B klasa gr. spadkowa - tabela krzyżowa       
klubJednośćHakoahRedutaHagiborBar Koch.CzarniLawina
Jedność0:3 wo0:3 wo
Hakoah3:0 wo2:43:00:3 wo3:0 wo
Reduta3:0 wo3:0 wo7:0wo wo
Hagibor0:3 wo0:3 wo
Bar Kochba3:0 wo0:63:0 wo
Czarni3:0 wo2:00:3 wo3:0 wo
Lawina0:3 wo1:2

W związku z tym,że większość meczów była oddanych walkowerami WOZPN nie tworzył tabeli tylko podał do wiadomości drużyny, które się utrzymały i które spadły do C klasy. Dodatkowe zamieszanie wprowadziło powstawanie w tym czasie autonomicznych rozgrywek drużyn należących do Związku Robotniczych Stowarzyszeń Sportowych. Drużyna Czarnych należąca do ZRSS nie była zainteresowana grą o utrzymanie w B klasie, gdyż w marcu 1933 i tak miała rozgrywać baraże o udział w „robotniczej” A klasie.

Tabela baraży  o utrzymanie 

utrzymały się

Reduta
Bar Kochba
Hakoah
Czarni

spadek

Hagibor
Jedność
Lawina
Sokolęta
źródło – Biuletyn WOZPN nr 2 rok 1933

 

B klasa gr. spadkowa    
data drużynywynikboiskoźródło
13.08 godz. 17:00Czarni - Bar KochbaLegiaWOZPN
15.08Jedność - Hakoach0:3 woWOZPN
15.08Reduta - Hagibor3:0 woWOZPN
27.08Hakoach - Reduta2:4WOZPN
27.08Bar Kochba - Jedność3:0 wona boisku 1:1WOZPN
27.08Hagibor - Czarni0:3 woWOZPN
3.09Hagibor - Hakoach0:3 woWOZPN
3.09Czarni - Jedność3:0 wona boisku 3:2WOZPN
4.09 godz. 13:00Reduta - Bar Kochba7:0OrdonWOZPN
17.09Hakoach - Czarni0:3 woWOZPN
18.09Reduta - Jedność3:0 woWOZPN
02.10 godz. 11:00Lawina - CzarniPodskarbińskaWOZPN
02.10 godz. 11:00Jedność - Bar KochbaDom LudowyWOZPN
08.10 godz. 14:30Bar Kochba - Czarni0:6AZSWOZPN
08.10 godz. 14:30Hakoah - Jedność3:0 woDom LudowyWOZPN
09.10 godz. 13:00Lawina - Reduta0:3 woPodskarbińskaWOZPN
15.10 godz. 14:00Czarni - Lawina3:0 woSkraWOZPN
16.10 godz. 10:00Jedność - Bar Kochba0:3 woDom LudowyWOZPN
16.10 godz. 14:00Reduta - HakoahOrdonWOZPN
23.10 godz. 10:00Jedność - CzarniDom LudowyWOZPN
22.10 godz. 14:30Bar Kochba - RedutaPodskarbińskaWOZPN
22.10 godz. 14:30Hakoach - Lawina3:0 woAZSWOZPN
29.10 godz. 14:00Czarni - Hakoach2:0SkraWOZPN
30.10 godz. 13:00Reduta - JednośćOrdonWOZPN
30.10 godz. 14:00Lawina - Bar Kochba PodskarbińskaWOZPN
1.11 godz. 11:00Lawina - CzarniPodksarbińskaWOZPN
25.09 Hakoach - Bar Kochba3:0AZSWOZPN
6.11 godz. 13:00Reduta - CzarniOrdonWOZPN
6.11 godz. 14:00Lawina - JednośćPodksarbińskaWOZPN
20.11Reduta - Lawinawo woWOZPN
27.11 godz. 11:00Bar Kochba - Lawina3:0 woAZSWOZPN
4.12 godz. 10:00Lawina - HakoahPodskarbińskaWOZPN
10.12Czarni - Bar Kochba0:3 woWOZPN

Ładowanie.....

Top
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien