1924 B klasa - grupa rezerw A kl.          
klubgrypktz-r-pgoleWarPolLegVarCzaAZS
1. Warszawianka II10189-0-127-4xxxx
2. Polonia II10178-1-130-10xxxx
3. Legia II10105-0-520-20xxxx
4. Varsovia II1094-1-516-20xxxx
5. Czarni II1021-0-97-28xxxx
6. AZS II1000-0-100-30xxxx

Awans do gier o mistrzostwo klasy B: Warszawianka II

datadrużynywynikboiskouwagiprasa/zdjęcia/plakaty
5.04. godz. 16:00Warszawianka II - Varsovia II3:0AgrykolaRz, KW, NSS
6.04. godz. 16:00Czarni II - Legia II0:3Radom - 72 p.p.
12.04. godz. 16:00Varsovia II - Polonia II2:2DOKNSS, Rz
21.04. godz. 16:00AZS II - Warszawianka II0:3 woDOKna b. 0:2TS, NSS
26.04. godz. 16:00Legia II - AZS II3:0 woDOKna b. 2:0
27.04. godz. 16:00Polonia II - Czarni II3:1Agrykola
7.05. godz. 16:30Varsovia II - AZS II3:0 wona b. 1:1
8.05. godz. 16:30Czarni II - Warszawianka II0:3 woRadom - 72 p.p.na b. 0:0
17.05. godz. 16:30Warszawianka II - Legia II2:0DOK
18.05. godz. 16:30AZS II - Czarni IIwo wo
24.05. godz. 16:30Legia II - Polonia II0:3DOK
25.05. godz. Czarni II - AZS IIwo woRadom - 72 p.p.
28.05. godz. 16:30Varsovia II - Legia II4:1DOKSt-n
31.05. godz. AZS II - Varsovia II0:3 woDOK
8.06. godz.Czarni II - Polonia II1:4Radom - 72 p.p.
19.06. godz. 17:30AZS II - Polonia II0:3 woDynasyna b. 2:1
22.06. godz. 15:00Varsovia II - Czarni II3:0 wo
5.07. godz. 17:00Polonia II - Legia II3:2DOK
6.07. godz. 17:00Warszawianka II - AZS II3:0 wo36 Pułk PiechotyAZS nie stawił się
12.10. godz. 11:00Legia II - Varsovia II5:1DOK
16.10. godz. 16:00Polonia II - Varsovia II3:0DOK3:3
20.10. godz. 16:00Warszawianka II - Polonia II2:4DynasySt-n
26.10. godz.Legia II - Warszawianka II0:3DOK
Czarni II - Varsovia II3:0
Polonia II - Warszawianka II0:2DOKSt-n
AZS II - Legia II0:3 wo
Polonia II - AZS II3:0 wo
Legia II - Czarni II3:2
Varsovia II - Warszawianka II0:3
Warszawianka II - Czarni II3:0 wo

o mistrzostwo B klasy


o mistrzostwo grupy klubów B klasy:

29.11. godz. 13:30 / Dynasy / WTC – Orkan 6:1 / prasa: KW /

30.11. godz. 10:30 / Skra / Orkan – WTC 0:1 / prasa: KP, zdjęcie WTC po meczu / – awans do A klasy : WTC

 

o mistrzostwo B klasy / mistrz grupy rezerw – mistrz grupy klubów/:

22.03. godz. 15:30 / DOK / Warszawianka II – WTC 1:2 – nie uznane za oficjalne z powodu fatalnego boiska

29.03. godz. 11:00 / Agrykola / WTC – Warszawianka II 3:2 / prasa: St-n


o utrzymanie w B klasie


Skra – AZS II

AZS II – Skra

Skra utrzymała się w B klasie na skutek wycofania się z rozgrywek AZS-u.

 

Ładowanie.....

Top
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien