dr.
LauferIHakoahpiłkarz
LebdaSkrapiłkarz
LebenbaumHakoahpiłkarz
Lebensold (I)HerszGwiazdapiłkarz
Lebensold (II)ZygmuntGwiazdapiłkarz
LechKazimierzPoloniapiłkarz
LefeldAdolfLauda RSSpiłkarz
LeguckiWacław
LehrMichałdziałaczRPA
LejferJózefCzarnipiłkarz
LejzerowiczEmilBar Kochbapiłkarz
LejzerowiczMajerNordyja Otwockpiłkarzur. 1.10.1919 r.
LejzorAlkonPromieńpiłkarz
LekJanWarszawiankapiłkarz
LengaHilaryBar Kochbapiłkarz
LenorczykWitalisElektrycznośćpiłkarz
LeonardziakJerzyLegiapiłkarz
LermanMoszekGwiazdapiłkarz
LermanNachymPotęgapiłkarz
LernerAleksanderPromień, Gwiazdapiłkarz
LernerStefanPromieńpiłkarz
Lerner (I)SzymonGwiazdapiłkarzps. "Symek"
Lerner (II)LolekGwiazdapiłkarz
LesiakStanisławZorzapiłkarz
LeszczyńskiPoloniapiłkarzIII dr. w 22 r.
LeszekKazimierzMazovia Mińsk Maz.piłkarz
Leśniewskipiłkarz
LeśniewskiTadeuszB 34piłkarzur. 17.02.1919 r.
LetkegeJulianHasmoneapiłkarz
LewMotekSyrenapiłkarz
LewNatanStartpiłkarz
LewandowskiBronisławSkrapiłkarz
LewandowskiEdmundSkrapiłkarz
LewandowskiLeonardSokolętapiłkarz
LewandowskiM Orkanpiłkarz
LewandowskiRyszardAZS, Ursus, Drukarzpiłkarzur. 9.12.1913 r., brązowa odznaka
LewandowskiTadeuszAZS, Pogoń Grodzisk Maz.piłkarzur. 13.08.1913 r.
LewandowskiZbigniewJunakpiłkarzur. 20.12.1919 r.
LewandowskiZbigniewUrsuspiłkarzur. 25.04.1921 r.
LewandowskiZygmuntPoloniapiłkarz
LewiJosekNordyjapiłkarzur. 16.05.1915 r.
LewickiBronisławPogoń Grodzisk Maz., Pracapiłkarzur. 14.05.1914 r.
LewinBeniekGwiazdapiłkarz
LewinSrul IcekNordyjapiłkarz
LewinIzraelHapoelpiłkarz
LewinzonJakubStellapiłkarz
LiberaMarymontpiłkarz
LibermanMoniekPromieńpiłkarz
LibermanJózefAscolapiłkarz
LibertVarsoviapiłkarz
LichtensztajnAdamWarszawski KSpiłkarz
LichtensztejnChaimMakabipiłkarz
LichtensztejnWiktorJordanpiłkarz
LichtingMakabipiłkarz
LidzkiAdolfLegiapiłkarz
LifrandWekerpiłkarz
LiljaEugeniuszWarszawiankapiłkarzur. 15.11.1919 r.
LipczyńskiJózefGwiazdapiłkarz
LipiecAdamStartpiłkarz
LipiecMieczysławPoloniapiłkarzur. 23.05.1918 r.
LipińskiErykAZSpiłkarz
LipińskiEugeniuszFort Bemapiłkarzur. 19.12.1919 r.
LipińskiJanuszJunakpiłkarzur. 17.12.1911 r.
LipińskiWacławOrdonpiłkarz
LipkaZdzisławPWATTpiłkarzur. 2.02.1920 r.
LipowskiStanisławRuchpiłkarz
LipskiLeonPromieńpiłkarz
LisekHenrykSokolętapiłkarz
LisowskiRomanVarsoviapiłkarz
LisowskiTomaszSarmata, Warszawiankapiłkarz
LiśkiewiczEdwardFort Bemapiłkarzur. 10.08.1919 r.
LiśkiewiczFeliksPogoń GMpiłkarzur. 14.06.1912 r.
LiśkiewiczWacławKoronapiłkarz
LittauerJerzyWarszawiankapiłkarz
LityńskiKlaudiuszWarszawiankapiłkarz
LodwichHenrykOKSpiłkarzur. 5.04.1920 r.
LomeranzJózefKPWF, Makabipiłkarz
LondonHermanBar Kochba, Samsonpiłkarz
LorencJanOrzełpiłkarzur. 15.12.1918 r.
LostfogielJankielWulkanpiłkarzur. 4.01.1916 r.
LothJanPoloniapiłkarz
LothStefanPoloniapiłkarz, sędzia
LothWacławPoloniapiłkarz
LothWiktorWarszawiankapiłkarz
LotheJerzyPoloniapiłkarz
LotheJulianHasmoneapiłkarz
LotringerBar Kochbapiłkarz
LöwensteinKazimierzPoloniapiłkarz
LubańskiJanWisłapiłkarz
LubarskiWsiewołodAZSpiłkarz
LubaszkoStanisławUrsuspiłkarzur. 16.08.1922 r.
LubiejewskiRemigiuszOKSpiłkarzur. 8.07.1921 r.
LubienieckiWłodzimierzWisłapiłkarz
LubkowskiEdwardB 34piłkarzur. 17.01.1919 r.
LubomskiMieczysławGłuchoniemipiłkarz
LudwikowskiEdwardStrzelecpiłkarz
LulajLeonSyrena (Wichura)piłkarzur. 5.04.1912 r.
LutoborskiJózefSkrapiłkarz
LuxemburgAntoniWarszawiankapiłkarz
LuxemburgJanWarszawiankapiłkarz
LuxemburgStanisławWarszawiankapiłkarz, sędzia
ŁabądźAntoniMiłośniankakierownik dr.
ŁabędźMarkusStellapiłkarz
ŁabędźMieczyłsawMakabipiłkarzur. 5.02.1922 r.
Łada TadeuszVarsoviapiłkarz
Łada WładysławVarsoviapiłkarz
ŁagowskiJulianSkrapiłkarz
ŁagowskiTadeuszSkrapiłkarz
ŁagunaWładysławSkrapiłkarz
ŁagunaStanisławWisłapiłkarz
ŁaniewskiWładysławPZLpiłkarzur. 7.04.1920 r.
ŁańkoMarianLegia, Poloniapiłkarz
ŁataStefanAZSpiłkarz
Łazarek Feliks
ŁazarewiczKarolOrzełpiłkarz
ŁazarowiczWiesławB 34piłkarzur. 17.11.1918 r.
ŁączyńskiKazimierzPrądpiłkarzur. 14.01.1919 r.
ŁempickiRyszardPrzyszłość Włochypiłkarzur. 12.03.1919 r.
ŁętowskiStanisławSokół Grójecpiłkarzur. 20.10.1911 r.
ŁobaczewskiWładysławPogońpiłkarz
ŁomankiewiczStefanKadra (Pocisk)piłkarz
ŁopackiKordjanpiłkarzgrał w 27 r.
ŁosiewiczKazimierzOrzełpiłkarz
Łubiański-InatowiczCzesławOKSpiłkarzbrązowa odznaka
ŁuczakStanisławSyrena (Wichura)piłkarzur. 12.12.1913 r.
ŁuczyjKazimierzPZLpiłkarz
ŁukańskiStefanSlaviapiłkarz
ŁukasiakHenrykAZSpiłkarz
ŁukasikStanisławStrzelec Staromiejskipiłkarzur. 12.07.1918 r.
ŁukaszewiczEugeniuszCWSpiłkarzur. 20.07.1921 r.
ŁukaszewiczJanSkrapiłkarz
ŁukaszewiczLeonSkrapiłkarz
ŁukaszewskiBenedyktJunakpiłkarzur. 14.02.1919 r.
ŁukowskiBenonSkrapiłkarz
ŁuszczewskiKazimierzMazoviapiłkarz
ŁysakowskiHenrykOrdonpiłkarz, działaczbrązowa odznaka
ŁysakowskiJerzyPZLpiłkarzur. 2.11.1911 r.
ŁysakowskiRyszardLegia, Poloniapiłkarz
ŁysakowskiWOrdonpiłkarz
ŁysiakStanisławKadrapiłkarzkpt w 36 r.
ŁyszkowskiZygmuntOrkan, AZSpiłkarz
ŁyśStanisławOkęciepiłkarzur. 25.07.1917 r.
MachałaLegia, Zniczpiłkarz
MacherskiJanLechiapiłkarz
MachlejdMieczysławSkrapiłkarz
MaciążekSiłapiłkarz
MaciejczakKazimierzOrdonpiłkarzur. 3.03.1920 r.
MaciejewskiEdwarddziałaczRPA
MaciejewskiKazimierzWisłapiłkarz
MaciejewskiMieczysławWTCpiłkarz
MaciejewskiRomanWTCpiłkarz
MacińskiJerzyUrsuspiłkarzur. 22.01.1922 r.
MackiewiczRemigiuszSyrena (Wichura)piłkarzur. 27.07.1911 r.
MadeńskiEdmundLegiapiłkarzur. 8.10.1908 r.
MaderskiJanPoloniapiłkarz
MaderskiJanuszPolonia, Warszawiankapiłkarz
MagdzińskiLegiapiłkarz
MagierTadeuszLechiapiłkarz
MajchrowiczStrzelecpiłkarz
MajchrzakEugeniuszŻyrardowiankapiłkarz
MajchrzakRomualdOrzełpiłkarz
MajerLudwikOrzełpiłkarzur. 15.05.1911 r.
MajerowiczJanOrdonkierownik dr.
MajewskiAleksanderSokół Piasecznokierownik dr.
MajewskiJDrukarzpiłkarz
MajewskiKazimierzSokół Grójecpiłkarzur. 2.02.1916 r.
MajewskiStanisławOrkan, AZS, Legiapiłkarzur. 14.03.1912 r.
MajleEuzebiuszWicher Otwockpiłkarzur. 9.11.1913 r.
MajorekJózefSkra, Żyrardowiankapiłkarzur. 9.09.1904 r.
MajorkiewiczStanisławCWSpiłkarzur. 6.04.1918 r.
MajzlicJakubStartpiłkarz
MajznerIzaakGloriapiłkarz
MakarewiczKazimierzWisłapiłkarz
MakarewiczWacławOrzełpiłkarzur. 5.06.1919 r.
MakarewiczZygmuntOrzełkierownik dr.
MakielRomanOrzełkierownik dr.
MakowieckiLudwikSzturmpiłkarz
MakowskiBronisławWarszawiankapiłkarz
MakowskiEdwardKadra (Pocisk)piłkarz
MakowskiJerzyCWSpiłkarzur. 15.05.1920 r.
MakowskiZygmuntBzuradziałacz
MalanowiczJanuszWisłapiłkarz
MalanowskiKoronapiłkarz
Malanowski (II)Warszawski KSpiłkarz
MalczewskiHenrykPWATTpiłkarzur. 15.11.1919 r.
MalczykWalerianLauda RSSpiłkarz
MalesaZbigniewPZLpiłkarzur. 15.09.1921 r.
MalikLeonardPolonia, PWATTpiłkarzbrązowa odznaka
MalinaHerszDrorpiłkarz
MalinowskiIgnacyAZSpiłkarz
MalinowskiJElektrycznośćpiłkarz
MalinowskiJózefAZS, Poloniapiłkarz, sędzia
MalinowskiMieczysławAZSpiłkarz
MalinowskiTadeuszAZS, Varsoviapiłkarz
MalipanHenrykAscolapiłkarz
MaliszewskiWładysławŻyrardowiankapiłkarzur. 26.01.1915 r.
MałeckiAleksanderWarszawiankapiłkarzur. 19.11.1920 r.
MałeckiKubaPoloniapiłkarzur. 18.03.1916 r.
MałeckiMarianOrdonpiłkarz
MałeckiStanisławWicher Otwockpiłkarz
MałkiewiczZygmuntSokolętapiłkarz
MałockiJanOrzełpiłkarz
MałożewskiHenrykCWSpiłkarzur. 2.03.1916 r.
MamrotJanOrkanpiłkarz2 imię - Stanisław
ManachemJózefGloriapiłkarz
MandelbaumAbramGwiazdapiłkarz
MandelbaumKazimierzAscolapiłkarz
MandlFryderykKoronapiłkarz, sędzia
MangielPinkosGwiazdapiłkarz
ManiewskiWładysławAmatorski KSpiłkarz
ManowtStanisławOrkanpiłkarz
MaraszkiewiczSarmatapiłkarz
MarcaiLászlóPoloniapiłkarz
MarchandHenrykVarsoviapiłkarz
MarciniakJózefPZL, Czechowicepiłkarzur. 20.02.1912 r.
MarciniakWładysławVarsoviapiłkarz
MarcinkowskiMieczysławFort Bemapiłkarzur. 14.09.1910 r.
MarcinkowskiStanisławŚwitpiłkarz
MarczakJanPogoń Grodzisk Maz.piłkarzur. 13.12.1916 r.
MarczakJózefWarszawiankapiłkarzur. 21.01.1920 r.
MarczakMieczysławŚmigłypiłkarzur. 1.09.1918 r.
MarczewskiArturPoloniapiłkarz
MarejnEŻASSpiłkarz
MarejnoŻASSpiłkarz
MarjanLudwikOkęciepiłkarz
MarkiewiczBRedutapiłkarz
MarkiewiczMieczysławHuragan Wołominpiłkarz
MarkowskiBolesławSokół Piasecznokierownik dr.doż. dyskw. w paźdź. 36 r.
MarkowskiStanisławSokół Grójecpiłkarzur. 5.05.1917 r.
MartynaHenrykLegia, Warszawiankapiłkarz
MartyniakJózefPogońpiłkarz
MarusińskiWładysławOKSpiłkarzur. 21.01.1919 r.
MarzewskiMieczysławSkrapiłkarz
MasikowskiSkrapiłkarz
MasowickiAronMakabipiłkarz
MastejKazimierzWisłapiłkarz
MasznerStanisławLauda RSSpiłkarzzarej. w 25 r.
MatejakLeopoldsędzia
MaterskiEugeniuszSyrenapiłkarzur. 24.11.1919 r.
MaterskiKazimierzOrkan, AZS, Korona, Legia, Warszawiankapiłkarz
MatusiakAntoniPogońpiłkarz
MatusiakRomanSMLpiłkarz
MatusiakStanisławZniczpiłkarz
MatusikCzesławPoloniapiłkarz
MatuszewskiFeliksMarymontpiłkarz, działaczWOZPN
MatuszewskiLeonVarsoviapiłkarz
MatuszewskiStefanŚmigłypiłkarzur. 1.01.1918 r.
MatyjaszkiewiczMazoviapiłkarz
MatyjaszkoAleksanderFalapiłkarz
MatysiakMLaurpiłkarz
MatysiakStefanCWSpiłkarzur. 23.03.1916 r.
MaurerWłodzimierzLegiapiłkarz
MaurinWładysławAZSpiłkarz
MazarowskiJanWarszawiankapiłkarz
MazgajRomanWarszawiankapiłkarz
MazurHieronimSokolętapiłkarz
MazurekJakubOlimpiapiłkarz
MazurkiewiczBogusławOrzełpiłkarzur. 23.09.1919 r.
MazurkiewiczFranciszekSkrapiłkarz
MazurkiewiczMarianAZSpiłkarz
MazurkiewiczStanisławPolonia, Marymontpiłkarz
MączkaJanuszFalapiłkarzur. 14.09.1918 r.
MedresIzaakMakabipiłkarz
Meidlinger SzymonLegiapiłkarzprzed 23 r. w wiedeńskich WAC i Admirze.
MejerBojerpiłkarz
MejerowiczJanOkęcie, Ordonpiłkarzur. 18.10.1908 r.
MejlichKalmanPromieńpiłkarz
MelichEugeniuszSkrapiłkarz
MenachemJózefGloriapiłkarz
MenchOskarWarszawiankapiłkarz
MenczakStefanLegiapiłkarz
MentzelWalerySokolętapiłkarz
MerkerMarekJutrzniapiłkarz
MeszDawidNordyjapiłkarzur. 28.03.1915 r.
MeszelSamuelGloriapiłkarz
Meternik StanisławWarszawiankapiłkarz
MężnickiKoronapiłkarz
MiasekFranciszekPoloniapiłkarz
MiączyńskiMieczysławPoloniapiłkarzbrązowa odznaka
MichalakSpartapiłkarzgrał w 27 r.
Michalak WacławOkęciepiłkarzur. 12.09.1921 r.
MichalskiRyszardPoloniapiłkarz
MichalskiTadeuszKoronapiłkarz
MichałowiczJerzySkrapiłkarz, sędzia, działaczWOZPN, RPA, PZPN
MichałowskiEdmundPZLpiłkarzur. 15.09.1919 r.
MichałowskiRomanAZS, Orzełpiłkarz
MichałowskiStanisławCWSpiłkarzur. 20.05.1913 r.
MichniakJanLegiapiłkarz
MidakCzesławOrkan, AZSpiłkarz
MieczkowskiHenrykSpartapiłkarz
MiecznikowskiEdwardOrzełpiłkarzur. 16.07.1914 r.
MielczarekMarianLauda RSS, Ruch, Orkan TSOpiłkarzgrał wiele lat w Ruchu i Orkanie TSO
MielechStanisławLegiapiłkarz
MierzejewskiWitoldSarmatapiłkarz
MierzwaMarymontpiłkarz
MieszkowskiWarszawiankapiłkarz
MigdałJoelNordyjapiłkarzur. 16.07.1914 r.
MigdałVarsoviapiłkarz
MiklasFeliksPogońpiłkarz
MiklaszewskiCzesławŻyrardowiankapiłkarz
MiklinStanisławBzurapiłkarzur. 7.12.1916 r.
MikołajewiczNechemjarzMakabipiłkarz
MikulskiHenrykPogoń GMpiłkarzur. 13.04.1909 r.
MikulskiStanisławPogońpiłkarz
MikułaMieczysławPogońpiłkarz
MikusJózefSkrapiłkarz
MilczarekFeliksCWSpiłkarzbrązowa odznaka
MilenbachSrulekGloriapikarz
MilewskiAntoniVarsoviapiłkarz
MilewskiZygmuntRedutapiłkarz
MilkeHenrykWarszawiankapiłkarz
MilkeLudwikAZSpiłkarz
MillerIzaakHasmoneapiłkarz
MiłakowskiStefanAZSpiłkarzur. 20.06.1919 r.
MiłobędzkiJerzyWisłapiłkarz
MinczewskiZorzakierownik dr.
MirackiZdzisławŚwitpiłkarz
MireckiAleksanderPogoń GMpiłkarzur. 27.09.1909 r.
MironJózefMakabi, Bar Kochba, Hakoahpiłkarz, trener, sędzia
MisińskiJerzyLegiapiłkarzgrał od 21 r.
MisiukanisStefanPZLpiłkarzur. 27.05.1919 r.
MistewiczRomanOKSpiłkarzur. 6.06.1921 r.
MiszczukKarolSlaviapiłkarz
MiszewskiCzesławPoloniapiłkarz
Miszewskisędzia
MittelbergJakubGwiazdapiłkarz
MizgirowMikołajFalapiłkarzur. 28.12.1913 r.
Mizner (Mizne)Marek (Markus)Promień, Gwiazdapiłkarz
MłodzianowskiStanisławKorona, Legiapiłkarz22 r.
MłynarczykStanisławLegiapiłkarz
MłynarczykWładysławSokół Grójecpiłkarzur. 23.03.1912 r.
MłynarzIzaakHakoah, Makabipiłkarz
MłynarzJakubHakoah, Makabipiłkarz
ModlińskiArnoldStrzelecpiłkarz
ModlińskiLeonSkrapiłkarz
ModrzejewskiCzesławCWSpiłkarzur. 22.11.1920 r.
ModzelewskiLucjanGłuchoniemipiłkarz
MoerSzmulHakoahpiłkarz
MolędaFeliksLauda RSS, Ruchpiłkarz
MomotAntoniCzerwonipiłkarz
MonasterskiMieczysławSokolętapiłkarz
MonasterskiWitoldVarsoviapiłkarz
MonasterskiZygmuntVarsoviapiłkarz
MoncarzAKraftpiłkarz
MönchOskarWarszawiankapiłkarz
MondrzakMieczysławPoloniapiłkarzur. 22.06.1919 r.
MoorAbramGwiazdapiłkarz
MoorSamuelMakabipiłkarz
MorJRekordpiłkarz
MorSzmulPotęgapiłkarzur. 1.10.1912 r.
MorawskiAnatolCzechowicepiłkarzur. 13.08.1913 r.
MorawskiWacławLegiapiłkarz25 r.
MorawskiWitoldWisłapiłkarz
MorgensztejnAdamNordyjapiłkarzur. 11.09.1916 r.
MorokoJózefJózefpiłkarz
MosińskiZbigniewsędzia
MoszczeńskiZdzisławLegiapiłkarzur. 27.01.1920 r.
MożejkoMieczysławB 34piłkarzur. 9.02.1915 r.
MoździńskiPZLpiłkarz
MólLechiapiłkarz
Mroczek EdwardVarsovia, Warszawiankapiłkarz
Mroczek WacławCWSpiłkarzur. 25.06.1920 r.
MroziewiczZygmuntHuragan Wołominpiłkarz
MrozińskiStanisławSokolętapiłkarz
MrówkaPawełWKSpiłkarz
MścichowskiWacławPolonia, Orkanpiłkarz
MuchaBronisławStellapiłkarz
MuchaHieronimMakabipiłkarz
MuchaJanOrdonpiłkarzur. 30.04.1912 r.
MuchaStefanBar Kochbapiłkarz
MückJanuszPoloniapiłkarz
MulAleksanderLechiapiłkarz
MusiałJerzyPWATTpiłkarzur. 27.07.1921 r.
Musiałek StefanLauda RSSpiłkarz
MuszkatAdamStartpiłkarz
MuszkatJanWarszawski KSpiłkarz, sędzia
MydłowskiTadeuszSokół Grójecpiłkarzur. 27.09.1914 r.
MyszkowskiTadeuszCWSpiłkarzur. 29.10.1920 r.
NachtszternLeonMakabipiłkarz
NachtszternPiniekPotęgapiłkarzur. 18.02.1916 r.
NadajCzesławHuragan Wołominpiłkarz
NagelEugeniuszOrdonpiłkarzur. 27.07.1912 r.
NagielRyszardPracapiłkarzur. 30.05.1913 r.
NalborskiStanisławMarymontpiłkarz
NałęczStefanVarsoviapiłkarz
NapiórkowskiAndrzejŚwitpiłkarz
NapiórkowskiJózefLauda RSS, Marymont, Okęciepiłkarzur. 2.03.1908 r.
NarewskiKazimierzSyrena (Wichura)piłkarzur. 3.03.1911 r.
NarewskiStefanSyrena (Wichura)piłkarzur. 2.10.1913 r.
NarkiewiczBogusławLegiapiłkarzur. 23.09.1919 r.
NauczycielIzaakSamson, Hapoelpiłkarzbrązowa odznaka
NawrotJózefLegia, Warszawiankapiłkarz
NazarczukMikołajMazoviapiłkarz
NessMieczysławCWSpiłkarzur. 3.07.1920 r.
NetzelWilhelmŚwitpiłkarzur. 31.01.1920 r.
Neubauer MieczysławJunakpiłkarzur. 9.07.1917 r.
NeumanMaurycyStartpiłkarz
NeyStanisławBar Kochbapiłkarz
NiebytowskiWitoldHuragan Wołominpiłkarz
NiećMieczysławPogoń, Orkanpiłkarz
NiedzielskiAntoniSyrena (Wichura)piłkarzur. 13.06.1917 r.
NiedzielskiBronisławSyrena (Wichura)piłkarzur. 23.03.1915 r.
NiemiecHenrykOrkanpiłkarz
NiemiecStefanSkrapiłkarz
NiemiecWładysławPoloniapiłkarzur. 27.06.1910 r. brązowa odznaka
NieminenAleksanderCWSpiłkarzur. 19.02.1919 r.
NiemysłowskiHuragan Woł.piłkarz
NiesłuchowskiStanisławPoloniapiłkarz
NiewiadomskiJakubRekordpiłkarz
NiewiadomskiJanPZLpiłkarzur. 23.11.1921 r.
NiewiadomskiJulianPogoń Grodzisk Maz.piłkarzur. 7.09.1915 r.
NismanAbramJordan, Makabipiłkarz
NiwińskiLeopoldWisłapiłkarz
NormarkMieczysławWisłapiłkarz
NormarkWiesławWisłapiłkarz
NosekKazimierzOrkan TSOpiłkarzur. 4.03.1916 r.
NowackiWiktorLauda RSSpiłkarz
NowackiJanuszWTC, Koronapiłkarz
NowaczyńskiHenrykLegiapiłkarzur. 15.07.1918 r.
NowakEugeniuszOkęciankakierownik dr.
NowakGustawOrzełpiłkarzur. 16.06.1916 r.
NowakJózefOrkan TSOpiłkarzur. 4.04.1916 r.
NowakLeonOkęciankapiłkarz
NowakZdzisławZorzapiłkarzur. 11.06.1919 r.
NowakowskiAlfredOrkan, Legiapiłkarz
NowakowskiAntoniPogoń GMpiłkarzur. 15.02.1916 r.
NowakowskiMarianPoloniapiłkarz
NowakowskiMieczysławJunak, Wisłapiłkarzur. 31.12.1917 r.
NowakowskiJanKadra (Pocisk)piłkarz
NowakowskiJerzyZadziorypiłkarz
NowakowskiZdzisławLegiapiłkarzur. 30.01.1920 r.
NowakowskiZygmuntDąbpiłkarzur. 15.08.1918 r.
NowickiKordjanpiłkarzgrał w 27 r.
NowickiHenrykKorona, Warszawiankapiłkarzur. 22.11.1905 r.
NowickiJanWarszawiankapiłkarzur. 17.11.1918 r.
NowickiPiotrSokół Grójecpiłkarzur. 28.06.1909 r.
NowickiTadeuszVarsoviapiłkarz
NowickiWładysławMazoviapiłkarzur. 15.10.1918 r.
NowierskiWitoldSzturmpiłkarz
NowikowAndrzejPoloniapiłkarz
NowinaNatanCzarnipiłkarz
NowosielskiJanJordanpiłkarz
NowosielskiJózefJordanpiłkarz
NowosielskiMieczysławUrsuspiłkarzur. 1.10.1921 r.
NusbaumLejzorNordyja O., Gwiazda O.piłkarzur. 1.09,1918 r.
NussbaumSalekJutrznia, Czarnipiłkarz
Nyc (Nytz)Edward (Erwin)Poloniapiłkarzur. 24.05.1914 r.
ObaraEdwardOKS Otwockpiłkarzbrązowa odznaka
ObaraKazimierzOKS Otwockpiłkarz
ObiedzińskiEustachiuszPracapiłkarzur. 20.09.1920 r.
ObłąkowskiStefanSokół Piasecznopiłkarz
ObramowiczWWarszawiankapiłkarz
ObstfeldPawełMakabipiłkarz
ObuszczalskiZygmuntPZLpiłkarzur. 28.08.1919 r.
OchockiMieczysławPogoń G.M.działacz
OdonerHakoahpiłkarz
OdorowiczJanOrkanpiłkarz
OdrakiewiczMarianUrsuspiłkarzur. 13.12.1919 r.
OdynieckiKazimierzKadra (Pocisk)piłkarz
OgonowskiCzesławOrzełpiłkarz
OgonowskiMarianOrzełpiłkarz
OgonowskiWładysławAZSpiłkarz
OgrodzińskiMieczysławRuch, Polonia, Orkan TSOpiłkarzbrązowa odznaka
OkolskiStanisławWarszawiankapiłkarz
OkrzejskiEugeniuszSyrenapiłkarzur. 8.03.1919 r.
OkrzejskiMarianSyrenapiłkarzur. 10.04.1921 r.
OktabaCzesławOrdonpiłkarzur. 1.11.1919 r.
OkulnickiLeopoldLegiakierownik dr.
OkuniewiczMarianWisła, AZSpiłkarz
OkurowskiHenrykSarmatapiłkarz
OlasekZenonPoloniapiłkarz
OlbińskiADanutapiłkarz
OlearAjzykPromieńpiłkarz
OlechowiczTadeuszPogoń Grodzisk Maz.piłkarzur. 16.06.1912 r.
OlechowiczWładysławPrądpiłkarzur. 18.02.1917 r.
OlechowskiStanisławSkrapiłkarz
OleszczyńskiTomaszSpartapiłkarz
OlewczyńskiJanLauda RSSpiłkarz
OlewińskiAleksanderOrkanpiłkarz
OlewniczakEugeniuszKadra (Pocisk)piłkarz
OlewskiZbigniewWarszawianka, Korona, Polonia, Varsoviapiłkarz, sędzia
OliwkowskiStanisławCWSpiłkarzur. 8.04.1921 r.
OlszewickiJosekMakabipiłkarz
OlszewskiMarymontpiłkarz
OlszewskiKorneljuszVarsoviapiłkarz
OłdakAdolfMakabipiłkarz
OłowińskiKazimierzSokół Grójecpiłkarzur. 17.02.1918 r.
OłtarzewskiLechosławWTCpiłkarz
OłtarzewskiZdzisławOrkan, AZSpiłkarz
OłtuszewskiHenrykCWSpiłkarzur. 12.12.1920 r.
OłtuszewskiTadeuszCWSpiłkarzur. 20.11.1919 r.
OniskZygmuntStart Ożarówpiłkarz
OnoszkaJózefPoloniapiłkarzur. 21.08.1919 r.
OppenheimJakóbOlimpia, Syrenapiłkarz
OrchowskiZygmuntAZSpiłkarz
OreszczukWładysławJunakkierownik dr.
OrdonRuchpiłkarz1926
OrdonJulianWarszawianka, Legia, Orkan TSOpiłkarz, kier. dr., działaczpo 32 r. kierownik dr. w TSO Orkan, WOZPN
OrlańskiHirszMakabipiłkarzur. 30.01.1915 r.
OrliczRomanOrzełpiłkarz
OrłowskiEugeniuszLauda RSSpiłkarz
OrłowskiJanWarszawiankapiłkarz
OrłowskiTadeuszSkrapiłkarz
OrłowskiStanisławWarszawiankapiłkarz
OrzechowskiFranciszekWTCpiłkarz
OrzechowskiHubertOrzełpiłkarz
OrzełowskiRomanLegiapiłkarz
OsieckiKazimierzAZSpiłkarz
OsieckiRomanPWATTpiłkarzur. 19.02.1916 r.
OsinBazyliUnion, Czechowicepiłkarzur. 19.06.1914 r.
OsińskiEdwardSkra, Ruchpiłkarz
OsińskiJanPWATTpiłkarzur. 14.06.1920 r.
OsińskiStanisławOrzełpiłkarzur. 31.12.1919 r.
Osińskisędzia
OsóbBerekHasmoneapiłkarzur. 10.03.1919 r.
OstaśMarianOrzełpiłkarz
OstrowskiJerzyAZSpiłkarz
OstrowskiMariandziałaczWOZPN
OstrowskiStanisławSkrapiłkarz
OstrowskiZygmuntDąbpiłkarzur. 16.01.1916 r.
OstrzegaDawidHazomirpiłkarz
OszczakWładysławSokół Grójecpiłkarzur. 23.11.1919 r.
OtabegiszwiliSzotaPWATTpiłkarzur. 16.10.1920 r.
Otrębski StefanSyrena (Wichura)piłkarzur. 11.04.1913 r.
OttelsbergAbramJordanpiłkarz
OtulakBolesławPZLpiłkarzur. 27.07.1915 r.
OtulakHenrykPZLpiłkarzur. 20.04.1919 r.
OxenbergChaimGwiazdapiłkarz
OziembłoZygmuntAZSpiłkarz
OziębłoMarianAZSpiłkarzur. 9.01.1922 r.
PabisWładysławŚwit, Warszawianka, Redutapiłkarzur. 21.06.1907 r.
PacanowskiMakabipiłkarz
PacholderAdamGloriapiłkarz
PacholderJerzyGloriapiłkarz
PacholskiStefanŚwitpiłkarzur. 15.09.1912 r.
PacuskiKazimierzAZSpiłkarzur. 4.03.1908 r.
PacwaJózefPZLpiłkarzur. 28.09.1917 r.
PaczkowskiFeliksAZSpiłkarzgrał w 29 r.
PaczkowskiFeliksFort Bemapiłkarzur. 9.03.1918 r.
PaczkowskiWacławSarmatapiłkarz
PająkKazimierzKadra (Pocisk)piłkarz
Palenda FranciszekCWSpiłkarzur. 30.04.1915 r.
PaluchRomanPWATTpiłkarzur. 15.03.1918 r.
PaluchowskiKarolStolicapiłkarz
PałasińskiHenrykAZSpiłkarzur. 19.04.1919 r.
PałubaHenrykŻyrardowiankapiłkarzur. 9.08.1920 r.
PanasiukAleksanderAZSpiłkarz
PanzRomansędzia
PapisWładysławWarszawiankapiłkarz
PaprockiJózefdziałaczWOZPN
PaprockiKazimierzSyrena (Wichura)piłkarzur. 9.08.1916 r.
ParadowskiCzesławŚwitpiłkarz
ParaszczakKazimierzLegiapiłkarz
PartykaKazimierzLegiakierownik dr.pułkownik
ParyzenbergRudolfMakabikierownik dr.
PaskalskiHenrykGwiazdapiłkarz
PasternakBojerpiłkarz
PastewkaWacławDrukarz, Czechowicepiłkarzur. 18.07.1909 r.
PastuszakHenrykCWSpiłkarzur. 12.05.1922 r.
PaszteinDawidHakoah, Makabipiłkarz
PaulinekWincentyLegiapiłkarz
PawelecZygmuntSlaviapiłkarz
PawełczyńskiWiesławPogoń GMpiłkarzur. 23.03.1912 r.
PawełkiewiczJanuszPoloniapiłkarzbrązowa odznaka
PawlakEugeniuszŻyrardowiankapiłkarz
PawlakHenrykDąbpiłkarzur. 14.11.1919 r.
PawlakJandziałaczRPA
PawlakMarianSpartapiłkarzur. 15.06.1912 r.
PawlakJaworkierownik dr.
PawlakStefanWarszawianka, Okęciepiłkarz
PawlakZygmuntBzurapiłkarzur. 23.01.1917 r.
PawlikowskiLudwikHuragan Wołominpiłkarz
PawłowskiEugeniuszPWATTpiłkarzur. 24.12.1916 r.
PawłowskiMichałOrkanpiłkarz
PawłowskiMarymontpiłkarz
PawłowskiStanisławSzturm, Pogońpiłkarz
PawłowskiWładysławRuch, Orzełpiłkarz
PazderskiJózefSkrapiłkarz
PazurekJózefPoloniapiłkarz
PazurekKarolPoloniapiłkarz
PąkCzesławHuragan, Przyszłość Wł.piłkarzur. 6.11.1902 r.
PąsikMieczysławCzerwonipiłkarz
PecWładysławPogoń GMpiłkarzur. 17.05.1920 r.
PeczyńskiHenrykKordjan, Orzełpiłkarz
PejmanOrdonpiłkarz
PerelmutterBeniek Samsonpiłkarz
PerelmutterMoszekHazomirpiłkarz
Pereus KPrzyszłośćpiłkarzkpt
PerkowskiJerzyVarsoviapiłkarz
PerlmutterLeopoldOlimpiapiłkarz
PerlmutterKorona (WTC)piłkarz
PersiakWładysławPZLkierownik dr.
PersykoIgnacyWarszawski KSpiłkarz
PerzynaMarianCWSpiłkarzur. 8.12.1919 r.
PestJózefStrzelec Staromiejskipiłkarzur. 17.03.1914 r.
PestTadeuszStrzelec Staromiejskipiłkarzur. 1.08.1918 r.
PetaszFeliksStrzelec Staromiejskipiłkarzur. 19.12.1919 r.
PędzichBenonVarsoviapiłkarz
PędzimążRomansędzia
PędziwążFelicjansędzia
PękalaStanisławZorzapiłkarz
PękalaStefanReduta, Orzełpiłkarzur. 31.08.1909 r.
PękowskiWLaurpiłkarz
PętlakStefanKadrakierownik dr.
PiaseckiAntoniSkrapiłkarz
PiaseckiTadeuszCzerwonipiłkarz
PiaskowskiWOrkan TSOpiłkarz
PichelskiAleksanderOrkanpiłkarz, trenerkpt zw. WOZPN
PichelskiJerzyOrkan, AZSpiłkarz
PichelskiMikołajOrkan, AZSpiłkarz, działaczWOZPN
PiechowskiCzesławOrkanpiłkarz
PiechowskiJózefŚwitpiłkarz
PiechowskiZygmuntSyrenapiłkarz20.11.1911 r.
PiegatWalentyFaladziałacz
PiekarskiEugeniuszŚwitpiłkarz
PiekarskiHenrykPZLpiłkarzkpt. rezerw
PiekarskiStanisławMiłośniankapiłkarzur. 15.05.1916 r.
PiekutJanPogoń GMpiłkarzur. 11.11.1920 r.
PielkaStefanLegiapiłkarzur. 28.06.1918 r.
PiengałaTomaszSkrapiłkarz
Pieniążek-OdrowążZenonPoloniapiłkarzbrązowa odznaka
PieprznikGwiazdapiłkarz
PierzchalskiBolesławPrzyszłość Włochypiłkarzur. 4.04.1919 r.
PietranikSzczepanElektrycznośćpiłkarz
PietrzakJanPogoń GMpiłkarzur. 24.06.1920 r.
PietrzakLilpopiankapiłkarz
PietrzykowskiŚwitpiłkarz
PietrzykowskiZygmuntdziałaczRPA
PiętkaWładysławFort Bemapiłkarzur. 9.01.1921 r.
PiętnikAntoniOrkan, AZSpiłkarz
PigłowskiJanuszPoloniapiłkarzbrązowa odznaka
PigłowskiMarianSzturm, Legia, Poloniapiłkarz
PilarskiOlgierdSokół Grójecpiłkarzur. 2.03.1911 r.
PilińskiWacławElektryczność, Polonia, Prądpiłkarzbrązowa odznaka
PiliszekFranciszekStolicapiłkarz
PiliszekStanisławPogoń, Warszawiankapiłkarz
PiltzAZSpiłkarz
PinajUnionpiłkarz
PindorMarianŻyrardowiankapiłkarz
PinkusiewiczHenrykLegiapiłkarzur. 1.07.1920 r.
PińskiRomanSkrapiłkarz
PiotrkowiczDominikStrzelecpiłkarz
PiotrowiczJPrzyszłość Włochypiłkarz
PiotrowskiWarszawiankapiłkarz
PiotrowskiEdwardFalapiłkarzur. 29.07.1917 r.
PiotrowskiFeliksOrkanpiłkarz
PiotrowskiMieczysławSokolętapiłkarz
PiotrowskiStanisławB 34piłkarzur. 17.04.1917 r.
PiotrowskiSzczepanSkradziałacz
PiotrowskiTadeuszPoloniadziałaczWOZPN
PiotrowskiZdzisławCWSpiłkarzur. 15.04.1921 r.
PiórkowskiMarceliKadra (Pocisk)piłkarz
PiórnikLudwikStellapiłkarz
PirógMieczysławPWATTpiłkarzur. 22.06.1915 r.
PisarskiJanOkęciepiłkarz
PiwkoStanisławHuragan Woł.piłkarzur. 16.10.1918 r.
PiwowarczykStanisławElektryczność, Drukarzpiłkarz
PizonStanisławCWSpiłkarzur. 3.06.1920 r.
PlaskotaMieczysławPZLpiłkarzur. 10.11.1919 r.
PletmanMendlŻKSpiłkarz
PlewickiAdamOrzełpiłkarzur. 2.06.1921 r.
PlewickiCzesławOrzełpiłkarzur. 4.06.1914 r.
PlutaHenrykAZSpiłkarz
PłatkowskiAlbertPotęgapiłkarz
PławskiDawidMakabipiłkarz
PłazaLeonardFort Bemapiłkarzur. 20.09.1920 r.
PłońskiFeliksJurkierownik dr.w 1934 r.
PłońskiHenrykHuragan Wołominpiłkarz
PłońskiMaksymilianWarszawski KSpiłkarz
PłońskiMichałKadrapiłkarz
PłońskiLudwikHuragan, Orkanpiłkarz
PłońskiSRedutapiłkarz
PłuszaTeodorSlaviapiłkarz
PobozyEdwardSkrapiłkarz
PobratynCzesławSokolętapiłkarz
PodchaliczJózefRuchpiłkarz
PodgórskiStanisławElektrycznośćpiłkarzbramkarz już w C kl.`26
PodgórskiRomanCWSpiłkarzur. 9 .08.1912 r.
PodkosanyWładysławLegiapiłkarz
PodlasinStefanWisłapiłkarz
PodlipskiMajorGwiazdapiłkarz
PodoleckiAZSpiłkarz
PodolskiStefanOrkan TSOpiłkarzur. 24.03.1922 r.
PodstawskiCzesławWarszawski KSpiłkarz
PodzińskiMieczysławSarmatapiłkarz
PogonowskiJózefPoloniapiłkarzur. 1.01.1918 r.
PogonowskiVarsoviapiłkarzgrał w l. 20-tych
Pojda MieczysławPogoń GMpiłkarzur. 10.06.1920 r.
PojmanEdmundPZLpiłkarzur. 19.11.1912 r.
PokoraEdmunddziałaczWOZPN
PokójIzraelGwiazdapiłkarz
PolRyszardAmatorski KSpiłkarz
PolakKazimierzSkrapiłkarz
PolakStefanWarszawiankapiłkarz
PolańczykPiotrMarymontpiłkarz, działaczzarząd RPA
PolewskiKazimierzB 34piłkarzur. 9.06.1909 r.
Polinstocksędzia
PolkowskiZygmuntHuragan Wołominpiłkarzur. 12.09.1916 r.
Polski AntoineWarszawiankapiłkarz
PoławskiBolesławdziałaczWOZPN
PomianowskiFranciszekVarsoviapiłkarz
PomianowskiTadeuszAZSpiłkarz
PoncyliuszJerzyŚwit, Orzełpiłkarzur. 18.04.1908 r.
PońskoMieczysławLegia, Warszawiankapiłkarz
PopekJózefWarszawiankapiłkarzur. 16.03.1920 r.
PopławskiKazimierzCWSpiłkarzur. 30.07.1919 r.
PopławskiMarianGłuchoniemipiłkarz
PopławskiTadeuszPZLpiłkarzur. 15.07.1922 r.
PopławskiZdzisławPWATTpiłkarzur. 25.08.1920 r.
PorczekKazimierzMazoviapiłkarz
PorczekMieczysławMazovia, Elektrycznośćkierownik dr., działaczsekretarz RPA
PorczyńskiJózefWarszawiankapiłkarz, działaczWOZPN
PosnerAlbertsędzia
PostRomanLauda RSSpiłkarz
PostbryfMoniekStellapiłkarz
PoszepczyńskiEugeniuszCWSpiłkarzur. 17.05.1920 r.
PośladaEugeniuszCzerwonipiłkarz
PośladaStefanMarymontpiłkarzgrał od 25 r.
PośladaWładysławRuch, Świt, Warszawiankapiłkarz
PotajadłoEugeniuszSkrapiłkarz
PotaszFeliksCzarnipiłkarz
Potęga WacławGłuchoniemipiłkarz
PotockiGustawSkrapiłkarz
Potryka TadeuszCWSpiłkarzur. 26.10.1919 r.
PowierskiWładysławOrkanpiłkarz
PowierskiTadeuszSokolęta, Orkanpiłkarz
PoznańskiAntoniLegiapiłkarz
PracMarymontpiłkarz
PragertJózefOrkanpiłkarz
PragierBłoniepiłkarz
PrasaMarymontpiłkarz
PrawidłoSzMakabipiłkarz
PrejbiszAntoniPoloniapiłkarz
PrengielTadeuszPZLpiłkarzur. 4.05.1918 r.
PrezmanJehudaCzarnipiłkarz
PrędkowskiWładysławSkrapiłkarz
ProchBolesławBzurapiłkarzur. 7.05.1919 r.
ProchowskiMaksJordanpiłkarz
ProkopowiczRuchpiłkarz
ProkopowiczHPZLpiłkarz
PronaszkoStefanOrkanpiłkarz, działacz, sędziadziałacz w Polonii
Prosator MieczysławŚwit, Warszawiankapiłkarz
PrusinowskiMieczysławSkrapiłkarz
PrzechadzkiMieczysławKPWF, Jordanpiłkarz
PrzeorowskiCzesławMarymontpiłkarz
PrzepiórkaJerzyPZLpiłkarzur. 2.01.1920 r.
PrzetaczyńskiWładysławLauda RSSpiłkarz
PrzeworskiAndrzejPoloniapiłkarz, sędzia, działaczprezes PZPN
PrzeździeckiHenrykLegiapiłkarz
PrzeździeckiWacławOrkan, Legia, Warszawiankapiłkarz
PrzeździeckiZygmuntWTCpiłkarz
PrzybylskiWacławGłuchoniemi, Jaworpiłkarz
PrzybyłekEuzebiuszLegiapiłkarzur. 29.03.1910 r.
PrzybyłowiczFeliksFort Bemapiłkarzur. 8.01.1913 r.
PrzybyłowskiWincentyPogoń GMpiłkarzur. 7.04.1912 r.
Przybysz AleksanderPoloniapiłkarz
PrzybyszJanSpartapiłkarz
PrzybyszStanisławSpartapiłkarz
PrzydatekTadeuszVarsoviapiłkarz
PrzyklingGerardPoloniapiłkarz
PrzyłuskiAndrzejWisłapiłkarz
PrzytułaEdmundVarsovia, Okęciepiłkarz, działaczWOZPN
PstrusińskiJerzyWisłapiłkarz
PtasznikMichałSamsonpiłkarz
PtaszyckiTadeuszWTCpiłkarz
PucMichałMarymontpiłkarz
PuchalskiHenrykSlaviapiłkarz
PuchałaJanLegia, Pogońpiłkarz
PuchałaMarymontpiłkarz
PuchałaJanCWSpiłkarz
PuchniarzStanisławŚwit, Poloniapiłkarzbrązowa odznaka
PuderManiekSamson, Czarnipiłkarz
PuderTadeuszPoloniapiłkarz
PudlarzWładysławWKS Modlinpiłkarz
PudłowskiMieczysławSlaviapiłkarz
PuraHZniczpiłkarz
PursaHenrykOrdonpiłkarzur. 13.02.1921 r.
PürschelTadeuszLegia, Warszawski KSpiłkarz
PurskiJanVarsoviapiłkarz
PuszetIchok (Icek)Hakoah, Makabipiłkarz
PuszetMojżeszHakoah, Makabipiłkarz
PuszetSz Potęgapiłkarz
PutzmanAlfredWarszawiankapiłkarz
PuzKazimierzKadra (Pocisk)piłkarz
PyrichRudolfWarszawiankapiłkarz
PyszelZygmuntOrkanpiłkarz
PyszkiewiczStanisławLegiapiłkarz
PyszkowskiTadeuszWarszawiankapiłkarz
PyttelStefanLechiapiłkarz
PyzaZdzisławCzerwonipiłkarz
RabczukAntoniRuchpiłkarz
RabinowiczJulianMakabi, Syrena, Gwiazdapiłkarzgrał od 21 r.
RachońskiMKordjanpiłkarz
RacięckiZygmuntAZSpiłkarz
RackiEugeniuszCWSpiłkarzur. 18.06.1918 r.
RadeEdwardPogoń GMpiłkarzur. 29.08.1920 r.
RadomskiEugeniuszPZLpiłkarzur. 6.07.1919 r.
RadzikowskiLeonAZSpiłkarz
RadzikowskiStanisławSkrapiłkarz
RadzkiJózefOrdonpiłkarzur. 2.02.1921 r.
RadzyńskiSalomonBar Kochba, Samsonpiłkarz
RafalskiHenrykWisłapiłkarz
RaffaCzesławSyrena (Wichura)piłkarzur. 20.07.1916 r.
RagarekSkrapiłkarz
RajdekZygmuntLegiapiłkarz
RajkowskiAleksanderPrzyszłośćpiłkarz
RajkowskiStPrzyszłośćpiłkarz
RajmanDawidHasmoneapiłkarzur. 20.12.1921 r.
RajnbergSzmulCzarnipiłkarz
RajtarskiSzlomaHakoah, Makabipiłkarz
RamiszwiliAkakiPWATTpiłkarzur. 9.01.1916 r.
RapackiLegiapiłkarz
RapirJOlimpjapiłkarz
RappIzraelMakabipiłkarzur. 21.04.1918 r.
RasławickiStanisławAKSpiłkarz
RassnerŻASSpiłkarz
RatkaTeodorPoloniapiłkarz
RatsRyszardDąbpiłkarzur. 3.06.1915 r.
RauchmanJakubStellapiłkarz
RausKazimierzPogońpiłkarz
RawiczMoniekAudacjapiłkarz
RawiczSzmulOchotapiłkarzur. 15.12.1920 r.
RawskiVarsoviapiłkarz
RaznerB ŻASSpiłkarz
RączkowskiEdwardSkrapiłkarz
RechtmanJankielPotęgapiłkarzur. 8.09.1919 r.
RedelHenrykSzturmpiłkarz
RedelStanisławUrsuspiłkarzur. 7.07.1921 r.
RedlichRyszardPolonia, Orkan, Warszawiankapiłkarz
RegentkowskiEdwardRedutapiłkarz
RegerStanisławDanutapiłkarz
RegulskiKarolFala, B 34piłkarzur. 18.10.1908 r.
RegulskiZdzisławStolicapiłkarz
ReinherzMieczysławWisłapiłkarz
RejmanJerzyFalapiłkarzur. 26.03.1918 r.
ReklewskiJanuszWisłapiłkarz
ReszkeKazimierzJunakpiłkarzur. 23.03.1911 r.
ReszkoStefanPWATTpiłkarzur. 17.08.1916 r.
RęczajskiWiktorVarsoviapiłkarz
RiedelPoloniapiłkarzgrał w 22 r.
RiesnerOttoPoloniapiłkarz
RitterEfraimMakabipiłkarz
RobertsWilliamWarszawski KSpiłkarz
RobijewskiKazimierzLegionkierownik dr.
RochmanJoelJutrzniapiłkarz
RochowiczStanisławWTCpiłkarz
RoczniakStanisławLegiapiłkarz
RodelLucjanFalapiłkarzur. 23.02.1911 r.
RogalskiSkrapiłkarz
RogozińskiJanLegiapiłkarz
RoguskiJanPolonia, CWSpiłkarzur. 6.12.1919 r.
RojekMieczysławJunakpiłkarzur. 5.09.1914 r.
RojewskiWładysławBzurapiłkarzbrązowa odznaka
RokickiAleksanderKadra (Pocisk)piłkarz
RokickiKorona (WTC)piłkarz
RokoszTadeuszSzturm, Warszawiankapiłkarz
RolaTadeuszPogońpiłkarz
RomaniecStefanLegiapiłkarz
RomaniukKazimierzSzturmpiłkarz
RomanowskiBronisławdziałaczWOKS
RomanowskiWincentySkrapiłkarz
RomerZenonAZSpiłkarz
RosaStanisławOKSpiłkarzur. 30.12.1919 r.
RosenbergJakubAscola, Hakoah, Bojerpiłkarz
RosenbergLeonStellapiłkarz
RosenblattJanJordan, Makabipiłkarz
RosenfeldBrMakabipiłkarz
RosenstrauchAbramGloriapiłkarz
RosenstrauchKarolWarszawski KSpiłkarz
RosiakMarianFort Bemapiłkarzur. 10.07.1917 r.
RosiewiczRomanRuchpiłkarz
RosińskiCWSpiłkarz
RosłaniecStanisławKadra (Pocisk)piłkarz
RosnerJerzyPoloniapiłkarz
RostkowskiStefanLegiapiłkarz
RoszkowskiJerzyVarsoviapiłkarz
RoszkowskiMSokolętapiłkarz
RoszkowskiKZniczpiłkarz
RotapfelAdamWKS 22kierownik dr.
RotbardNatanWarszawski KSpiłkarz
RotsteinHerszHasmoneapiłkarz
RotsztejnSPotęgakierownik dr.
RottRZniczpiłkarz
RottenbergSzlamaSamsonpiłkarz
RowińskiJerzyBzurapiłkarz
RowińskiMaurycydziałaczRPA
RozenMakabipiłkarz
RozenbergBenjaminCzarni, Gwiazdapiłkarz
RozenbergHeniekJutrzniapiłkarz
RozenbergIserNordyja Otwockpiłkarzur. 25.10.1916 r.
RozenbergJaszmaGwiazdapiłkarz
RozenbergLeonPromieńpiłkarz
RozenblatBinemMakabipiłkarzur. 20.08.1922 r.
RozenblattJanJordanpiłkarz
RozenblumEfroimJutrzniapiłkarz
RozenblumIzraelNordyja Otwockpiłkarzur. 2.09.1914 r.
RozenblumPinkusMakabipiłkarzur. 19.06.1920 r.
RozenfarbJózefStellapiłkarz
RozenfeldBronisław Makabipiłkarz
RozengartenMoniekHazomirpiłkarz
RozenkrancJózefPromieńpiłkarz
RozenthalBolesławCzarnipiłkarz
RozinowiczIzaakOKS OtwockdziałaczWOZPN
RozinowiczJózefOKS Otwockpiłkarz
RozmarynMaurycyPromieńpiłkarz
RozwadowskiMarymontpiłkarz
RubinAbramHakoahpiłkarz
RubinBenjaminMakabipiłkarzur. 10.05.1915 r.
RubinMojżeszPotęgapiłkarzur. 27.02.1921 r.
RubinSaulPotęgapiłkarzur. 15.05.1916 r.
RubinSzajaSzmulowianka, Potęgapiłkarz
RubinSzlamaPotęgapiłkarzur. 12.05.1912 r.
RucińskiJanPZLpiłkarzur. 7.06.1921 r.
RucińskiStanisławFort Bemapiłkarzur. 16.05.1921 r.
RucińskiTadeuszOdwetpiłkarz
RucińskiWincentyAmatorski KSpiłkarz
RudaIzaakSamsonpiłkarz
RudnickiMarymontpiłkarz
RudnickiLucjanWarszawiankapiłkarz
RudnikKazimierzPoloniapiłkarz
RudolfKaroldziałaczprezes WOZPN
RudzińskiZdzisławPoloniapiłkarzur. 28.07.1913 r.
RudzkiTadeuszSpartapiłkarzur. 7.07.1920 r.
RurawskiStefanKadra (Pocisk)piłkarz
RuseckiZeligMakabidziałaczprezes WOZPN
RusekFryderykWarszawiankapiłkarz
RusinKazimierzWarszawiankapiłkarz
RusinStefanOkęciepiłkarz
RuszkowskiWacławJurpiłkarz
RutkowskiHDanutapiłkarz
RutkowskiJózefPZLpiłkarzur.19.03.1922 r.
RutkowskiStanisławPogoń GMpiłkarzur. 13.09.1913 r.
RutkowskiWiktorLegiapiłkarz
RutowiczWładysławPrzyszłość Włochypiłkarzur. 25.05.1919 r.
RybaIcekWulkanpiłkarzur. 10.10.1913 r.
RybakLeopoldFort Bemapiłkarzur. 2.12.1920 r.
RybarczykZbigniewLegiapiłkarz
RybickiJerzyWarszawski KSpiłkarz
RybińskiBronisławWisłapiłkarz
RycembelTadeuszSpartapiłkarz
RydzWładysławDąbpiłkarzur. 20.09.1919 r.
Rydzewski-BałandaStanisławSkrapiłkarz
RydzickiHOrzełpiłkarz
RykowskiStanisławOrkanpiłkarz
RymarzKazimierzPWATTpiłkarzur. 8.01.1922 r.
RymkiewiczTadeuszWisłapiłkarz
RyniewiczStefanPrądpiłkarzur. 22.11.1914 r.
RyszZdzisławJordanpiłkarz
RyszfeldSalomonJordanpiłkarz
RyszkoJanLegiapiłkarz
RytnerHakoachpiłkarz
RzącaArkadiuszLegiapiłkarz
RzepeckiTadeuszWisła, AZSpiłkarz
RzeszatkowskiHasmoneapiłkarz
RzeszowiakTomaszWarszawiankapiłkarzgrał w 26 r.
RzędzickiEdwardZniczpiłkarzbrązowa odznaka
SabalskiJerzyPZL, Okęciankapiłkarzur. 31.07.1915 r.
SachsJózefWarszawiankapiłkarz
SachsenhausAbramCzarnipiłkarz
SadochJanKadra (Pocisk)piłkarz
SadomskiLeonGłuchoniemipiłkarz
SadowskiBronisławOrzełpiłkarzod 26 r.
SadowskiHenrykWarszawiankapiłkarzgrał w 22 r.
SadowskiHenrykReduta, Zorzapiłkarzur. 24.09.1914 r.
SadowskiHenrykOkęciepiłkarzur. 19.04.1920 r.
SadowskiStanisławPoloniapiłkarzur. 13.11.1920 r.
SadowskiStefanPZLpiłkarzur. 23.04.1922 r.
SadowskiZPogońpiłkarz
SadrakułaStefanMarymontpiłkarz
SagańskiTramwajarzpiłkarz
SajnokKazimierzSkrapiłkarz
SajnugRomanOrdonkierownik dr.
SalamonikEdmundFort Bemapiłkarzur. 9.06.1922 r.
SalskiHenrykAZSpiłkarz
SamborskiZygmuntdziałaczRPA
SamerytEdwardOkęcie, Falapiłkarzur. 11.11.1909 r.
SamerytEugeniuszOkęcie, Falapiłkarzur. 14.02.1908 r.
SamerytWładysławSkrapiłkarz
SamowiczWiktorLegiapiłkarz
SandeckiEuzebiuszSyrena (Wichura)piłkarzur. 1.12.1912 r.
SandeckiJCWSpiłkarz
SanderJerzyZAWFpiłkarz
SankowskiWacławWarszawiankapiłkarz
SarmackiMarianHuragan Wołominpiłkarz
SarnaStanisławPogońpiłkarz
SarnaZbigniewWarszawiankapiłkarzur. 6.08.1911 r.
SarnackiMarianHuragan Wołominpiłkarz
SarnackiMotekMakabipiłkarz
SarnowiczEugeniuszZnicz Pruszków, PZLpiłkarzur. 11.12.1910 r.
SasinWacławHuraganpiłkarzur. 26.10.1916 r.
SawickiJózefCWSpiłkarzur. 19.03.1920 r.
SawickiK Żoliborzankapiłkarz
SowińskiZygmuntB 34piłkarzur. 6.01.1915 r.
SchallerMarianLegiapiłkarz
SchindziolorzAlfredŚwit NDMkierownik dr.
SchlossbergMakabipiłkarz
SchollHenrykWarszawiankapiłkarz
SchöneichAlfredFalapiłkarzur. 21.11.1914 r.
SchreiberHarryVarsoviapiłkarz
SchwartzbardIzydorBar Kochbapiłkarz
SeferyńskiTadeuszSokół Piasecznopiłkarzur. 29.10.1915 r.
SegałIzaakJutrzniapiłkarz
SeichterBronisławPolonia, Orzełpiłkarz, trenerur. 2.07.1902 r.
SemerytMieczysławFalapiłkarzur. 19.09.1916 r.
SenderowiczEfroimHasmoneapiłkarzur. 25.07.1917 r.
SeredaZygmuntAmatorski KSpiłkarz
SerejskiJózefAscolapiłkarz
SerkinBernardMarymontpiłkarz
Sęk JulianWisłapiłkarz
SiadakStefanWarszawiankapiłkarz
SiankiewiczJCWSpiłkarz
SidorBoruchMakabipiłkarzur. 28.09.1910 r.
SieczkowskiWiktorSarmatapiłkarz
SiedleckiLudwikdziałaczRPA
SiedleckiSzmulMakabipiłkarzur. 28.05.1912 r.
SiedleckiStefanŻyrardowiankapiłkarzur.19.04.1919 r.
Siekiera StanisławPZLpiłkarzur. 5.04.1920 r.
SiekierkaAronOchotapiłkarzur. 1.04.1920 r.
SiekierskiKarolPrądpiłkarzur. 11.11.1915 r.
SieleckiRomanOrzełpiłkarz
SiemaszkoWiktorVarsoviapiłkarz
SiemiatyckiPejsachNordyja Otwockpiłkarz
SiemiontekAbramJordanpiłkarz
SieniarskiKazimierzŻyrardowiankapiłkarzur. 5.03.1920 r.
Sienkiewicz MarianOrzełpiłkarz, działaczWOZPN
SieradzkiRyszardCWSpiłkarzur. 3.01.1922 r.
SieradzkiMarymontpiłkarz
SierpskiMotelHazomirpiłkarz
SiewiernowskiPiotrŚmigłypiłkarzur. 31.01.1911 r.
SikorskiAntoniLegiapiłkarzur. 22.06.1914 r.
SikorskiStanisławPWATTpiłkarzur. 4.08.1920 r.
SikorskiTadeuszHuragan Wołominpiłkarz
SilbergleitJózefOlimpiapiłkarz
SilbermanJakubRekordpiłkarz
SilberschatzFeliksMakabipiłkarz
SimonsRyszardStolicapiłkarz
SinczukWładysławNadwiślankapiłkarz
SipowiczWładysławVarsoviapiłkarz
SitarekHenrykPWATTpiłkarzur. 25.01.1920 r.
SitarekLucjanCWSpiłkarzur. 2.01.1918 r.
SitkowskiAleksanderOrkanpiłkarz
SiudaraMarceliOrkan, AZSpiłkarz
SiwadłowskiKarolOrkanpiłkarz
SiwikWitoldSyrenapiłkarzur. 29.09.1920 r.
SiwekWładysławMarymontpiłkarz, działaczWOZPN
SkarbekAZSpiłkarz
SkarżyńskiEdwardSarmatapiłkarz
SkibaStefanWarszawianka, CWSpiłkarzur. 2.07.1911 r.
SkibowskiMarymontpiłkarz
SkłodowskiBolesławHuragan Wołominpiłkarz
SkolimowskiJerzyVarsoviapiłkarz
SkoniecznyTadeuszWTCpiłkarz
SkoryszewskiHenrykOkęciepiłkarzur. 15.03.1921 r.
SkowerskiMarianStolicapiłkarz
SkowronekHakoahpiłkarz
SkowrońskiFeliksHuragan Wołominpiłkarz
SkowrońskiHRedutapiłkarz
SkowrońskiMarianReduta, AZSpiłkarz
SkowrońskiStefanPoloniapiłkarz
SkórnikWolfWulkanpiłkarzur. 10.09.1918 r.
SkórskiWacławPogoń Grodzisk Maz.piłkarz
SkórskiZygmuntPogoń Grodzisk Maz.kierownik dr.
SkórzyńskiBolesławPogońpiłkarz
SkrońskiJerzyOrzełpiłkarz
SkrzyneckiJanuszPZLpiłkarzur. 8.04.1922 r.
SkrzypczakKazimierzLegiapiłkarz
SkrzypekLudwikPoloniapiłkarz
SkrzypkowskiTadeuszOrzełpiłkarzur. 26.09.1912 r.
SkrzypkowskiWiesławPogoń Grodzisk Maz.piłkarzur. 24.01.1915 r.
SkubałaZdzisławCWSpiłkarzur. 4.03.1920 r.
SkultettyJózefMarymontpiłkarz
SkupiewskiJózefPWATTpiłkarzur. 13.03.1920 r.
SkupińskiKazimierzAZSpiłkarz
SkwarczyńskiStanisławLegiapiłkarz
SkwierczyńskiStanisławOrzełpiłkarzur. 18.11.1912 r.
SkwierczyńskiTadeuszSyrenapiłkarzur. 28.10.1918 r.
SłabońMarianLegiapiłkarzur. 6.09.1919 r.
SładeczekWacławCWSpiłkarzbrązowa odznaka
SławińskiArkadiuszOrkan, AZSpiłkarz
SławińskiTadeuszOrkanpiłkarz
SłodziarzJózefHasmoneakierownik dr.
SłowikLaurpiłkarz
SłowińskiKazimierzPracapiłkarzur. 9.12.1909 r.
SłubikStanisławBzurapiłkarzur. 10.09.1920 r.
SłuczanowskiAleksanderAZSpiłkarz
SłupskiFranciszekJurpiłkarzur. 17.09.1920 r.
SmarczewskiHenrykCWS, Orzełpiłkarzur. 3.04.1913 r.
SmelZbigniewOrzełpiłkarzur. 1.08.1922 r.
ŠmidtLudwikPolonia, Marymontpiłkarz
SmoczekJózefWarszawiankapiłkarzsrebrna odznaka
SmoleńskiJulianOKSpiłkarzur. 8.07.1916 r.
SmolińskiWacławOKSpiłkarzur. 14.01.1921 r.
SmosarskiAntoniCWSpiłkarzur. 1.06.1919 r.
Smosarski (II)WitoldSkrapiłkarz
Smosarski (I)JanSkrapiłkarz
SmulskiStefanStellapiłkarz
SobalskiJakubHasmoneapiłkarzur. 11.02.1919 r.
SobczakFranciszekPracapiłkarz
SobczakTadeuszPogoń GMpiłkarzur. 8.03.1920 r.
SobczakTomaszLegiapiłkarz
SobeckiJózefOrkan TSOdziałacz
SobeckiStanisławZorzapiłkarz
SobieskiRomualdFort Bemapiłkarzur. 24.09.1921 r.
SobocinMichałOrlęta, Żagiewpiłkarz
SobolewskiAnatoljuszBłoniepiłkarz
SobolewskiMieczysławKadra (Pocisk)piłkarz
SobolskiIgnacyOkęciankapiłkarz
SoboltaEugeniuszLegiapiłkarzod 21 r.
SobotaStanisławStrzelec Staromiejskipiłkarzur. 23.04.1917 r.
SochaHenrykHuragan Wołominpiłkarzur. 3.06.1915 r.
SochackiPiotrKoronapiłkarz
SochackiTKorona (WTC)piłkarz
SochaczewerMakabipiłkarzrezerwy
SochanZygmuntWarszawiankapiłkarz
SocharskiTytusAZSpiłkarz
SodomaJózefSkrapiłkarz
Soja EdwardŚwitpiłkarzur. 1.05.1913 r.
SokołowskiJanJurpiłkarzur. 15.03.1915 r.
SokołowskiStefanSyrena (Wichura)piłkarzur. 1.12.1912 r.
SokołowskiWładysławOrzełpiłkarzur. 24.10.1918 r.
SokołowskiZMarymontpiłkarz
SokołowskiSkrapiłkarz
SoldsmidtHerszHasmoneapiłkarz
SoleckiRyszardLegiapiłkarzur. 16.12.1920 r.
SołtanRomanWisłapiłkarz
Sommer JózefSkrapiłkarz
SonnenscheinSzymondziałaczWOZPN
SontagJerzyWarszawiankapiłkarz
SoporekJózefPogoń GMpiłkarzur. 1.04.1915 r.
SoporekTadeuszPogoń Grodzisk Maz. piłkarzur. 10.10.1917 r.
SopyłaFortunatLawina, Legionpiłkarz
SopytoJanGłuchoniemipiłkarz
SosińskiEugeniuszDąbpiłkarzur. 15.08.1919 r.
SosnowskiHenrykKorona, Ruchpiłkarz
SotStefanWarszawiankapiłkarzur. 19.08.1920 r.
SottMieczysławPoloniapiłkarzur. 9.08.1920 r.
SowińskiFabianFort Bemapiłkarz
SowińskiKazimierzPoloniapiłkarz
SowińskiStefanSkrapiłkarz
SpadarzewskiRyszardPZLpiłkarzur. 30.09.1921 r.
SpektorHenrykWarszawianka, Poloniapiłkarz
SpiroJerzySzturmpiłkarz
SpławiszewskiIgnacyOrkan, Pogońpiłkarz
SpólnyStefanOrzełpiłkarzur. 8.08.1920 r.
SpruchZygmuntOrkan TSOpiłkarzur. 18.10.1920 r.
SroczyńskiZenonWarszawiankapiłkarz
SrokaZdzisławOrkanpiłkarz
StacheraMarymontpiłkarz
StalkopfZdzisławOrzełpiłkarz
StangelLechiapiłkarz
StanikKazimierzSkrapiłkarz
StanisławskiTadeuszStolicapiłkarz
StaniszewskiBolesławFort Bemapiłkarzur. 25.09.1919 r.
StankiewiczMateuszKadrapiłkarzur. 15.09.1918 r.
StankiewiczJanRywalpiłkarz
StankiewiczTadeuszCWSpiłkarzur.16.02.1920 r.
StankowskiEugeniuszGłuchoniemipiłkarz
StańczukWacławAZSpiłkarz
StańczukLucjanAZS, Poloniapiłkarz
StańczykKaroldziałaczWOKS
StańczykKazimierzAZSpiłkarzur. 2.02.1919 r.
StaroświeckiHMaratonpiłkarz
StarzyckiZbigniewPoloniapiłkarz
StasiakEdwardFort Bemapiłkarzur. 9.05.1921 r.
StasiakMieczysławPoloniapiłkarzur. 27.03.1915 r.
StaszyńskiHenryksędzia
StatkiewiczLudomirSzturmpiłkarz
StefanickiTadeuszOrkan, Poloniapiłkarz
StefańskiRomanOrkan, AZSpiłkarz
StegienkoJanPogoń Grodzisk Maz.piłkarzur. 16.03.1917 r.
StencelAleksanderPoloniapiłkarz
StepanowAndrzejPolonia, Orkan, AZSpiłkarz
SterbaFelicjansędzia
SteuermannZygmuntLegiapiłkarz
StępieńJózefWarszawiankapiłkarz
StępieńKazimierzPZLpiłkarz
StęplewskiJanHuragan Wołominpiłkarz
StępniewskiAntoniUrsuspiłkarzur. 2.05.1920 r.
StojkowskiZdzisławSlaviapiłkarzur.
StolarskiKazimierzPoloniapiłkarzur. 7.08.1920 r.
StollenwerkZenonWarszawiankapiłkarz
StokowskiTadeuszJurpiłkarz
StopaJanLegiapiłkarz
StraszyńskiJózefPoloniapiłkarz
StrauchJerzyPoloniapiłkarz
StrauchStanisławPoloniapiłkarzur. 16.04.1914 r.
StrąkMieczysławHuraganpiłkarz
StręgielZdzisławPoloniapiłkarzbrązowa odznaka
StrogulskiKazimierzZorzapiłkarzur. 2.11.1918 r.
StrumiłłoMarianWarszawiankapiłkarz
StrupińskiHenrykOdwetpikłarz
StrycharzEdwardLegiapiłkarz
StrzelecJerzyB 34piłkarzur. 26.07.1919 r.
StrzeleckiMarianPoloniapiłkarz, sędzia
StrzemiecznyMieczysławŚmigłypiłkarzur. 9.09.1916 r.
StrzesińskiEdwardPZLkierownik dr.
StrzezikJPoloniapiłkarz
StrzeżekJózefPoloniapiłkarz
StyczyńskiRajmundPoloniapiłkarz
SucharskiJanWarszawiankapiłkarzur. 24.06.1920 r.
SucheckiJerzyOrkan TSOpiłkarzur. 1.11.1913 r.
SuchcickiMarianAZSpiłkarz
SuchockiMieczysławJurpiłkarz
SuchockiJanPoloniapiłkarz
SuchodolskiJózefLegiapiłkarz
SuchorzewskiTadeuszWarszawianka, Ruchpiłkarz
SudwojEdmundJurpiłkarzur. 19.08.1911 r.
SufitRomanPromień, Samsonpiłkarz
SujeckiZdzisławSarmata, Ursuspiłkarzur. 16.12.1918 r.
SułekWacławB 34piłkarz, kierownik dr.ur. 25.12.1911 r.
SułkowskiKazimierzOrzełpiłkarzur. 20.12.1909 r.
SułowskiStefanPoloniapiłkarz
SułowskiStanisławCWSpiłkarzur. 1.01.1923 r.
SumińskiTadeuszCzechowice, Piastpiłkarzur. 11.01.1916 r.
SupełStefanStadion, Warszawski KS, AZSpiłkarz
SurałaTadeuszPogoń Grodzisk Maz.piłkarzur. 24.12.1912 r.
SuskiStanisławPogoń GMpiłkarzur. 19.04.1920 r.
SüssWładysławLegiapiłkarz
SylwestrowiczWłodzimierzAZSpiłkarz
SypniewskiStefanWarszawiankapiłkarz
SyrzyckiZenonZorzapiłkarz
SzafirMaurycySyrenapiłkarz
SzafrańskiJerzyVarsoviapiłkarz
SzajnertGustawLegiapiłkarz
SzajnkinderSzmulHagiborpiłkarzdziennikarz żydowski
SzalewiczAleksanderRuchpiłkarz
SzallaEdwardLauda RSSpiłkarz
SzałekStanisławOrzełpiłkarzur. 5.03.1913 r.
SzambaraTadeuszVarsoviapiłkarz
SzamotaTadeuszAZSpiłkarz
SzapiroNatanAscolapiłkarz
SzatchinRomanAscolapiłkarz
SzaszkiewiczStrzelecpiłkarz
SzczepaniakWładysławPoloniapiłkarzsrebrna odznaka
SzczepańskiHenrykPoloniapiłkarz
SzczepańskiWacławPWATTpiłkarzur. 12.08.1919 r.
SzczepańskiZygmuntFort Bemapiłkarzur. 9.08.1920 r.
SzcześniakHenrykSarmatapiłkarz
SzczęsnyMichałFort Bemapiłkarzur. 29.11.1921 r.
SzczotkowskiEdwardLegiapiłkarz
SzczupakMWolankapiłkarz
SzczygłowskiCzesławSarmatapiłkarz
SzechtmannJozueAscolapiłkarz
SzejnblumMordechajMakabipiłkarzur. 2.09.1920 r.
SzejngrasSzmulJutrzniapiłkarz
SzejnmanAlbertSyrenapiłkarz
SzemplińskiKazimierzPogońpiłkarz
SzenajchAleksanderWarszawiankapiłkarz
SzendzielarzHerbertOKSpiłkarzur. 25.10.1911 r.
SzeraucZygmuntPoloniapiłkarz
SzerrIgnacyDąbpiłkarzur. 19.11.1918 r.
SzerszenowiczJerzyAZSpiłkarz
SzewczykKazimierzRedutapiłkarzkapitan w 34 r.
SzkielaStanisławSarmatadziałacz
SzkupJanWisłapiłkarz
SzlachetaMichałOrkan TSOpiłkarzur. 29.09.1921 r.
SzlambergIBar Kochbapiłkarz
SzlambergSrulPotęgapiłkarzur. 15.05.1912 r.
SzlosbajtelHenochNordyjapiłkarzur. 16.08.1917 r.
SzlosbergIgnacyJordanpiłkarz
SzlosbergCzarnipiłkarz
Szlozberg (Szlosberg)JerzyZAWFpiłkarz
SzmedraMoniekHazomirpiłkarz
SzmelStanisławCWSpiłkarzur. 4.03.1919 r.
SzmidtSkrapiłkarz
SzmidtZdzisławPoloniapiłkarzur. 11.06.1922 r.
SzmollHenrykAZSpiłkarzur. 25.11.1920 r.
SzmuchrowskiKazimierzZorzapiłkarzur. 13.01.1917 r.
SznellingJanSyrenapiłkarz
SzochHenrykHazomirpiłkarz
SzoftOkęciepiłkarz
Szombara HenrykPoloniapiłkarz
SzopskiJanVarsoviapiłkarz
SzostakAleksanderMazoviapiłkarzur. 17.01.1916 r.
SzostakowskiMarianPZLpiłkarzur. 18.04.1921 r.
SzpacenkopfAbramJordanpiłkarz
SzpacenkopfNatanSamsonpiłkarz
SzpajzmanMaurycyLigapiłkarz
SzpigelAdolf Hasmoneapiłkarz
SzpilfogelJehudaJutrzniapiłkarz
SzporkaEdmundRedutadziałaczdożywotnia dysk. w 34 r.
SzpryngierLeonMakabipiłkarz
SzpudaHenrykCzechowicepiłkarzur. 19.01.1918 r.
SzputKolmanJordanpiłkarz
SzrajBazyliPogoń GM, Pracapiłkarzur. 1.01.1912 r.
SzrajerEdwardMarymontpiłkarz
SzrajerJulianAZSpiłkarz
SzternBolesławPromieńpiłkarz
SztochajRyszardPogoń GMpiłkarzur. 1.04.1921 r.
SztockfeldMaratonpiłkarz
SztolcSzulHasmoneapiłkarzur. 1.01.1920 r.
SztompkeLeopoldDanutapiłkarz
SztrajchmanPerecWulkanpiłkarzur. 5.02.1918 r.
SztrauchEugeniuszStellapiłkarz
SzucBenjaminJutrzniapiłkarz
SzukTadeuszAZSpiłkarz
SzulakiewiczBolesławWisłapiłkarz
SzulcAleksanderFort Bemapiłkarzur. 30.12.1920 r.
SzuleckiJózefSkrapiłkarz
SzulichStefanHuragan Wołominpiłkarz
SzulklajnotAbaHapoelpiłkarz
SzulmanElaWulkanpiłkarzur. 14.09.1916 r.
Szulsinger (Szulzinger)Gwiazdapiłkarzjeden z głównych graczy
SzulzycerdziałaczRPA
Szurys StefanDanutakierownik dr.
SzusterEugeniuszPoloniapiłkarz
SzwajdAbramHazomirpiłkarz
SzwarcbardIsel (Izaak)Makabi, Gloriapiłkarzur. 12.05.1909 r.
SzwarcbardIzydor (Izor)Bar Kochba, Makabipiłkarz
SzwarcmanBernardAudacja, Ascola, Jordanpiłkarz
SzwarczewskiMieczysławSarmatapiłkarz
SzweblingJanSyrenapiłkarz
SzwejdAbramHazomirpiłkarz
SzyberMaratonpiłkarz
SzybiłłoWitoldStrzelecpiłkarz
SzyffAdamdziałaczRPA
SzyjaMakabipiłkarz
SzymanekStefanStrzelec Staromiejskipiłkarzur. 31.08.1919 r.
SzymaniakStanisławElektryczność, Poloniapiłkarzur. 1.04.1909 r.
SzymanowskiRomanOrkanpiłkarz
SzymańskiBolesławLegiapiłkarzur. 27.04.1918 r.
SzymańskiIŚwitpiłkarz
SzymańskiKazimierzOrzełpiłkarz
SzymańskiMieczysławPrzyszłość Włochypiłkarzur. 7.11.1919 r.
SzymańskiTadeuszWarszawiankapiłkarz
SzymańskiZdzisławOrzełpiłkarzur. 24.10.1920 r.
SzymczakAndrzejSkrapiłkarz
SzymczakJulianPWATTpiłkarzur. 23.12.1920 r.
SzymczakRomanSokół Piasecznopiłkarzur. 28.02.1920 r.
SzymczykMarianFort Bemapiłkarzur 7.07.1916 r.
SzymeckiAdolfSyrenapiłkarzur. 15.09.1917 r.
SzymelmitzRomanSyrenapiłkarz
SzypulskiMieczysławdziałaczWOZPN
SzyszkowskiMieczysławSarmatapiłkarz
ŚlaskiHenrykAZSpiłkarz
ŚlażyńskiJózefSkrapiłkarz
ŚledźFranciszekStolicapiłkarz
ŚledźOldrichPZLpiłkarzur. 3.08.1917 r.
ŚliwaStefanLegiapiłkarz
ŚliwińskiFeliksPoloniapiłkarz
ŚliwińskiJerzySkra, Falapiłkarzur. 1.07.1915 r.
ŚliwowskiJózefMarymontpiłkarz
ŚlusarskiEugeniuszStolicapiłkarz
ŚwiadkiewiczKazimierzSarmatapiłkarz
ŚwiatłońPogońpiłkarz
ŚwiątekStanisławPogońpiłkarz
ŚwicarzTadeuszUrsuspiłkarz
ŚwiderskiMarianWisła, PWATTpiłkarzbrązowa odznaka
ŚwiechodaRomanOrzełpiłkarzur. 6.06.1920 r.
ŚwierczewskiJózefJurpiłkarzur. 19.03.1919 r.
ŚwierczyńskiJanCWSkierownik dr.
ŚwierczyńskiTadeuszPoloniapiłkarz
ŚwietlikTadeuszSokół Piasecznopiłkarzur. 1.05.1916 r.
ŚwięckiKlemensWarszawiankapiłkarz
ŚwiętochowskiSpartapiłkarzgrał w 27 r.
Świtaj WacławOrkan TSOpiłkarz
TadzikZdzisławPZLpiłkarzur. 7.03.1920 r.
Tajtelbaum LKraftpiłkarz
TalarczykRomanWarszawiankapiłkarz
TamborskiWłodzimierzŻagiewpiłkarzur. 15.04.1915 r.
TamborynFeliksStellapiłkarz
TarasMieczysławOkęciepiłkarzur. 18.12.1919 r.
TarasiewiczWacławAZS, Orkanpiłkarz
TaraszewskiAZSpiłkarz
TarkowskiWacławAmatorski KSpiłkarz
TarnawskiZygmuntPogońpiłkarz
TarnowskiJanPZLpiłkarzur. 1.07.1920 r.
TauberJanChodakowskie KSpiłkarz
TauberGustawPoloniapiłkarz
TawroszewiczStanisławVarsoviapiłkarz
TejnEljaszMakabipiłkarz
TekelZygmuntBar Kochba, Samsonpiłkarz
TenenbaumAdamWarszawiankapiłkarz
TenenbaumHipolitPoloniapiłkarz
TenenbaumJakubHazomirpiłkarz
TenenbaumMoszekMakabipiłkarzur. 8.03.1917 r.
TennenbaumAbramAscola, Hakoahpiłkarz
TepermanIzraelSamsonpiłkarz
TepichtAbramJutrzniapiłkarz
TerleckiTeofilLegia, Warszawiankapiłkarz
Tetmajer - PrzerwaStefanVarsoviapiłkarz
TiurynWłodzimierzHuragan Wołominpiłkarz
TkaczenkoLeonFort Bemapiłkarzur. 20.02.1918 r.
TkaczykBolesławFort Bemapiłkarzur. 20.12.1920 r.
TłuczkiewiczJanWarszawiankapiłkarz
ToberBolesławSkrapiłkarz
ToczyskiKazimierzCWSpiłkarzur. 12.12.1920 r.
TokarskiMichałB 34piłkarzur. 9.07.1917 r.
TokarskiHenrykCWSpiłkarzur. 2.11.1919 r.
TomasiewiczEugeniuszPWATTpiłkarz
TomasiewiczRyszardPWATT, Poloniapiłkarz
TomaszewskiHenrykJurpiłkarzur. 4.10.1921 r.
TomaszewskiJerzyWisłapiłkarz
TomaszewskiSylwesterJunakpiłkarzur. 1.01.1916 r.
TomaszukBolesławSokolętapiłkarz
TomczakJózefKoronapiłkarz
TomczykWładysławŚwit NDMpiłkarzur. 23.06.1916 r.
TomczyńskiKazimierzWarszawiankapiłkarzur. 20.02.1920 r.
TomkiewiczBar Kochbapiłkarz
TonkenbaumSewerynJordanpiłkarz
TopelMieczysławAZSpiłkarz
TopolewskiStanisławOrkan TSOpiłkarz
ToporowskiFranciszekStrzelecpiłkarz
TorchalskiEugeniuszKoronapiłkarz
TraubmannJózefPogońpiłkarz
TrawińskiStanisławVarsoviapiłkarz
TrockenheimMieczysławAscolapiłkarz
TrockenheimSamuelMakabidziałacztakże WOZPN
TroćHenrykAmatorski KS, CWSpiłkarzbrązowa odznaka
TrojanowskiKazimierzOrdonpiłkarz
TroszakJerzyLegiapiłkarzur. 13.07.1920 r.
TruszewskiMarceliMarymontpiłkarz
TruszkowskiZdzisławPZLpiłkarzur. 14.08.1920 r.
TrymiszewskiEdwardPogoń GMpiłkarzur. 20.03.1921 r.
TrymundZygmuntWarszawiankapiłkarz
TrzaskowskiBronisławOKSpiłkarzur. 2.08.1920 r.
TrzeszczyńskiLeonPracapiłkarzkpt
Trzosowski (I)EligiuszSpartapiłkarz
Trzosowski (II)KarolSpartapiłkarzur. 8.10.1921 r.
TuchkleperŻarpiłkarz
TucholskiMarianRywal, CWSpiłkarz
TuchwergerMichałZAWFpiłkarz
TupalskiAleksanderAZS, Poloniapiłkarz
TurczyńskiMarianMarymontpiłkarz
TurkowskiMarianCWSpiłkarzur. 8.09.1920 r.
TurowerJakubSyrenapiłkarz
TurowiczWładysławLegiapiłkarz
TuszyńskiHenrykŚmigłypiłkarzur. 26.02.1918 r.
TwardoWładysławKorona, AZSpiłkarz
TwardowskiStefanAZSpiłkarz
TwardowskiOkęciankapiłkarz
TymińskiTadeuszSpartapiłkarzur. 30.10.1918 r.
TymosławskiWłodzimierzWarszawiankapiłkarz
TymowskiPoloniapiłkarz
TynowskiWitoldPoloniapiłkarz
TypografczykMaratonpiłkarz
TyrmudAleksanderOlimpiapiłkarz
TyrmundWarszawiankapiłkarz
TytelmanNatanGwiazdadziałaczW.Wilczyński próbował wyciągnąć go z getta.
UchmanEdwardMiłośnianka, PWATTpiłkarzur. 13.08.1918 r.
UchmańskiJerzyHuragan Wołominpiłkarz
UchmańskiJuliuszHuragan Wołominpiłkarz
UglenicaCzesławSparta, Marymontpiłkarz
UklejaJanSokół Grójecpiłkarzur. 7.02.1911 r.
UlatowskiLeonardDrukarz, CWSpiłkarzur. 27.02.1913 r.
UnkiewiczTadeuszWisłapiłkarz
UrbachZelmanSamsonpiłkarz
UrbaniakWaldemarSarmatapiłkarz
UrbanowskiCzesławWisłapiłkarz
UrbanowskiZenonWisłapiłkarz
UrbańskiAntoniGłuchoniemipiłkarz
UrbańskiWalerianPrzyszłość Włochypiłkarzur. 26.03.1919 r.
UszczyńskiMieczysławCWSpiłkarzur. 2.11.1919 r.
UzdowskiBZorzapiłkarz
VirouxLeopoldZorzadziałacz
VogelAdolfGłuchoniemipiłkarz
VogtJanWisła, AZSpiłkarz
WachelkaStanisławOrdonpiłkarzur. 29.11.1921 r.
WachniewskiAZSpiłkarz
WacławekTadeuszŚmigłypiłkarzur. 14.12.1915 r.
WacławekWładysławŚmigłypiłkarzur. 3.09.1918 r.
WagmanAlterHakoahpiłkarz
WagnerAleksanderUrsuspiłkarz
WagnerLudomirsędzia
WagnerRomanPZLpiłkarzur. 17.02.1915 r.
WagnerWacławUrsuspiłkarzur. 30.12.1919 r.
WaisBolesławAmatorski KSpiłkarz
WajcenzangMaurycyWisłapiłkarz
WajcmanFeliksStellapiłkarz
WajnermanJakubGloriapiłkarz
WajntraubDawidStellapiłkarz
WajntraubWładysławSyrenapiłkarz
WajnsztokSalomonJordanpiłkarz
WajsenblumMakabipiłkarz
WajssBolesławAKSpiłkarz
WajterMaksPromieńpiłkarz
WaksmanZygmuntBar Kochbapiłkarz
WakułaTadeuszStrzelec Staromiejskipiłkarzur. 23.04.1914 r.
WalasFranciszekŻagiewpiłkarzur. 17.04.1912 r.
WalcuchJulianPWATTpiłkarzur. 13.10.1918 r.
WalczakJanWarszawiankapiłkarz
WalczakMieczysławWarszawiankasędzia, piłkarz, działaczkpt III druż. w 22 r., WOZPN
WalczakMieczysławOrdonpiłkarzur. 17.12.1920 r.
WalczakTadeuszKorona, Legia, Poloniapiłkarz, sędziaprezes WOKS
WalczykAleksanderLauda RSS
WalczykMikołajLauda RSS
WalczykSzczepanLauda RSS
WalczykWiktorLauda RSS, Marymontpiłkarz, działacz
Walentynowicz BronisławOrzełpiłkarz
Walentynowicz KonstantyOrzełpiłkarz
WalentynowiczWitoldOrzełpiłkarz, kierownik dr.grał od 25 r.
WalesiakCzesławMazovia Mińsk Maz.piłkarz
WalickiZdzisławSkrapiłkarz
WalkiewiczJózefDąbpiłkarzur. 7.09.1918 r.
WallHZniczpiłkarz
WałachJózefSyrena, Promień, Gwiazdapiłkarz
WałachowskiArkadiuszOKSpiłkarzur. 8.01.1921 r.
WałdykowskiMarianB 34piłkarzur. 18.11.1915 r.
WanatStanisławWisłapiłkarz
WandelTadeuszOrzełpiłkarzur. 28.09.1919 r.
WanickiStanisławLegiasędzia, działacz, piłkarzprezes WOZPN
WarabidaJózefOkęciepiłkarzur. 1.10.1919 r.
WarakowskiJacekWarszawiankapiłkarz
WardakLeonardHuragan Wołominpiłkarz
WardeckiVarsoviapiłkarz
WardzińskiWładysławPrzyszłość Włochypiłkarzur. 6.09.1917 r.
WardzyńskiZdzisławAZSpiłkarzur. 3.03.1920 r.
WarmStanisławJordanpiłkarz
WarszawiakGwiazdapiłkarz
WarszawskiStanisławWTCpiłkarz
WarumChaimGwiazdapiłkarz
WaryszewskiStanisławJurpiłkarz
WasermanUnionpiłkarz
Wasilewski (I)CzesławOrkan, Marymontpiłkarz
WasilewskiStanisławPZL, Żagiewpiłkarz
Wasilewski (II)TadeuszOrkan, AZSpiłkarz
WasilewskiWacławPZLpiłkarz
WasilewskiZdzisławWarszawiankapiłkarz
WasiłowskiFeliksSpartapiłkarzur. 29.12.1917 r.
WassergoldKraftpiłkarz
WassermanUnionpiłkarz
WassermilchNatanJordanpiłkarz
WasserstrumTeofilAscolapiłkarz
WasserzejgJakubJordanpiłkarz
Waszczuk KazimierzAZSpiłkarz
Waszczuk WładysławŚwitpiłkarz
WaśEdmundWarszawiankapiłkarzur. 10.02.1911 r.
WaśniewskiCzesławBłoniepiłkarz
WawrzyszewskiStJurpiłkarz
WągrodzkiZygmuntVarsoviapiłkarz
WąsikWładysławWarszawiankapiłkarz
WąsikowskiStanisławJawordziałacz
WąsowiczEmanuelKoronapiłkarz
WąsowiczZdzisławWTC, Korona, Legiapiłkarz, sędzia
WechlerBar Kochbapiłkarz
WeicholdRuyszardElektryczność, Syrena (Wichura)piłkarzur. 13.09.1917 r.
WechterBernardGloriapiłkarz
WechterMarekGloriapiłkarz
WeichselfiszKazimierzJordanpiłkarz
WeintalDPotęgapiłkarz
WeissmundCzarnipiłkarz
WeiterCzarnipiłkarz
WejnrejchDawidMakabipiłkarz
WelmannEugeniuszPoloniapiłkarzgrał w 22 r.
WeltRomanStadion, Koronapiłkarz
WendłowskiTadeuszJurpiłkarzur. 21.08.1919 r.
WerchowiczWiktorSkrapiłkarz
WerdeckiJerzySokolętapiłkarz
WeremowiczMarymontpiłkarz
WereszczakWłodzimierzdziałaczRPA
WerksmanSrulCzarnipiłkarz
WerksztelMaurycyNordyjapiłkarz, działacz
WernerRyszardAZSpiłkarz
WesołowskiKazimierzOrkan TSOpiłkarz
WesołowskiStanisławŚwitpiłkarz
WesołowskiTadeuszSzturmpiłkarz
WetsztajnKPWFpiłkarz
WettsteinMaksymilianJordanpiłkarz
WetznerCzarnipiłkarz
WeyherMariuszOrkanpiłkarz
WęglińskiBronisławB 34piłkarzur. 16.04.1917 r.
WęgłowskiLegiapiłkarz
WęgrowiczTadeuszSarmatapiłkarz, działacz
WęgrowskiCzesławPrzyszłość Włochykierownik dr.roczne zaw. za burdę w 36 r.
WęgrzynowiczTadeuszOrzełpiłkarzur. 25.05.1921 r.
WiączekJózefSyrena (Wichura)piłkarzur. 2.2.1911 r.
WichrowskiHenrykPogoń GMpiłkarzur. 27.10.1913 r.
WichrowskiHenrykSokolętapiłkarz
WichrowskiKazimierzPogoń GMpiłkarzur. 26.10.1913 r.
WichrowskiMarianOdwetpiłkarz
WichrowskiMieczysławOdwetpiłkarz
WidłakMarianSyrena (Wichura)piłkarzur. 23.01.1912 r.
WidomskiMichałKadra (Pocisk)piłkarz
WidzaJanWKS Modlinpiłkarz
WięchSzczepanCzerwonipiłkarz
WiecińskiHenryksędzia
WieczorekStanisławWisła, Warszawiankapiłkarzur. 25.05.1915 r.
WieczorekStanisławCWSpiłkarzur. 5.3.1921 r.
Wieczorek StefanPracapiłkarzur. 24.06.1917 r.
Wieczorek KazimierzKordjan, Orzełpiłkarzkpt w Kordjanie, ur. 12.01.1912 r.
WieczorkowskiJaworpiłkarz
WielkabrodaMojżeszPotęgapiłkarzur. 3.12.1915 r.
WielochowskiJerzydziałaczRPA
WienerStanisławJordanpiłkarz
WiernikIgnacyJordanpiłkarz
WiernikNatanJordanpiłkarz
WiernyMieczysławOrkanpiłkarz
WierzbickiKonstantyCWSpiłkarzur. 11.10.1922 r.
WierzbickiStanisławLegiapiłkarz
WierzbickiZdzisławCWSpiłkarzur. 5.10.1921 r.
WierzejskiBronisławWarszawiankapiłkarz
Wieser GustavLegiatrener
Więckowski EdwardSkrapiłkarz
WięckowskiZygmuntSkrapiłkarz
WiktorczakŚwitpiłkarz
WiktorskiJózefB 34piłkarzur. 19.03.1919 r.
WiktorzakHOrzełpiłkarz
WilamowiczPiotrAZSpiłkarz
WilaryTadeuszAZSpiłkarz
WilbikBronisławWTC, Koronapiłkarz
WilbikGustawWTC, Koronapiłkarz
WilchelmJerzyStolicapiłkarz
WilczyńskiEugeniuszStolicapiłkarz
WilczyńskiFeliksLauda RSSpiłkarz
WilczyńskiJan WładysławSarmatadziałaczWOZPN, RPA
WilczyńskiWLawinapiłkarz
WilgelmJChodakowskie KSpiłkarz
WilgusiakKazimierzWarszawiankapiłkarz
WilkusRobert
WilnerBar Kochbapiłkarz
WincygsterPinchosSamsonpiłkarz
WinekMarianSokół Grójecpiłkarzur. 8.09.1910 r.
WinerowiczEugeniuszSarmata, Warszawiankapiłkarz
WinklerKazimierzPZLpiłkarzur. 1.11.1918 r.
WinklerJanBzurapiłkarzur. 12.02.1920 r.
WinogradMieczysławAscolapiłkarz
WinogradHeniekSamsonpiłkarz
WinogradSWekerpiłkarz
WinnickiTadeuszPogoń Grodzisk Maz.piłkarzur. 20.05.1918 r.
WinnickiVarsoviapiłkarz
WinterJózefAmatorski KSpiłkarz
WiszniewskiZygmuntdziałaczWOZPN
WiśniewskiCzesławAZS, CWSpiłkarz
WiśniewskiEugeniuszAZSpiłkarz
WiśniewskiJulianOrzełpiłkarzur. 1.07.1917 r.
WiśniewskiJózefOrzeł, AZSpiłkarz
WiśniewskiKSokolętapiłkarz
WiśniewskiKazimierzSkra, Warszawiankapiłkarz
Wiśniewski LeonChodakowskie KS (Bzura)piłkarzkpt dr., brązowa odznaka
WiśniewskiMarianPrzyszłość Włochypiłkarzur. 15.09.1918 r.
WiśniewskiMarianCWSpiłkarzur. 3.06.1921 r.
WiśniewskiTadeuszdziałacz
WiśniewskiWładysławRuchpiłkarzgrał w l. 20-tych
WiśniewskiWładysławPogoń Grodzisk Maz., Pracapiłkarzur. 12.01.1915 r.
WiśniewskiZygmuntPrzyszłość Żyrardówpiłkarz
WitkowskiPoloniapiłkarzrezerwy w 21 r.
WitkowskiMarianPolonia, Falapiłkarzur. 19.06.1910 r.
WitkowskiMieczysławStrzelec, Falapiłkarzur. 6.03.1909 r.
WitkowskiTadeuszB 34piłkarzur. 4.10.1915 r.
WittPawełWarszawski KSpiłkarz
WittRyszardPrzyszłośćpiłkarzur. 24.11.1916 r.
WiwatowskiAleksanderSkrapiłkarz
WłodarczykMarianWisłapiłkarz
WłodawczykMarymontpiłkarz
WłostowskiKazimierzSkrapiłkarz
WnukZdzisławOkęciepiłkarzur. 9.02.1923 r.
WocialMichałAZSpiłkarz
WodzyńskiAleksanderSkrapiłkarz
WojciechowskiBolesławWarszawiankapiłkarz
WojciechowskiBonawenturaWTCpiłkarz
WojciechowskiBronisławPrądpiłkarzur. 10.08.1919 r.
WojciechowskiJózefWarszawiankapiłkarz
WojciechowskiRomanSyrena (Wichura)piłkarzur. 13.08.1912 r.
WojciechowskiStefanSparta, Poloniapiłkarzur. 5.07.1922 r.
WojdaKPrądpiłkarz
WojdaKazimierzOrzełpiłkarzur. 30.01.1922 r.
WojdakAntoniPWATTpiłkarzbrązowa odznaka
Wojdyga LudwikMazovia piłkarz
WojnickiWacławJur, Żagiewpiłkarzur. 26.09.1912 r.
WojtachJanSokół Piasecznopiłkarzur. 27.11.1918 r.
WojtanowskiZbigniewFort Bemapiłkarz
WojtkiewiczTadeuszVarsovia, AZSpiłkarz
WojtyńskiKonstantyGłuchoniemipiłkarz
WolanerMieczysławGloria, Bar Kochbapiłkarz, kierownik dr.kier. dr. w B-K
WolaninVarsoviapiłkarz
Wolańczyk StanisławPoloniapiłkarz
WolańskiJanWisłapiłkarz
WolbergIgnacyJordanpiłkarz
WolfsdorfAdolfGloriapiłkarz
WolmanEliZAWFpiłkarz
WolskiOrdonpiłkarz
WołoszynAndrzejWarszawiankapiłkarz
WopińskiStefanŚwitpiłkarz
WopińskiTadeuszŚwitpiłkarz
WoyciechowskiBolesławWarszawiankapiłkarz
WoźniakAntoniDąbpiłkarzur. 31.01.1915 r.
WoźniakMieczysławJurpiłkarz
WoźniakRyszardCWSpiłkarzur. 14.05.1921 r.
WoźniakStanisławPoloniapiłkarz
WoźnicaJanOrzełpiłkarzur. 6.09.1919 r.
WódkaWładysławStartpiłkarz
WódkiewiczFeliksLegiapiłkarz
WójcickiMarianCWSpiłkarzur.17.06.1921 r.
WójcickiJanSkrapiłkarz
WójcikFranciszekLegia, Marymontpiłkarz
WójcikHenrykCWSpiłkarzur. 23.12.1918 r.
WójcikJanOrkanpiłkarz
WójcikTadeuszCWSpiłkarzur. 16.06.1920 r.
WójcikowskiWładysławLegiapiłkarz
WójtowiczBolesławOdwetpiłkarz
WroczyńskiWitoldGłuchoniemipiłkarz
WrońskiPiotrPoloniapiłkarzur. 26.11.1911 r.
WrotekEugeniuszPoloniapiłkarz
WrotniakEdwardŻagiewpiłkarzur. 13.10.1917 r.
WróbelAdamPoloniapiłkarzbrązowa odznaka
WróblewskiBogdanWarszawianka, Varsoviapiłkarz
WróblewskiHenrykCzerwonipiłkarz
WróblewskiKazimierzVarsoviapiłkarz
WróblewskiZdzisławPogoń Grodzisk Maz.piłkarzur. 16.12.1915 r.
WudarczykStanisławUrsuspiłkarzur. 20.07.1921 r.
WujekEdmundKadra Rembertówpiłkarz
WujekAlMazoviapiłkarz
WybraniecFeliksLegiapiłkarzur. 17.06.1920 r.
WybrańskiLudwikSkrapiłkarz
WybrańskiMieczysławSkrapiłkarz
WyglądałaEdwardOKSpiłkarzur. 14.11.1920 r.
WypijewskiWitoldLegiapiłkarz
Wypych MSiła Wołominpiłkarz
WyrożembskiZbigniewOKS Otwockpiłkarzbrązowa odznaka
WyrwichFerdynandAmatorski KSpiłkarz
WysmutekWacławOrkan TSOpiłkarz
WysockiHenrykVarsoviapiłkarz
WysokińskiElektrycznośćpiłkarzgrał od 26 r.
WyszkowskiFranciszekOrdonpiłkarzur. 4.10.1919 r.
WyszopolskiJerzyFort Bemapiłkarzur. 18.03.1921 r.
ZabłockiEugeniuszAZSpiłkarz
ZabłockiJózefOrzełpiłkarzur. 25.08.1919 r.
ZaborowskiEugeniuszWarszawiankapiłkarz
ZaborowskiLeonLegiapiłkarz
ZabuskiEugeniuszWisłapiłkarz
ZaciewskiWładysławOrzełpiłkarz
ZacharczukCzStrzelecpiłkarz
ZacharczukTadeuszKadra (Pocisk)piłkarz
ZacharjadzeJerzyPWATTpiłkarzbrązowa odznaka
ZaczyńskiMieczysławCzechowicepiłkarzur. 5.03.1916 r.
ZagórskiJuliuszOrzełpiłkarz
ZagórskiStefanJurkierownik dr.
ZagrajekAleksanderPogoń GMpiłkarzur. 25.11.1920 r.
ZaharadżaPWATTpiłkarz
ZającMMaratonpiłkarz
ZajączkowskiLegia, Ruchpiłkarz27 r.
ZajączkowskiMieczysławLegia, CWSpiłkarzur. 8.09.1918 r.
ZajączkowskiZygmuntOrkanpiłkarz
ZajfenPiotrGwiazdapiłkarz
ZajkoEdwardOrdonpiłkarzur. 22.11.1922 r.
ZakrzewskiAndrzejOrkanpiłkarz
ZakrzewskiStanisławSokół Grójecpiłkarzur. 11.10.1918 r.
ZakrzewskiTadeuszdziałaczwiceprezes WOZPN
ZaktregerJakubBar Kochba, Samsonpiłkarz
ZaleskiTadeuszWisłapiłkarz
ZalewasserBronisławWarszawski KSpiłkarz
ZalewskiAntoniLauda RSSpiłkarz
ZalewskiCzesławSarmatapiłkarz
ZalewskiStefanLawina, Przyszłość Włochypiłkarz
ZalewskiStanisławOrdonpiłkarzur. 17.05.1911 r.
ZalewskiMarianOrkan, AZSpiłkarz
ZalewskiTadeuszBzurapiłkarz
ZancbergHenrykAscolapiłkarz
ZandrowiczZygmuntFort Bemapiłkarzur. 6.09.1919 r.
ZaneckiZWarszawiankapiłkarz
ZantmanLudwikKrólevia, Poloniapiłkarz
ZantmanStanisławPoloniapiłkarz
ZapisekStanisławPoloniapiłkarzur. 5.08.1921 r.
ZaranekAleksanderOkęciepiłkarzbrązowa odznaka
ZarembaJanuszLegiapiłkarzur. 27.02.1920 r.
ZarembaStefanJunakpiłkarzur. 19.11.1911 r.
ZarębskiEdwardSkrapiłkarz
ZarychczyńskiEugeniuszSokół Piasecznopiłkarz
ZarzeckiZbigniewWarszawiankapiłkarz
ZarzyckiJerzyAZSpiłkarz
ZarzyckiWitoldOrzełpiłkarz
ZasadaZygmuntAmatorski KSpiłkarz
ZasiewskiFranciszekSokół Grójecpiłkarzur. 21.01.1921 r.
ZasłonkaRomanSkra, Drukarzpiłkarzbrązowa odznaka
ZasłonkaTadeuszSkrapiłkarz
ZastawniakTadeuszPoloniapiłkarz
ZaszewskiJanSokół Grójecpiłkarzur. 23.06.1919 r.
ZaucbergHenrykAscolapiłkarz
ZawadzkiJózef
ZawadzkiPiotrMarymontpiłkarz
ZawadzkiTadeuszPWATTpiłkarz
ZawiszaJanOrzełpiłkarz
ZawodnyMarianLegiapiłkarz
ZbrojaRomanOkęciepiłkarz
ZbyszewskiKarolOrkan, AZSpiłkarz
ZdanowskiZdzisławŻyrardowiankapiłkarzur. 19.12.1921 r.
ZdolińskiJanLegiapiłkarzur. 29.10.1919 r.
ZdziembowskiRyszardStolicapiłkarz
ZdzieszyńskiJanSarmatapiłkarz
ZegartowskiMarymontpiłkarz
ZelcerStanisławMakabipiłkarz
ZelickiDawidSamsonpiłkarz
ZelwerowiczStanisławStadion, Warszawski KSpiłkarz
ZemanekStanisławLegiapiłkarz
ZembrzuskiStefanOrkan TSOpiłkarzur. 18.08.1916 r.
ZemelMieczysławJordanpiłkarz
ZemłoTadeuszWTCpiłkarz
ZenftmanSalomonGwiazdapiłkarz
ZgagaTadeuszAmatorski KS, Poloniapiłkarzur. 9.01.1914 r.
ZgierskiKazimierzOrzełpiłkarz
ZgleckiStLawinapiłkarz
ZglińskiWacławAmatorski KS, Polonia, Bzurapiłkarzur. 28.09.1911 r.
ZgorzelskiWładysławdziałaczWOZPN
ZielińskiAntoljuszHuragan Wołominpiłkarz
ZielińskiFeliksUrsuskierownik dr.
ZielińskiJanPZLpiłkarzur. 6.02.1916 r.
ZielińskiJanPWATTpiłkarzur. 24.01.1920 r.
ZielińskiJanuszWarszawiankapiłkarz
ZielińskiKazimierzCWSpiłkarzur. 24.11.1919 r.
ZielińskiLeonAmatorski KSpiłkarz
ZielińskiLaur, Okęciankapiłkarz
ZielińskiWOkęciepiłkarz
ZielińskiMieczysławWarszawiankapiłkarz
ZielińskiStanisławOkęciepiłkarzur. 15.05.1907 r.
ZielińskiStanisławDąbpiłkarzur. 10.10.1917 r.
ZielińskiTadeuszAZS, Okęciepiłkarzur. 23.04.1916 r.
ZielińskiWacławWarszawiankapiłkarzur. 28.08.1919 r.
ZielińskiZbigniewWisła, Orkan, AZSpiłkarz
ZielińskiZygmuntSkrapiłkarz
ZiembiewiczStanisławLegiapiłkarzgrał od 21 r.
ZiemianJózefLegia, Warszawiankapiłkarz
ZiemieckiMieczysławKadra (Pocisk)piłkarz
ZientalaJerzyPogoń GMpiłkarzur. 21.11.1916 r.
ZientaraRuchpiłkarz
ZiętekCzesławPrądpiłkarzur. 17.07.1912 r.
ZimnochJulianBłoniepiłkarzur. 17.11.1915 r.
ZimnowodzkiPiotrMarymontpiłkarz
ZimowskiMieczysławPoloniapiłkarz
Zioło ZygmuntFalapiłkarzur. 14.05.1913 r.
ZiółkowskiCzesławSarmatapiłkarz
ZiółkowskiTeofilLaurpiłkarz
ZlatoperGrgaLegiatrener
ZłakowskiJerzySpartapiłkarz
ZollerJanuszWTC, Koronapiłkarz
ZollerWłodzimierzWTC, Korona, Legiapiłkarz
ZommerAbramJordanpiłkarz
ZorzyckiJanSkrapiłkarz
ZuberbierJerzyPoloniapiłkarz
ZwierzSymplicjuszWarszawiankapiłkarz
ZwierzStefanWarszawiankapiłkarz
ZwodzijaszJanSpartapiłkarz
ZwolińskiMieczysławPZLpiłkarzur. 20.09.1920 r.
ZybertESarmatapiłkarz
ZybertEdwardJurpiłkarzur. 28.12.1919 r.
ZybertJanAmatorski KSpiłkarz
ZydekPiotrWTCpiłkarz
ZygarlickiEdwardOrzełpiłkarzur. 18.09.1917 r.
ZygfrydJulekMakabipiłkarzbrązowa odznaka
ZylbergWładysławSokół Grójecpiłkarzur. 26.11.1919 r.
ZylbergeldElk (Ela)Hasmoneapiłkarz
ZylbergeldHenrykHasmoneapiłkarz
ZylberhaftNatanCzarnipiłkarz
ZylbermanAdamHazomirpiłkarz
ZylbermanDawidHazomirpiłkarz
ZylbermanMajorekSamsonpiłkarz
ZylbersztajnManesWulkanpiłkarzur. 23.01.1916 r.
ZylbersztajnSrulWulkanpiłkarzur. 3.07.1913 r.
ZylbersztejnPotęgakierownik dr.
ZyngmanJehudaHasmoneapiłkarzur. 15.06.1917 r.
ZyrychczyńskiJSokół Piasecznopiłkarz
ZysfeldMichałPoloniapiłkarz
ZysmanSamuelZAWFpiłkarz
ZyszkowskiZbigniewPoloniapiłkarz
ŻaboklickiStefanAZSpiłkarz
ŻagielAdamHazomirpiłkarz
ŻagielJózefPromieńpiłkarz
ŻakBronisławLauda RSSpiłkarz
ŻbikowskiJerzyWisłapiłkarz
ŻbikowskiSRedutapiłkarz
ŻebrowskiOrdonpiłkarz
ŻelazkoFeliksOKSpiłkarzur. 23.12.1919 r.
ŻelaznyBenjaminWulkanpiłkarzur. 7.09.1911 r.
ŻmijewskiMieczysławGrodziskpiłkarzur. 8.05.1909 r.
ŻmudaMarianLegiapiłkarz
ŻnińskiLegiapiłkarz
ŻochowskiBolesławUrsuspiłkarzur. 6.01.1915 r.
ŻołondekMarianFort Bemapiłkarzur. 25.03.1920 r.
ŻółciakHenrykSyrena (Wichura)piłkarzur. 9.07.1921 r.
ŻubrewiczAnatolAZSpiłkarz
ŻuchowskiKazimierzFort Bemapiłkarzur. 14.01.1920 r.
ŻukowskiBenonRuchpiłkarz
ŻukowskiWładysławLegiapiłkarz
ŻurańskiTadeuszŻyrardowiankapiłkarzur. 1.01.1915 r.
ŻurawskiRomanCWSpiłkarzur. 26.07.1918 r.
Żyłka JózefLegiapiłkarz
ŻytnickiStefanSkrapiłkarz
ŻyżkiewiczAntoniAZSpiłkarz

 

 

 

Ładowanie.....

Top
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien