nazwa

pełna nazwa

AKS

Amatorski Klub Sportowy

Ascola

Klub Sportowy „Ascola”

AZS

Akademicki Związek Sportowy

Balfuria

Żydowskie Towarzystwo Sportowe „Balfuria”

Bar Kochba

Żydowskie Towarzystwo Gimnastyczno-Sportowe „Bar Kochba”

Bejtar

Żydowskie Towarzystwo Gimnastyczno-Sportowe „Bejtar”

Bielany

Klub Sportowy „Bielany”

Błyskawica

Robotniczy Klub Sportowy „Błyskawica”

Bojer

Robotniczy Klub Sportowy „Bojer”

Ceratowianka

Robotniczy Klub Sportowy „Ceratowianka”

CWS

Stowarzyszenie Sportowe Centralnych Warsztatów Samochodowych

Czarni

Robotniczy Klub Sportowy „Czarni”

Czechowice

Klub Sportowy „Czechowice”

Czerwoni

Robotnicza Drużyna Sportowa Towarzystwa Uniwersytetu Robotniczego „Czerwoni”

Dąb Jelonki

Klub Sportowy „Dąb”

Dror

Robotniczy Klub Sportowy „Dror”

Drukarz

Robotniczy Klub Sportowy „Drukarz”

Elektryczność

Robotniczy Klub Sportowy „Elektryczność”

Fala

Klub Sportowy „Fala”

Fort Bema

Sporowy Związek Strzelecki „Fort Bema”

Forward

Klub Sportowy „Forward”

Głuchoniemi

Warszawski Klub Sportowy Głuchoniemych 

Grochów

Robotniczy Klub Sportowy „Grochów”

Gwiazda

Robotnicze Stowarzyszenie Wychowania Fizycznego „Gwiazda”

Gwiazda Otwock

Robotnicze Stowarzyszenie Wychowania Fizycznego „Gwiazda”

Hagibor

Klub Sportowy „Hagibor”

Hakoah

Żydowski Klub Sportowy „Hakoah”

Hapoel

Żydowski Robotniczy Klub Sportowy „Hapoel”

Hapoel Falenica

Żydowski Robotniczy Klub Sportowy „Hapoel”

Hasmonea

Żydowski Klub Sportowy „Hasmonea”

Huragan Wołomin

Klub Sportowy „Huragan”

Jawor

Robotniczy Klub Sportowy „Jawor”

Jedność

Klub Sportowy „Jedność”

Jedność Żabieniec

 

Jordan

Klub Wychowania Fizycznego „Jordan”

Jur

Robotniczy Klub Sportowy „Jur”

Jutrzenka

Żydowskie Towarzystwo Sportowe „Jutrzenka”

Jutrznia

Stowarzyszenie Robotnicze Wychowania Fizycznego „Jutrznia”

Kadra (Pocisk) Rembertów

Klub Sportowy „Kadra”

Kongresówka

Klub Sportowy „Kongresówka”

Kordjan

Robotnicza Drużyna Sportowa Towarzystwa Uniwersytetu Robotniczego „Kordjan”

Korona

Klub Sportowy „Korona”

Kraft

Żydowski Robotniczy Klub Sportowy „Kraft”

Kraft Grodzisk Maz. 

Żydowski Robotniczy Klub Sportowy „Kraft”

Lauda

Klub Sportowy „Lauda”

Laur

 

Laur 29

Klub Sportowy „Laur 29” Pracowników Kasy Chorych

Lawina

Robotniczy Klub Sportowy „Lawina”

Lechja

Wojskowy Klub Sportowy „Lechja”

Legia

Wojskowy Klub Sportowy „Legia”

Lilpopianka

Robotniczy Klub Sportowy „Lilpopianka”

Makabi

Żydowskie Towarzystwo Gimnastyczno-Sportowe „Makabi”

Maraton

Robotniczy Klub Sportowy „Maraton”

Marcovia Marki

Klub Sportowy „Marcovia”

Marymont

Robotniczy Klub Sportowy „Marymont”

Menora

Stowarzyszenie Gimnastyczno-Sportowe Syjonistów „Menora”

Nadwiślanka

Klub Sportowy „Nadwiślanka”

Naprzód Brwinów

Robotniczy Klub Sportowy „Naprzód”

Nordyja

Żydowski Klub Sportowy „Nordyja”

Odrodzenie

Klub Sportowy „Odrodzenie”

Okęcie (Skoda)

Klub Kulturalno-Sportowy „Okęcie”

OKS Otwock

Otwocki Klub Sportowy

Olimpja

Klub Sportowy „Olimpja”

Olszynka

Klub Sportowy „Olszynka”

Ordon

Robotniczy Klub Sportowy „Ordon”

Orkan (KS)

Klub Sportowy „Orkan”

Orkan (TSO)

Towarzystwo Sportowo-Oświatowe „Orkan”

Orlę

Klub Sportowy Związku Polskiej Młodzieży Pracującej „Orlę”

Orlęta

 

Orzeł

Klub Sportowy „Orzeł”,  Kolejowe Przysposobienie Wojskowe „Orzeł”

Papiernik (Mirków)

Robotniczy Klub Sportowy „Papiernik” 

Parowóz

Robotniczy Klub Sportowy „Parowóz”

Patria

Klub Sportowy „Patria”

Piastów 

Klub Sportowy Związku Strzeleckiego „Piastów”

Pogoń

Wojskowy Klub Sportowy „Pogoń”

Polonia

Klub Sportowy „Polonia”

Potęga

Stowarzyszenie Gimnastyczno-Sportowe „Potęga”

Powiśle

Robotnicza Drużyna Sportowa Towarzystwa Uniwersytetu Robotniczego „Powiśle”

Prąd

Robotniczy Klub Sportowy „Prąd”

Promień

Klub Sportowy Urzędników Skarbowych „Promień”

Pruszków (Żydowski KS)

Żydowski Klub Sportowy

Przedświt

Robotniczy Klub Sportowy „Przedświt”

Przyszłość Włochy

Stowarzyszenie Młodzieży „Przyszłość”

PWATT

Klub Sportowy Państwowej Wytwórni Aparatów Telegraficznych i Telefonicznych

PZL

Klub Sportowy Państwowych Zakładów Lotniczych

Reduta

Robotniczy Klub Sportowy „Reduta”

RIOK

 

Robur

Robotniczy Klub Sportowy „Robur”

Ruch (TSO)

Towarzystwo Sportowo-Oświatowe „Ruch”

Rywal

Robotniczy Klub Sportowy „Rywal”

Samson

Żydowski Ludowy Klub Sportowy „Samson”

Sarmata

Robotniczy Tramwajarski Klub Sportowy „Sarmata”

Skra

Robotniczy Klub Sportowy „Skra”

Skra Falenica

Robotniczy Klub Sportowy „Skra”

Sokolęta

Klub Sportowy „Sokolęta”

Sokół Piaseczno

Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół”

Sokół Włochy

Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół”

Solecki (Przebój)

Solecki Klub Sportowy

Sparta (KS)

Klub Sportowy „Sparta”

Sparta (Warszawski KS)

Warszawski Klub Sportowy „Sparta”

Strzelec

Klub Sportowy Związku Strzeleckiego „Strzelec”

Syrena

Klub Sportowy Pracowników Miejskich „Syrena”

Szmulowianka

 

Szomrija

Żydowski Klub Sportowy „Szomrija”

Szturm

Robotniczy Klub Sportowy „Szturm”

Świt

Robotniczy Klub Sportowy „Świt”

Telegraf

 Pocztowy Związek Przysposobienia Wojskowego i Wychowania Fizycznego „Telegraf”

Tramwajarz

Robotniczy Klub Sportowy „Tramwajarz”

TUR Wola (TUR Wisła)

Robotnicza Drużyna Sportowa Towarzystwa Uniwersytetu Robotniczego „Wola”

Union

Żydowski Robotniczy Klub Sportowy „Union”

Ursus

Robotniczy Klub Sportowy „Ursus”

Varsovia

Harcerski Klub Sportowy „Varsovia”

Viktoria

Towarzystwo Sporotwe „Viktoria”

Warszawianka

Klub Sportowy „Warszawianka”

Weker

Robotniczy Klub Sportowy „Weker”

Wichura

Klub Sporotwy „Wichura’

Wisła

Klub Sportowy „Wisła”

Warszawski KS 22

Warszawski Klub Sportowy 22

Wolanka

 

WTC

Warszawskie Towarzystwo Cyklistów

YMCA

Young Men`s Christian Association

ZAWF

Związek Akademickiego Wychowania Fizycznego

Ząbcovia

Klub Sportowy „Ząbcovia”

Zieloni Zielonka

Robotnicza Drużyna Sportowa Towarzystwa Uniwersytetu Robotniczego „Zieloni”

Znicz Pruszków

Robotniczy Klub Sportowy „Znicz”

Zorza

Robotniczy Klub Sportowy „Zorza”

ZZK

Klub Sportowy Związku Zawodowego Kolejarzy

ZZK Pruszków

Klub Sportowy Związku Zawodowego Kolejarzy

Żagiew

Klub Sportowy „Żagiew”

Żar

Robotniczy Klub Sportowy „Żar”

ŻASS

Żydowskie Akademickie Stowarzyszenie Sportowe

Ładowanie.....

Top
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien