1923 B klasa           
klubgrypktz-r-pgoleVarsoviaCzarniWTCOrkanMakabiBKWKS
1. Varsovia12188-2-240-13*****3:24:00:15:06:15:0 wo (1:2)
2. Czarni Radom12167-2-335-100:2*****1:01:10:03:05:0 wo
3. W.T.C.12167-2-327-163:30:1*****2:12:12:15:0 wo (3:1)
4. Orkan12145-4-325-183:22:62:5*****1:14:15:0 wo (0:1)
5. Makabi12124-4-420-152:22:11:20:0*****0:15:0 wo
6. Bar Kochba12 83-2-717-321:30:101:10:01:3*****5:0 wo (1:3)
7. Wojskowy KS Modlin12 00-0-12 0-600:5 wo (2:5)0:5 wo0:5 wo (3:0)0:5 wo (2:1)0:5 wo (2:4)0:5 wo (6:1)*****

Awans: Varsovia, Czarni Radom

Uwagi:

  • Warszawski Harcerski Klub Sportowy zmienił nazwę na Varsovia

  • WKS Modlin został ukarany walkowerami na początku sierpnia w związku z zachowaniem publiczności w Modlinie podczas dwóch meczów, głównie meczu z Makabi rozegranego 15 lipca.

data drużynywynikboiskouwagiprasa / zdjęcia, plakaty
8.04. godz. 14:30WTC - Makabi2:1DynasyPS, Rob, GP2G
19.04. godz. 17:00Varsovia - WTC4:0AgrykolaPS, KW, GP2G, S
22.04. godz. 10:30Varsovia - Bar Kochba6:1 (4:0)Agrykola
22.04. godz. 13:00Orkan - WKS Modlin5:0 woAgrykolana boisku 0:1, debiut F. GrossaRz, KW / zdj.
29.04. godz. 13:30Bar Kochba - WTC1:1 (0:1)DOKGP2G
29.04. godz. 16:00WKS Modlin - Czarni0:5 woModlinbrak info
5.05. godz. 17:00Bar Kochba - Orkan0:0AgrykolaNP
6.05. godz. 14:00WTC - WKS Modlin5:0 woDynasyna boisku 3:1 (1:0)KW
6.05. godz. 17:00Makabi - Czarni2:1 (0:0)DynasyNP, KW
13.05. godz. 15:00WTC - Orkan2:1 (2:0)Dynasywidzów: 500GP2G / zdj.
13.05. godz. 16:00Czarni - Varsovia0:2RadomGP2G / plakat
13.05. godz. 17:00Makabi - WKS Modlinprzełożony
20.05. godz. 11:00Varsovia - Makabi5:0 (0:0)DynasyTS, NP, GW
21.05. godz. 11:00Bar Kochba - WKS Modlin5:0 woDynasyna boisku 1:3 (1:1)KW
21.05. godz. 17:00Orkan - Czarni2:6 (2:3)Dynasy
26.05. godz. 11:00Bar Kochba - Makabi1:3DynasySt-n
27.05. godz. 17:00Czarni - WTC1:0Radom
27.05. godz. 17:00WKS Modlin - Varsovia0:5 woModlinna boisku 2:5
31.05. godz. 17:00Czarni - Bar Kochba3:0Radom
2.06. godz. Orkan - Varsovia3:2 (2:1)PS
10.06. godz. 11:00Varsovia - Czarni3:2 (0:1)DOKRz, KW
10.06. godz.WKS Modlin - Orkan0:5 woModlinna boisku 2:1
10.06. godz. 11:00Makabi - Bar Kochba0:1AgrykolaKW
16.06. godz. 17:00WTC - Bar Kochba2:1Dynasy
17.06. godz. 12:00Varsovia - WKS Modlin5:0 woDynasyna boisku 1:2 (0:1)PS
17.06. godz. 11:30Makabi - Orkan0:0Agrykola
23.06. godz. 17:00Orkan - WTC2:5 (0:3)Agrykola
24.06. godz. Czarni - WKS Modlin5:0 woRadomna boisku 1:0
24.06. godz. 11:30Bar Kochba - Varsovia1:3 (1:2)Agrykola
1.07. godz. 17:00Czarni - Makabi0:0RadomPS
1.07. godz.Varsovia - Orkan0:1
1.07. godz.WKS Modlin - WTC0:5 woModlinna boisku 3:0 (1:0)
7.07. godz. 17:00Makabi - WTC1:2 (1:1)DynasyPS
8.07. godz. 11:30Bar Kochba - Czarni0:10 (0:3)AgrykolaRz
15.07. godz. 10:00WTC - Czarni0:1 (0:1)DynasyRz
15.07WKS Modlin- Makabi0:5 woModlinnie dokończony przez publiczność, do przerwy 2:4GW, Rz
15.07. godz. 11:30Orkan - Bar Kochba4:1 (2:1)AgrykolaRz
22.07. godz. 11:30Makabi - Varsovia2:2 (2:0)AgrykolaPS, NP
22.07. godz.WKS Modlin - Bar Kochba0:5 woModlinna boisku 6:1
28.07. godz. 17:30WTC - Varsovia3:3 (1:0)DynasySp-c
28.07. godz. 11:00Makabi - WKS Modlin5:0 woAgrykolagoście nie stawili sięNP
29.07. godz. 17:00Czarni - Orkan1:1 (1:1)Radomplakat
5.08. godz. 11:00Orkan - Makabi1:1AgrykolaNP

Mecze o mistrzostwo B klasy


15.09. godz. 16:00 Varsovia – Warszawianka II 3:1 (Agrykola)

29.09. godz. 15:30 Warszawianka II – Varsovia 2:2 (Agrykola)

Ładowanie.....

Top
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien