Grupa finałowa            
klubgrypktz-r-pgoleDrukarzOrzełPWATTPZLŻyrardówAKS 26OrdonKordjan
1. Drukarz14208-4-232-16*****1:00:02:15:13:0 wo4:23:0
2. Orzeł14199-1-440-222:4*****2:12:23:13:25:02:1
3. PWATT14198-3-325-164:30:2*****1:02:13:23:0 wo3:0 wo
4. PZL14177-3-4? *0:23:21:1*****2:13:15:33:0 wo
5. Żyrardowianka14156-3-531-292:25:43:03:3*****2:23:13:0 wo
6. AKS 2614135-3-625-252:11:31:13:23:0 wo*****3:11:1
7. Ordon1462-2-10?*0:01:41:3PZL2:33:1*****2:2
8. Kordjan1430-3-118-402:21:60:3 wo0:3 wo0:3 wo0:3 wo1:3*****

Awans do A klasy: Drukarz, Orzeł, PWATT

Uwagi:

brak wyniku spotkania Ordon-PZL

data drużynywynikboiskoźródło
7.07Żyrardowianka - Orzeł5:4 (2:3)ŻyrardówWOZPN
17.07Drukarz - Ordon4:2AZSPS
24.07Orzeł - Ordon5:0PodskarbińskaWOZPN
24.07Żyrardowianka - Drukarz2:2 (2:0)ŻyrardówWOZPN
31.07Orzeł - Drukarz2:4PodskarbińskaWOZPN
31.07PZL - AKS3:1LegiaWOZPN
31.07Żyrardowianka - Ordon3:1ŻyrardówWOZPN
7.08Ordon - AKS3:1OrdonWOZPN
7.08Żyrardowianka - PWATT3:0ŻyrardówWOZPN
7.08Drukarz - PZL2:1WOZPN
7.08 godz. 17:00Orzeł - Kordjan2:1PodskarbińskaWOZPN
13.08 godz. 17:00Drukarz - PWATT (unieważniony)2:1SkraWOZPN
14.08 godz. 17:00Ordon - Kordjan2:2OrdonWOZPN
14.08 godz. 10:00PZL - Żyrardowianka2:1LegiaWOZPN
15.08 godz. 17:00AKS - Orzeł1:3AZSWOZPN
21.08 godz. 10:00PZL - Ordon5:3LegiaWOZPN
21.08 godz. 10:00PWATT - Orzeł0:2AZSWOZPN
21.08 godz. 17:00AKS - Żyrardowianka3:0 woPodskarbińska
21.08 godz. 17:00Kordjan - Drukarz2:2OrdonWOZPN
28.08 godz. 17:00Ordon - PWATT1:3OrdonWOZPN
28.08 godz. 17:00Żyrardowianka - Kordjan3:0 woWOZPN
28.08 godz. 17:00Orzeł - PZL2:2PodskarbińskaWOZPN
28.08 godz. 17:00AKS - Drukarz2:1AZSWOZPN
4.09 godz. 12:00PWATT - PZL1:0AZSWOZPN
4.09 godz. 10:00Drukarz - Żyrardowianka5:1AZSWOZPN
4.09 godz. 16:00AKS - Kordjan1:1PodskarbińskaWOZPN
4.09 godz. 16:00Ordon - Orzeł1:4OrdonWOZPN
11.09 godz. 16:00Kordjan - Ordon1:3OrdonWOZPN
11.09 godz. 16:00Żyrardowianka - PZL3:3ŻyrardówWOZPN
11.09 godz. 16:00Orzeł - AKS3:2PodskarbińskaWOZPN
11.09 godz. 16:00Drukarz - PWATT0:0AZS
18.09 godz. 16:00Ordon - Drukarz0:0OrdonWOZPN
18.09 godz. 16:00Orzeł - Żyrardowianka3:1PodskarbińskaWOZPN
18.09 godz. 16:00PWATT - AKS3:2AZSWOZPN
18.09 godz. 14:00PZL - Kordjan3:0 woLegiaWOZPN
25.09 godz. 14:30Ordon - Żyrardowianka2:3OrdonWOZPN
25.09 godz. 15:00AKS - PZL3:2PodskarbińskaWOZPN
25.09 godz. 15:00Drukarz - Orzełprzeł.AZSWOZPN
25.09 godz. 12:00Kordjan - PWATT0:3 woOrdonWOZPN
2.10 godz. 10:00PZL - Drukarz0:2LegiaWOZPN
2.10 godz. 15:00AKS - Ordon3:1PodskarbińskaWOZPN
2.10 godz. 15:00PWATT - Żyrardowianka2:1LegiaWOZPN
2.10 godz. 14:30Kordjan - Orzeł1:6AZSWOZPN
9.10 godz. 14:30Ordon - PZLOrdon
9.10 godz. 14:00Żyrardowianka - AKS2:2ŻyrardówWOZPN
9.10 godz. 15:00Drukarz - Kordjan3:0AZSWOZPN
9.10 godz. 15:00Orzeł - PWATT2:1PodskarbińskaWOZPN
16.10 godz. 14:00Kordjan - Żyrardowianka0:3 woOrdonWOZPN
16.10 godz. 10:00PZL - Orzeł3:2LegiaWOZPN
16.10 godz. 14:30AKS - Drukarz0:3 woPodskarbińskaWOZPN
16.10 godz. 14:30PWATT - Ordon3:0 woAZS
23.10 godz. 10:00Kordjan - PZL0:3 woAZSWOZPN
23.10 godz. 14:00AKS - PWATT1:1PodskarbińskaWOZPN
23.10 godz. 14:00Drukarz - Orzeł1:0AZSRobotnik
30.10 godz. 10:00PZL - PWATT1:1LegiaWOZPN
30.10 godz. 13:30Kordjan - AKS0:3 woAZSWOZPN
6.11 godz. 13:30PWATT - Kordjan3:0 woAZSWOZPN

Ładowanie.....

Top
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien